Nina291 Nina291 komentáře u knih

Až na ten konec dobrý Až na ten konec dobrý Pavel Tomeš

Tak mi připadá že asi budu za exota, ale já se prostě nemůžu začíst. Odkládám a možná to někdy zkusim.

08.08.2023 1 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Dost zdlouhavý a místy přitažený za vlasy......ale je Joona, takže za mě dobrý :D

06.06.2023 3 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Zase jsem se královsky bavila.

19.04.2023 5 z 5

Tajemství pramenů Tajemství pramenů Jennifer McMahon

Je to čtivé ale tak roztahané, že to ztrácí spád. Ale jinak zajímavý příběh.

01.03.2023 2 z 5

Dům na kopci Dům na kopci Shirley Jackson

Hm, tak ne, to nedám.

07.02.2023

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Strašidelná červená knihovna, mě ale sedla.

29.12.2022 5 z 5

Zaklínačky potíží Zaklínačky potíží Kristin Cast

Je tady spousta negativních hodnocení, já za sebe ale musím říct, že jsem byla spokojená. Jo - chvílemi se to táhlo a pohledy se střídaly, ale protože je to první díl, tak to beru. Počkám si na pokračování

27.12.2022 5 z 5

Krvavá magie Krvavá magie Bianca Iosivoni

Musim říct že jsem se asi do poloviny nudila a nechtělo se mi ve čtení pokračovat. Vydržela jsem a dobře udělala. Za mě docela dobrý. Uvidíme co další díl přinese.

21.12.2022 4 z 5

Dům Dům Bentley Little

Moje první knížka od autora a musím říct že mi dost připomíná Kinga. Trochu fantasmagorie ale chvílemi docela strašidelné.

31.08.2022 3 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Mám ráda strašidelné domy od Darcy. Čtení na den, protože se nemůžu odtrhnout. Těším se na další

25.08.2022 5 z 5

Chlorid sodný Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Olsenova klasika, pomalý rozjezd ale finiš .... ten teda stojí za to. Jsem zvědavá jak to s Carlem dopadne

26.07.2022 5 z 5

Ve skrytu stínů Ve skrytu stínů Bianca Iosivoni

Ale jo, mě se to líbilo. I když by to chtělo tak nějak víc propracovat. Jdu na další díl.....

09.05.2022 5 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Čtivá a docela chytrá detektivka

05.05.2022 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Milé, nenáročné čtení. Na vypnutí dokonalé.

25.04.2022 3 z 5

Přemyslovci: Zrození království Přemyslovci: Zrození království Ludmila Vaňková

Já ji prostě mám ráda. Každá její knížka je super, škoda že nebudou další

21.04.2022 5 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

Nenáročná četba se skoro banálním příběhem, ale to je přesně to co jsem v téhle pos....né době potřebovala. Postavy jsou pěkné propracovaný, dialogy nejsou hloupý. V sérii budu určitě pokračovat

10.04.2022 4 z 5

Tajemství Tajemství Tereza Dobiášová

Čekala jsem historický román ala Vaňková. Tohle to bohužel nebylo, ani nevím co to bylo. Každopádně mi nevyhovoval styl psaní a ilustrace ..... no nic moc. Mám ráda tohle období, v každé knížce o něm jsem našla nějakou atmosféru - tady nic. Další kniha, kterou odkládám nedočtenou - ach jo

26.03.2022 1 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Blbý americký fráze, dlouhatánský věty, nudný popisy čehokoliv. Srovnávat tohle "veledílo" s Červeným drakem může jenom diletant. Odkládám a jsem hodně zklamaná.

11.03.2022

Královský nach tě neochrání Královský nach tě neochrání Ludmila Vaňková

Miluju její knížky.

11.03.2022 5 z 5

Hodný, zlý a nemrtvý Hodný, zlý a nemrtvý Kim Harrison

Od knížky jsem toho moc nečekala, ale příjemně překvapila. Na autorku se asi ještě podívám

06.02.2022 3 z 5