Nebe v plamenech

Svět neskončil… Ještě ne. V pokračování příběhu Monumentu 14 se skupina přeživších, donedávna uvězněných v supermarketu sérií ničivých katastrof, rozdělila ve dví. Většina dětí se v zoufalé snaze vydala opraveným autobusem na letiště v Denveru. Doufají, že se tam setkají se svými rodiči, budou odvezeni do bezpečí a zachrání svého umírajícího přítele. Ale svět venku je temný a zaplavený nebezpečnými chemikáliemi, které mění lidi v krvežíznivá monstra, a ne všechny děti jsou ochotné nastoupit do autobusu. V útočišti, jež bylo již jednou narušeno, se snaží zbývající děti obnovit přátelství. Ale pokud se máte rozhodnout mezi životem a smrtí, láskou a nenávistí, komu můžete doopravdy věřit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/163876/monument-14-nebe-v-p.jpg 4.3300

Monument 14 2.

Horory, Sci-fi
Vydáno, Baronet

Sky on Fire

Kniha Nebe v plamenech

Usměváček

Je asi trochu pro mladší, ale i tak jsem ji přečetla jedním dechem :)

oblakaknih

Jedna z mých nejoblíbenějších sérií. Úžasný a napínavý příběh!

Janaves
04.11.2018

Super jako první díl!

alfinha2321
22.02.2018

Když jsem ve výprodeji knih viděla i pokračování Monumentu 14, neváhala jsem ani chvíli a zakoupila obě dvě. Protože už po přečtení prvního dílu jsem si skutečně chtěla přečíst pokračování. A ono bylo ještě o něco lepší, než jsem čekala. Rozdělení do více linií knize prospělo a příběh jsem přímo hltala. Paráda, jdu na třetí díl, jsem zvědavá, jak to dopadne.

buldozer5
08.02.2018

Dle mého názoru se pokračování prvního dílu povedlo mnohem víc. Děj se odehrává i na jiném místě než je obchoďák, což považuju za velký plus, protože celá parta pohromadě už mě omrzela, jak spolu nevycházeli a místo, aby řešili případný konec světa, jim větší starosti dělalo, kdo s kým bude chodit. V druhém díle se toho přihodilo mnohem víc, děj mi přišel napínavější a víc propracovanější a konec autorka vymyslela tak, že jsem zadržoval dech, jak to dopadne. Takže já jsem spokojený a hned si letím do knihovny vypůjčit třetí díl.

_Peprmintka_
02.01.2018

Tak tohle už je ovšem naprosté klišé. Kdo ví proč, ale u tohohle jsem se nemohla přestat smát, jak strašně hloupá ta série začala být. Fraška to definuje akorátně. Ale na těch pět minut na hajzl dobrý.

Adriana21
30.10.2017

Knížka plná akce a napětí. Super díl,četla jsem ji jedním dechem. Už se nemůžu dočkat až si přečtu třetí díl.

PetraBery
24.10.2017

Pokračování příběhu o dětech, které přežily sérii katastrof. Cesta jedné skupiny autobusem, život druhé skupiny v supermarketu. Opět povedená četba, střídání pohledu Deana a jeho bratra Alexe mě potěšilo a já se moc těším na poslední závěrečný díl.

Kniha Nebe v plamenech je v

Právě čtených1x
dalších seznamech3x