Zahrada stínů

Pomsta! To je slovo ovládající srdce Mary Readové, která se vydala na cestu do Benátek. Její manžel, její velká láska, muž, kvůli kterému složila zbraně, byl brutálně zavražděn a její dcerka, maličká Ann, unesena. Ale Mary je bojovnice, před neštěstím necouvne. Znovu se převléká za muže, nitro stažené strašlivou bolesti, se vydává po stopách té, která jí zničila život, po stopách ďábelské Emmy de Mortefontaine. Má jednu jedinou stopu, aby ji mohla nalézt: jakéhosi benátského markýze, který zná zásadní informace týkající se pokladu, po kterém Emma tolik touží. Odhodlanější než kdykoli předtím a mnohem zkušenější vstupuje Mary do víru života v Benátkách, města karnevalu a intrik. Od té chvíle její život vyplňují bloudění, boje a útoky na lodě na všech mořích světa. Neúnavně se snaží najít svou dceru a zjistit, jaký je ten pohádkový poklad, který vyvolává tak silné vášně… Po triumfu knih Lože královny Eleanory a Ples vlků (1 700 000 výtisků prodaných ve Francii), vede nás Mireille Calmelová po stopách legendární pirátky Mary Readové, hrdinky řadící se mezi ty, které autorka miluje. Ženy smyslné, nezkrotné, vášnivé....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47259/lady-pirat-2-dil-zahrada-stinu-xuu-47259.jpg 3.933

Lady Pirát 2.

Literatura světová, Romány, Historické romány
Vydáno, Knižní klub

La parade des Hombres, 2005

Kniha Zahrada stínů

nycol
15.12.2020

Druhý díl je trochu jiný, než první, víc krve, víc neuvěřitelných zvratů, konec je tak trochu rychlovka. Ale i tak jde o příjemnou knihu.

georginaa
17.11.2020

Druhý díl byl též pěkný, plný intrik, dobrodružství. I tady se Mary převléká do chlapeckých kalhot, ale tentokrát je za vším pomsta a hledání své dcerky, kterou unesli. V pozadí se ale ukazuje, že jde o úplně něco jiného, než si |Mary myslela.

Jája92
18.07.2020

Pěkná kniha, která se dobře čte.

Lucie249
03.04.2012

Ještě jsem ji sice nečetla, ale doufám, že bude stejně dobrá jako první díl této ságy.

kelve
07.02.2012

Druhý díl navazuje na první. Oddychové čtení. Dobrá oddychová kniha. Dalo by se říci "Tři mušketýři" v ženském podání?