Nina291 Nina291 komentáře u knih

Přemyslovci: Zrození království Přemyslovci: Zrození království Ludmila Vaňková

Já ji prostě mám ráda. Každá její knížka je super, škoda že nebudou další

21.04.2022 5 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

Nenáročná četba se skoro banálním příběhem, ale to je přesně to co jsem v téhle pos....né době potřebovala. Postavy jsou pěkné propracovaný, dialogy nejsou hloupý. V sérii budu určitě pokračovat

10.04.2022 4 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Hodně zbytečná kniha. Marně přemýšlím o tom, co asi znamená věta "Nejsem jsem vůbec lepší" a milion dalších google překladač vět. I když mám ráda Twilight ságu, tak tuto knížku odkládám bez výčitek svědomí. Fakt je to kravina

02.01.2022 1 z 5

Ztraceni Ztraceni Anita Frank

Opravdu příjemné počtení, i když skoro do půlky knihy se nic moc nedělo. Neřekla bych, že je to horor, jen lehce strašidelný příběh. Jo a paní Hengeová mě fakt sr....štvala.

26.08.2021 4 z 5

Cesty rytířů Cesty rytířů František Niedl

Wolfram se vrátil. Doufám že se dozvím jak se mu vede na Rhodu. Skvělý počtení.

30.12.2020 5 z 5

Zaklínač – komplet 7 knih Zaklínač – komplet 7 knih Andrzej Sapkowski

Miluju to a kdybych mohla 100 hvězdiček, tak je dám

01.10.2020 5 z 5

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

Jako jo, fajn oddechová romantika, dobře čitelná. Ale kde je nějaká pořádná fantasy? Kde jsou divnotvorové, kde je magie? Přečtu si druhý díl jen proto, že ho mám, ale po pravdě - jsem docela zklamaná, čekala jsem víc

01.10.2020 2 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Příjemný, lehce strašidelný počtení.

25.09.2020 3 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Naprosto zbytečná kniha. Už ten blbej název mě mohl varovat. Nic trapnějšího jsem asi nezačala číst. Končím na straně 29, protože víc debility už nezvládnu.

27.08.2020 odpad!

Démonologové Démonologové Gerald Brittle

Znepokojivé

11.06.2020 5 z 5

Já, rytíř Já, rytíř František Niedl

Už se těším na pokračování.

30.05.2020 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Sorry ale za mě - nuda

29.05.2020 1 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Typickej Bryndza. Za dva přečteno. I když Eriku jsem měla radši

19.05.2020 5 z 5

Až na ten konec dobrý Až na ten konec dobrý Pavel Tomeš

Tak mi připadá že asi budu za exota, ale já se prostě nemůžu začíst. Odkládám a možná to někdy zkusim.

08.08.2023 1 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Strašidelná červená knihovna, mě ale sedla.

29.12.2022 5 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Blbý americký fráze, dlouhatánský věty, nudný popisy čehokoliv. Srovnávat tohle "veledílo" s Červeným drakem může jenom diletant. Odkládám a jsem hodně zklamaná.

11.03.2022

Hodný, zlý a nemrtvý Hodný, zlý a nemrtvý Kim Harrison

Od knížky jsem toho moc nečekala, ale příjemně překvapila. Na autorku se asi ještě podívám

06.02.2022 3 z 5

Skála Skála Peter May

Tak tohle mě nebavilo. Stránky s nudnými popisy jsem přeskakovala (to už se mi dlouho nestalo), vražda byť brutální byla jakoby mimochodem. Další knížka, která bude darovaná do obecní knihovny.

11.12.2020 1 z 5

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

Asi nejlepší díl od Lagercrantze, ale stejně si myslím že Lisbeth i Mikael měli skončit po smrti Stiega Larssona. Není to špatný čtení, ale není to prostě ono.

18.09.2020 2 z 5

Invaze Invaze Simon Scarrow

Tak tuto knihu odkládám, vysloveně se do ní nutím a to není dobrý. Nic než boj, krev a zase boj. Svoje čtenáře si určitě najde, ale já mezi nimi nebudu

15.09.2020 1 z 5