Pralinky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Existuje v našich životech ještě místo pro „opravdové muže“, a nebo jsme jim ho nechtěně sebraly? Fejetony a povídky Barbary Nesvadbové o vášni, lásce, zklamání, nevěře, deziluzi, zášti, přátelství i žárlivosti.

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223951/big_pralinky-UKy-223951.jpg 2.6100
Nahrávám...

Komentáře (34)

Kniha Pralinky

Peyka
02.04.2021

No jo, Bára. Vždycky se nad jejími tituly pousměju. Měla jsem možnost si s ní popovídat před lety na autorském čtení, jako ženská se zdá sympatická, usměvavá, je ale hodně svá. Její knihy jsou výlevem zhrzené ženy, nadávající na chlapy, obecně bez výjimky. Ať sáhnete po jakékoliv z nich, vyjde to na stejno. Lepší jsou její ranější počiny jako Bestiář, Život nanečisto nebo Pohádkář.

nycol
27.01.2021

Ech, to se nedá :), ale není to literatura, kterou bych vyhledávala, své čtenáře si asi najde.


Zelený.úval
03.11.2020

Takové fajn jednohubky. Někdy i úsměvné. :-)

kercah
25.10.2020

Kniha je velice zvláštně napsaná. Nenavazujicí útržky/ vzpomínky, tak jak se honily autorce hlavou, tím kniha působí bez radu a velice chaoticky. Možná to šlo lépe uspořádat, nevím. :)

Aranel15
15.09.2020

Nejzajímavější na knize je její název a otázky k zamyšlení na deskách. Kniha sama působí jako dost nudný deníček o vlastních přátelích.

Hobo
21.06.2020

Nikam se neposunula. Je to marné, je to marné, je to marné...

Znedla
26.12.2019

Kniha obsahující fejetony o ženách, mužích, lásce a životě na způsob Carrie Bradshaw.

Bohužel tohle opravdu nebyl můj šálek kávy. Ač jsem knihu dočetla před čtyřmi dny, dojem není prakticky žádný. Jen fejeton - Opravdu za to stála?, ten mi jediný v hlavě zůstal....

davidurban1973
04.11.2019

Soubor krátkých povídek a fejetonu má hezky poskládana slova a dobře se to čte. Knížka vám vydrží par hodin a než se nadejete, jste na konci. Každopádně tato kniha o ženských starostech a starostech je asi jen knihou pro ženy. Mě to nezaujalo, nic mi to nedalo, mimo zabiti chvilky času. Jakmile jsem knihu dočetl, nezůstalo po ni v hlavě ani památky.
Chtěl jsem si konečně něco přečíst od Bary Nesvadbove, protože jsem měl dojem, ze to bude slušná konkurence Vieweghovi, Hartlovi či Trestikove. Bohužel tato sbírka krátkých textu nebylo to prave a měl jsem v knihovně sáhnout po něčem jiném. Možná delší roman bude zajímavější...

1