nycol nycol komentáře u knih

Manželský sex Manželský sex Jesse Kornbluth

To se nedá

01.04.2022 odpad!

Případ doktora Karpety Případ doktora Karpety Jaroslav Boček

Skvělá kniha. Předčila očekávání

10.02.2022 4 z 5

Rudý vrabčák Rudý vrabčák František Kotleta (p)

Perunova krev to není, ale i tak za bůra.

22.01.2022 5 z 5

Den, kdy došly prachy Den, kdy došly prachy Milan Vodička

Tohle by si měl přečíst každý, kdo má volební právo.

01.10.2021 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Čtivý a uvěřitelný příběh, přečteno jedním dechem.

27.09.2021 5 z 5

Černá řeka Černá řeka Tom Harper (p)

Oddychová příjemnost, jen konec je takový přepálený

11.09.2021 4 z 5

Brána času Brána času Cecilia Randall

Vůbec mi nevadilo, že byl nějaký děj předtím. Ač nejsem už dávno ani dítě, ani mladistvá, knihu jsem přečetla s chutí. Nekomplikovaný příjemný děj, k bazénu úplně top. Pokud někdy vyjde další díl, ráda po něm sáhnu.

11.09.2021 5 z 5

Šprti & frajeři Šprti & frajeři Kristýna Sněgoňová

U mě dobrý. Tak kde je 4 díl?

01.08.2021 5 z 5

Amanda Amanda Kristýna Sněgoňová

Tak, jako mnoho jiných, jsem měla obavy ze změny autora. Ovšem pokud je Kotleta král, našel důstojnou královnu. U mě kurva dobrý.

28.07.2021 5 z 5

Revoluce Revoluce František Kotleta (p)

Tak jo, kdy bude další?

19.07.2021 5 z 5

(SPOILER) Přečetla jsem téměř vše, co Kotleta napsal. Úplně nej je pro mě Perunova krev, na nejnižší příčce jsou detektivky.
Tuhle knihu jsem si koupila loni v létě a pořád jsem jí odkládala. Prezentovaná samotným autorem, jakže nic moc nic a mělo to být jinak, do kabelky se nevešla, dovolená byla krátká, tak tu prostě ležela a čekala.
A výsledek? Přečteno za 3 dny po večerech, nemohla jsem jí odložit. Bylo jasný, že to dobře dopadne, tedy pro Kalandra, pro bambilion mrtvých už ne, no :).
Myšlenka muslimské Evropy a potažmo celé planety mě vyděsila, objev "vycucávačky" planet je dobrý nápad, křižáci jako obhájci křesťanství taky do děje krásně zapadli.
U mě dobrý, jakože hodně dobrý. Navíc jsem od knihy ani takový zážitek neočekávala, takže ne dobrý, ale výborný!!

14.07.2021 5 z 5

Lovecraftova družina: Horor u Všech svatých Lovecraftova družina: Horor u Všech svatých Stephen Jones

První půlka knihy byla dobrá, tak na 3,5 z 5. Ale po sestupu do krypty a dál se to zvrhlo v bezduché blábolení. Doufala jsem, že konec bude v duchu první půlky a co? A prd.

06.07.2021 2 z 5

Operace Thümmel Operace Thümmel František Kotleta (p)

Měla jsem ji doma docela dlouho, absence upírů a jiných obludek mi podvědomě vadila a pořád jsem přečtení odkládala. No a teď musím rychle koupit druhý díl, ani jsem si nevšimla, že mimo emzáků tam nikdo "jiný" není a byl konec. Ale jen 4 hvězdy, jako je to dobrý, ale není to ono. Edit: musím dát 5, ty 4 jsou málo :)

02.07.2021 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Většinou platí, čím další díl, tím víc nic. Ovšem tady, i když mi to přijde nemožné, protože první díl byl vynikající, druhý díl ho předčil. Doufám v pokračovaní.

21.04.2021 5 z 5

V temnotě V temnotě Robyn Thurman

Příjemná fantazy, ubíhající děj, určitě dám i další díly.

17.03.2021 4 z 5

Neviditelná knihovna Neviditelná knihovna Genevieve Cogman

Úplně nevím, jak se touto knihou prokouše cílová skupina. Bojovala jsem s ní docela do dlouho, naštěstí se děj někde za půlkou stal uchopitelnějším a docela se těším na druhý díl.

17.03.2021 3 z 5

Pralinky Pralinky Barbara Nesvadbová

Ech, to se nedá :), ale není to literatura, kterou bych vyhledávala, své čtenáře si asi najde.

27.01.2021 1 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Tak nevím, jako špatné to není, ale podle nadšení, které tuto knihu provází, jsem čekala víc. Za mě průměrná detektivka.

05.01.2021 2 z 5

Uštvaný Uštvaný Kevin Hearne

Vůbec mi nevadilo být součástí Atticova maratónu, naopak, skvěle jsem si to užila a na rozdíl od něj jsem se ani nezadýchala :)

05.01.2021 5 z 5

Zahrada stínů Zahrada stínů Mireille Calmel

Druhý díl je trochu jiný, než první, víc krve, víc neuvěřitelných zvratů, konec je tak trochu rychlovka. Ale i tak jde o příjemnou knihu.

15.12.2020 4 z 5