Nikolka001 Nikolka001 komentáře u knih

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Když jsem si knihu koupila,nevěděla jsem,co od ní mám čekat. Věděla jsem pouze,že se jedná o detektivní příběh. Líbí se mi,jakým způsobem Jeffery Deaver napsal tuto knihu. Taky jsem plně rozhodnuta,že si někdy přečtu i jeho další knihy.
Teď už ke knize. Opravdu pěkně napsaný příběh. Chvilkami zde byla i hluchá místa. Což se ale bohužel někdy stává. Také mi vadilo,že v knize bylo až moc postav. Tím pádem jsem se často ztrácela. Jinak byla kniha hodně napínavá a zajímavá. Doporučuji! :)))

06.07.2013 4 z 5

Lexikon lektvarů paní Daneové Lexikon lektvarů paní Daneové Katherine Howe

Paráda. Velmi zajímavá a čtivá kniha. Můžu jen doporučit. Děj je bomba. :) Byla jsem nadšená od začátku až do konce. Z knihy jsem se také hodně dozvěděla. :) Doporučuji! :))

28.06.2013 5 z 5

Upír, můj pán Upír, můj pán Alexandra Ivy

Velice čtivá,odpočinková,skvělá kniha.Kniha se četla jednoduše.Příběh byl velice zajímavý. :) Kniha mě vůbec nezklamala a už se těším na další díly.. !! :)))

19.06.2013 4 z 5

Prsten pravdy Prsten pravdy Nancy Pickard

Knize dávám 3hvězdičky.Ne díky tomu,že by kniha byla špatně napsaná nebo by měla špatný děj.Je to kvůli tomu,že jsem prostě četla lepší knihy.Knihy u kterých jsem seděla dva dny a ne dva týdny.Kniha mě svým způsobem moc nezaujala,jelikož chvílemi to byla nuda,chvílemi napětí. :) Je to kniha pro nenáročné čtenáře.. :)))

15.06.2013 3 z 5

Spící tajemství Spící tajemství Melissa de la Cruz

Nemám slov.Po přečtení předchozích dílů jsem byla ze série velmi zklamaná.Když jsem ale začala číst tento díl,myslela jsem si,že mě šálí zrak.Kniha byla po celou dobu napínavá,četla se naprosto úžasně.Opravdu jsem nečekala,že kniha bude nějak zláště lepší než předchozí díly.Jsem opravdu překvapená a knihu doporučuji. :)

03.06.2013 5 z 5

Odhalení Odhalení Melissa de la Cruz

Myslela jsem si,že když předchozí díly byly celkem nudné,tak se tento díl zlepší.Bohužel jsem se zase nudila.Kdyby bylo v knize o trochu více akce,vůbec by ji to neuškodilo.Naopak jsem ale byla opravdu nadšená z konce knihy.Posledních 30 stránek se četlo úžasně.Mrzelo mě,že jsem s takovým nadšením nečetla celou knihu,ale jen konec. :) Pro nenáročné čtenáře. Oddechovka. :))

29.05.2013 4 z 5

Krvavý karneval Krvavý karneval Melissa de la Cruz

Čekala jsem,že kniha bude lepší než první díl.Podle hodnocení,to tak vypadalo,ale bohužel si myslím,že obě knihy byly na stejné brďo.Prostě v knize se nic nedělo a to mě celkem zamrzelo.Oddechová kniha. :)

23.05.2013 4 z 5

Modrá krev Modrá krev Melissa de la Cruz

Knížce dávám 4 hvězdičky,jelikož si plný počet nezaslouží.Do 120 strany jsem se celkem nudila.Knize chyběla akce,napětí.Zkrátka se tam nic nedělo.Konec už byl o trošku lepší.No,jsem zvědavá na 2díl.Snad mě nezklame. Kniha pro nenáročné čtenáře. :)

20.05.2013 4 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Když jsem si knihu koupila nevěděla jsem,co od ní mám čekat. S překvapením mě kniha velice zaujala.V recenzích jsem četla,že kniha je v některých chvílích nudná,ale mně to tak vůbec nepřišlo.Celou dobu jsem do knihy byla ponořená a vůbec jsem se nenudila. :) Moc pěkná kniha.Určitě ji doporučuji. :)

14.05.2013 5 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Velmi pěkná oddechová kniha. :) I když je kniha na motivu filmu,tak mi to tak vůbec nepříjde.Kniha je ve většině případech jiná než film,tak proto doporučuji abyste si přečetli jak knihu,tak se i podívali na film.:)

09.05.2013 5 z 5

Tajemství Lynburnů Tajemství Lynburnů Sarah Rees Brennan

Moc krásná kniha.Když mi přišla domů,hned jsem ji začala číst.Ze začátku byla trošku nic moc,ale od nějaké 50 stránky se to zlepšilo. Je fajn,že v knize bylo tolik záhad a nevyjasněných věcí.S knihou jsem spokojená,tak ji samozřejmě doporučuji. :) Přečtěte si ji! :)

05.05.2013 5 z 5

Dech Dech Sarah Crossan

Na knihu jsem se velmi těšila a vůbec mě nezklamala.Velmi zajímavý a napínavý příběh.Chvilkami mi lezl mráz po zádech.Doufám,že se brzy dočkáme dalšího dílu,protože tahle kniha si pokračování zaslouží.Jen doporučuji.Kniha k zamyšlení! :)

29.04.2013 5 z 5

Prokletý dům Prokletý dům Rachel Caine (p)

Na knížku jsem se těšila a vůbec mě nezklamala.Příběh je fantastický a už se těším na další díly. :)

23.04.2013 5 z 5

Deklarace smrti Deklarace smrti Gemma Malley

Kniha se mi velice líbila.Příběh byl velmi zajímavý a v některých částech velice smutný.Tato kniha donutí člověka přemýšlet nad životem.Doporučuji.

21.04.2013 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Nemám slov.Kniha mě velice zaujala.Nedokázala jsem se od ní odtrhnout.Dokonalý příběh.Krásně zpracováno. Jen doporučuji! :)

18.04.2013 5 z 5

Mrtvá čarodějka přichází Mrtvá čarodějka přichází Kim Harrison

Knižka se mi velmi líbila.Přečetla jsem ji zhruba za týden.Když jsem si ji četla nedokázala jsem se od ní odtrhnout.Hodně mě zaujala.Přitom jsem si ji koupila náhodou na tržním veletrhu.Tato kniha mě přivedla zpátky ke čtení.Doporučuji. :)))

15.04.2013 5 z 5