Poutník z Mohameda - Alláhův hněv

Bože, ochraňuj nás před těmi, kdo v tebe věří! Vítejte ve světě Františka Kotlety, kde mír mezi křesťanskými a muslimskými planetami je křehký jako srdce nezletilé alcorské prostitutky. Vesmír, ve kterém se lidé uchýlili k fanatickému vyznávání největších náboženství, nabízí spoustu skvělých obchodních příležitostí. Zvlášť když se živíte pašováním zakázaného alkoholu a pornografie. A Daniel Kalandra je v tom zatraceně dobrý. Možná až moc, protože když se sbírají šiky k nové válce, chtějí ho mít vlivní lidé na své straně. A ne neberou jako odpověď....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/407356/poutnik-z-mohameda-allahuv-hnev-k5C-407356.jpg 4.725

Daniel Kalandra

Literatura česká, Fantasy
Vydáno:, Epocha (ČR, od r. 1989)

Kniha Poutník z Mohameda - Alláhův hněv

kaffa

tak jako já nevím, mi se to líbilo a moc, poutník možná ještě více než současné autorovy knihy.... hněv byl možná místy zkratkovitý, sem tam kostrbatý, ale jako celek to drželo i tak.... nicméně, jako vždy, bavila sem se :-)

duben

Četlo se to pěkně, ale pozdější knihy autora jsou psané lépe. Tady jak sám v úvodu píše je to občas trochu zkratkovité, ale bavil jsem se při čtení a to je hlavní.

QEDS

Naprostý fanda Kotlety jako jsem já by už asi neměl psát recenze, protože jsou extrémně zaujaté. I když jde o prvotinu, už tady jde vidět, že Kotleta je opravdu talent co se psaní knih, vymýšlení příběhů a porcování masa týče. Taky se přimlouvám za další knihu kde hlavním hrdinou bude Daniel Kalandra a nebo alespoň za knihu z tohoto universa. Za mě naprostá spokojenost a jen tak dál pane Kotleto s velkým P.

Tazz1

Ač fanda Kotlety, musím říci, že Kyša je lepší. Škoda, že toho vydal jen tak málo a Daniel Kalandra neměl víc možností se ukázat. Jsem velký fanda military sci-fi a mám rád i "kotletovky"...no a tady to mám vše v jednom. Především Alláhův hněv jsem hltal a nedalo se odtrhnout. Na to, že to jsou prvotiny pánů Kotlety a Kyši, tak opravdu klobouk dolů. A předmluva je jen malá třešnička na dortu :-) . Nevím zda mistr Kotleta to tady čte, ale moc bych se přimlouval za další příběh(y) z tohoto universa.

rimar

Pred lety jsem cetl od Poutnika z Mohameda a marne shanel Alahuv hnev a ted jsem dostal obe knihy v jedne takze super konecne jsem se dozvedel jak to vse dopadne. Obe knihy jsou super ale rekl bych ze Alahuv hnev mne bavil o chlup vic.

Patapuf

Zábava od začátku do konce... Něco jako Hvězdné války, ale mnohem lepší a zábavnější... Jestli je to opravdu autorova prvotina, tak klobouk dolů...

kure91

Tak dlouho se člověk chystal, že si teda toho Leoše Kyšu přečte, až se z něj stal Franta Kotleta :) Trošku jsem ke knize přistupoval s menšími očekáváními, ale nakonec jsem byl spokojený, jde o klasickou žánrovou věc, kde hrdina jde za úkolem z bodu A do bodu B občas si musí odskočit nebo je odskočen do bodu C/D... Nechybí, jak je na Kyšu/Kotletu zvykem, parádní hlášky, hromada akce, litry krve, jen na ten sex nějak zapomněl (teda ne, že by si to nevynahradis v sérii s Tomášem Koskem :))

filip6870

Sic jako prvotina to ma par musek ALE je to proste paradni cteni a navic to ma naprosto dokonalou predmluvu:)