Nikolka001 Nikolka001 komentáře u knih

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Nemám slov. Velice čtivý, smutný, napínavý a skvělý příbeh, u kterého jsem nejednou uronila slzy. Zombie jsou krvelační šourači, kteří touží po masu.
Na knihu jsem se moc těšila. Jsem překvapena, že mě takto zasáhla. Doporučuji.

05.09.2014 5 z 5

Rudá pyramida Rudá pyramida Rick Riordan

Rudá pyramida je velice čtivá, vtipná a příjemná kniha, která nadchne čtenáře mladší, tak i starší. Příběh Cartera a Sadie je plný nečekaných situací, zvratů a dobrodružství. Během četby se nudit rozhodně nebudete. :)

01.09.2014 4 z 5

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Druhý díl série Game je rozhodně na stejné úrovni jako byl ten první. Láska, zápletka, tajemství, romantika, bolest. Příběh Astona a Megan je velice poutavý a čtivý. Sic by mohl být o pár stránek delší a propracovanější, ale to nic nemění na tom, že je kniha čtivá, skvělá a ze života.

19.08.2014 4 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Čtivé, napínavé, dech beroucí. Během četby jsem se nemohla odtrhnout, jelikož byl příběh natolik zajímavý a napínavý, že mě nutil číst stále dál. Díky otevřenému konci jsou má očekávání na druhý díl vysoká. Rozhodně doporučuji! :)

16.08.2014 5 z 5

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

Skvělý, čtivý román, který je o muži a ženě, kteří si v životě prošli spousty nepěkných situací. Jejich vztah se postupně vyvíjí a je radost pohledět na jejich lásku. Rozhodně se těším na další díly. První kapitola druhého dílu, kterou kniha obsahuje, mě ihned navnadila, že druhý díl bude ještě lepší! :)

15.08.2014 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Čtivý romantický a erotický příběh o dvou lidech, kteří k sobě nalezli cestu. Rozhodně doporučuji lidem, kteří miluji romantiku a mají chuť se občas zasmát. Těším se na další díl. :)

07.08.2014 4 z 5

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

Tento erotický román mě opravdu překvapil. Je čtivý a naprosto úžasný. Četbu jsem si užila a těším se na další díly, jelikož Bezhlavě není pouze erotický román, ale také příběh ze života. Doporučuji.

04.08.2014 4 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Asylum byla velice očekávaná kniha, která slibovala akci, napětí a strach. Bohužel jsem se dočkala děje, ve kterém vystupují mladí hlavní hrdinové, kteří to v životě nemají srovnané a tajemství léčebny, které strach nenahánělo. Knihu obohacuje nádherná obálka a ilustrace, které jsou rozhodně na celé knize nejstrašidelnější.

02.08.2014 3 z 5

Žena v černém - Anděl smrti Žena v černém - Anděl smrti Martyn Waites

Čtivý příběh s kapkou thrilleru a hororu z období bombardování Londýna ve II. sv. válce. Čtenář by měl čekat knihu, která ho během čtení mírně zasáhne, ale po dočtení nezanechá hrůzostrašné pocity.

18.07.2014 3 z 5

Nebe v plamenech Nebe v plamenech Emmy Laybourne

Po prvním dílu je tento rozhodně lepší. Je čtivější, napínavější a krvelačnější. Rozhodně doporučuji a těším se na závěrečný díl. :)

11.07.2014 4 z 5

Čtyřicet pravidel lásky Čtyřicet pravidel lásky Elif Shafak

Nečekala jsem, že by mě kniha mohla takto výrazně zasáhnout. Velice čtivý příběh, možná trošku náboženský, ale rozhodně pravdivý. Tato kniha Vám otevře oči nad láskou. Dá Vám něco, co nejde popsat slovy, ale je to pochopení lásky a života.

10.07.2014 4 z 5

Zlá žena Zlá žena Marc Pastor

Co se týče děje této knihy, tak jsem opravdu velice zklamaná. Očekávala jsem napětí a knihu, která mě bude bavit. Bohužel mě bavila pouze na některých stránkách a po zbytek knihy jsem se modlila, aby již skončila. Jsem zklamaná. Hodnotím třemi hvězdičkami z toho důvodu, že tu třetí získala knížka za nádherné zpracování a obálku.

06.07.2014 3 z 5

Hon Hon Andrew Fukuda

Jsem překvapena. Čtivá kniha, která má velice zajímavý a nepředvídatelný děj. Od začátku až do konce jsem se nenudila a těším se na další díly. :)

30.06.2014 4 z 5

Dračí znamení Dračí znamení Lucie Fidlerová

Opravdu skvělé počtení. :) Smekám nad mladou autorkou, která napsala tuto skvělou knihu. Rozhodně doporučuji a těším se na další díl, tedy doufám, že bude. :)

26.06.2014 4 z 5

Osudová přitažlivost Osudová přitažlivost Jaime Reed

Rozhodně jsem čekala děj, který bude akční a ne tak nudný a nic se nedějící. Četlo se to ale rychle a příběh byl čtivý. Kdyby autorka na knize trochu více zapracovala, tak by to byla skvělá kniha. :)

24.06.2014 3 z 5

Čekání na zázrak Čekání na zázrak Stacey Kade

Skvělé zakončení série. :) Celou sérii jsem si užila a přečetla s chutí. Nic náročného, ale je to velice čtivé. :)

18.06.2014 4 z 5

Dívka se sněhem ve vlasech Dívka se sněhem ve vlasech Ninni Schulman

Skvělé, napínavé. Jsem opravdu nadšená a překvapená. Doporučuji. :)

12.06.2014 4 z 5

Ohnivý anděl Ohnivý anděl Yrsa Sigurðardóttir

Čtivý příběh, který je tak trochu komplikovaný, je v něm spoustu postav, ale závěr překvapí a je nepředvídatelný. Očekávala jsem více, ale i tak jsem si čtení užila. :)

10.06.2014 4 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Nemám slov. Velice čtivý, vtipný příběh, který Vás již na prvních stranách vtáhne do děje, nadchne a uchvátí. Rozhodně doporučuji. :)

08.06.2014 5 z 5

Antibohyně Antibohyně Kendare Blake

Na Antibohyni jsem se velice těšila, protože Anna krví oděná byla úžasná série. Při čtení můžeme naleznout v kapitolách odstavce, které se Anně podopají. Odpadávající maso, hniloba. Jde poznat, že se jedná o dílo této autorky, protože se velice podobá Anně. I když jsem mírně zklamaná, protože jsem čekala děj, který mě uchvátí více, ale i tak jsem si knihu velice užila. :)

06.06.2014 4 z 5