Ohniva Ohniva komentáře u knih

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Komentář píšu přes zaslzenou tvář... nejnádhernější příběh jaký jsem kdy četla či slyšela...

Opravdový skvost a jsem šťastná, že jej znám a vlastním ..

Mé srdce patří tobě - Himmelstrasse...

23.03.2018 5 z 5

Válka zrcadel Válka zrcadel Tereza Matoušková

Zvláštní kniha. Já vlastně vůbec nevím jak jí mám hodnotit. Strašně špatně jsem se v knize orientovala. Dost dobře jsem si nedovedla ani ten svět představit. Ankara mi vlastně přišla strašně slabá. City žádný - možná tak k Zafarovi, jinak vám v knize na ničem nezáleží. Strašně jsem se v ději ztrácela a dost často jsem vůbec nevěděla co vlastně čtu. A samozřejmě dost depresivní bez vyhlídky lepšího..
Přesto jí dávám 3 hvězdičky, protože mě občas vtáhla do děje.

20.11.2018 3 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Do knihy jsem se nejprve musela zacist, ale zahy jsem byla odmenena sokujicim pribehem.
S Ditou mame cosi spolecneho.. uminenost.. budu cist tolik knih o druhe svetove valce a vyvrazdovani zidu dokud nepochopim.. je to zrejme nepochopitelne, ale presto na to musim prijit...
Kniha ve Vas zustane jeste dlouho a mela by byt zarazena v povinne cetbe k maturite..

A jen pro zajimavost - knihu jsem cetla paradoxne ve Spanelsku (odkud je autor a je pry nejctenejsim romanem ve Spanelsku) a Margit s tatinkem se odstehovala do Teplic kde ziju cely svuj zivot :)

11.06.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Dokonalá kniha a dokonalý příběh... takových knih by mělo být víc .. židé jsou lidi stejní jako my a takové zacházení si nikdo nezaslouží...

24.05.2018 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

"Chci vidět, jak se budeš tvářit, až ta tvoje malá příšera, kterou jsi vylákala ze zahrobí, zmizí navždycky."

Moc hezká kniha, bohužel však jsem hodne slabá povaha a vystraší mě vše, takže jsem při čtení byla pos... až za ušima a musela jsem číst po částech, abych to doma pak vydržela :)

Příběh však hezký a zvláštní ... dokonce .. velmi smutný.... tetička neměla právo....

15.03.2018 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

No téda.. páááni... co dodat. Výborná kniha. Člověk do poslední stránky kouká zděšeně. Opravdu brutální, nechutná kniha. Přesto ji mám stále v hlavě.

Neoushlasím s tvrzením, že je drahá a že málo stránek. Málo stránek, tvrdší papír, větší písmo, ale za to je knížka velká.. a člověk si za takovou kvalitu opravdu rád připlatí.

Dávám 5 hvězdiček!

10.05.2013 5 z 5

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Krásná dojemná kniha. Velmi čtivě napsaný příběh a během četby jsem obdivovala přehled jaký autor měl, že dokázal vše do detailů popisovat a člověk si to tak snadno dokázal představit..
Ještě se podívám na film, ale je mi jasné, že se to s knihou nebude dát srovnávat.

09.07.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Úžasná knížka, kterou nebudete schopni odložit..

Během čtení jsem měla strach, cítila lítost i hněv...

Tajemný psychothriller, který nás zavede do koutů mysli čtyř lidí, kteří jsou propleteni víc, než se může zdát..

09.01.2018 5 z 5

Ruiny Ruiny Scott Smith

Pamatuju si, když jsem tu knihu četla.. Byla jsem nemocná, sama doma.. četla jsem ji celý víkend... nemohla jsem od ní odtrhnout oči.. na chvilku jsem ji položila a už jsem ji zas brala do ruky.. strašně jsem se bála jít večer spát. Opravdu úžasná kniha. Jen co mě mrzí, že ji zkazili filmem se stejným názvem. Ve filmu je polovina věcí z knihy a ještě přehodili postavy. Mrzí mě, že se někdo podívá na film, řekne že je to blbost a na knihu se ani nepodívá. Ráda si ji přečtu zase.

Reverendova žena Reverendova žena Katherine Webb

Uzasna a zaroven velice smutna kniha, pri cteni jsem se citila tak nestastna, bezmocna a rozcilena Od knizky jsem se nemohla odtrhnout, kdybych tak Hester mohla poradit.. vse by bylo jinak.. po docteni je mi z knihy smutno...

15.11.2014 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Úžasná knížka :) dost mi toho připoměla, třeba jaké je to být zamilovaná, což jsem cítila už velice dávno.. hihi.. Simone? :))))

22.08.2014 5 z 5

Útěk z tábora 14 Útěk z tábora 14 Blaine Harden

Ufff.. kolikrát když se mi něco nelíbí si vzpomenu jak se měl on.. co zažíval.. říkám si jak je to sakra možný v 21. století? Proč jim nikdo nepomůže? Nakonec z té knížky má člověk akorát zlost jak se tu má dobře a někdo jiný takhle trpí.

25.02.2014 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Stephen King

Kniha která se vám dostane pod kůži, čtu čtu .. kouknu se mimo knihu a zjistím, že já vlastně s nima nejdu, že jsem v bezpečí. Skvělý pocit. Ještě nikdy jsem se tak nezačetla jako do téhle knížky. Výborné výborné výborné. Ale myslím, že už to nikdy nechci číst :)))

01.05.2013 5 z 5

Čtyři poslední věci Čtyři poslední věci Paul Hoffman

Bavi me hodnoce i ctenaru. Jeden hodnoti plnym poctem bodu a nekdo naopak jednou hvezdou. Musi to kazdemu sednout. Mne se to jako prvni dil bavilo jen se mi to hur cetlo a behem boju jsem si to nemohla moc predstavit. Kazdopadne jsem zvedava na posledni dil :-)

09.02.2013 4 z 5

Smršť Smršť Johan Theorin

Kniha skvela.. ackoli jsem cekala trosku vic deje a trosku vic hadanek. Malinko mi vadilo ze rozuzleni prislo v 5 strankach a odpoved proc zabil Katrin v jedne vete. Kazdopadne do te tajne mistnosti bych se podivala hned :-)

09.02.2013 5 z 5

Prozrazení Prozrazení Sam Hayes

Chvilku mi trvalo než jsem se v těch 3 příbězích zorientovala. Pomalu mi to začlo docházet a konec naprosto šokující. Skvělá kniha, stojí za přečtení.

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

Výborná, výborná, výborná kniha.. mám tu už další knihu Smršť a nemůžu se dočkat až ji začnu číst.. miluji sever a knihy s ním spojené...

Záblesk svetla Záblesk svetla Garth Stein

Pro me napinava a dokonala kniha :)

17.06.2017 5 z 5

Úsměvy smutných mužů Úsměvy smutných mužů Josef Formánek

Dechberoucí....

26.03.2017 5 z 5

Oživovatel Oživovatel Seth Patrick

Mně se knížka vůbec nelíbila.. úžasné téma - čekala jsem nadpřirozeno a dostala jsem něco úplně jiného, pro mě velké zklamání, místo mě to vůbec nebavilo a pak se změnil děj na úplně něco jiného. Pro mě velké zklamání. Dvě hvězdičky dám za ten námět.

03.05.2015 2 z 5