Nikolka001 Nikolka001 komentáře u knih

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Čekala jsem něco více akčnějšího. :) Bylo to velmi příjmené čtení. :)

11.10.2013 4 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Vůbec jsem nečekala, že mě kniha bude tak moc bavit. :) Opravdu jsem překvapena. Skvělý čtivý děj, který člověka pohltí. :) Bylo to super. :)

08.10.2013 5 z 5

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Monument 14 jsem si chtěla už dlouho přečíst. Kniha se četla rychle a byla naprosto strhující. Něco mi v ní ale chybělo. Proto ji hodnotím 4 hvězdičkami. :)

05.10.2013 4 z 5

Tajemná žena Tajemná žena Jayne Ann Krentz

Jsem docela zklamaná. Čekala jsem něco lepšího. Tajemná žena byla slabší než první díl. Navíc mě mrzelo, že zde nevystupovala Evangeline, ale její přítelkyně Beatrice. Knížka začala být čtivá až po 150 stránce. Takže prvních 150 stran mě nudilo. Někomu tato kniha může sednout více. Já osobně miluji akce, paranormálno a podobně.

03.10.2013 3 z 5

Tajuplná zahrada Tajuplná zahrada Jayne Ann Krentz

Tajuplná zahrada se mi moc líbila.Děj knihy se odehrává v dřívější době. Musím se přiznat, že takové knihy často nečtu.
Kniha s prvkem erotiky a paranormálna. Velmi příjemné čtení. :)

30.09.2013 4 z 5

Krvavá cesta Krvavá cesta Moira Young

Z této knihy jsem opravdu nadšená. Když kniha vyšla, tak jsem vůbec nepřemýšlela o tom, že bych si ji jednou přečetla. Teď toho vůbec nelituji. Velmi napínavý a čtivý příběh. Děj Vás naprosto vtáhne do světa o kterém by se Vám ani ve snu nezdálo. Doporučuji! :)

26.09.2013 5 z 5

Hladová přání Hladová přání Tereza Matoušková

Čekala jsem od knihy více. Ze začátku jsem se ztrácela v postavách. Konec se mi líbil. Námět se autorce taky povedl. :) Na českou knihu to bylo fajn. :)

20.09.2013 3 z 5

Chladné ostří Chladné ostří Franziska Gehm

Čekala jsem něco lepšího. Kniha mi vlastně skoro nic nedala. Přečetla jsem ji za dva dny bez jakýkoliv emoci. Jsem docela zklamaná. Konec mě ale překvapil. Takové rozuzlení jsem nečekala. :)

19.09.2013 3 z 5

Bez tebe to není léto Bez tebe to není léto Jenny Han

Druhý díl léta byl určitě lepší než první. Od knihy jsem moc neočekávala, takže mě mile přakvapila. Četla se jedním dechem. Určitě si přečtu i třetí díl, který má letos vyjít.

18.09.2013 4 z 5

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Kniha mě překvapila svým koncem. Celý průbeh knihy mě moc nezasáhl, ale posledních 60 stránek jsem četla jedním dechem. Možná jsem udělala chybu, že jsem si knihu nepřečetla v létě, ale to nevadí. Je to příjemné odpočinkové čtení. Já romány většinou nečtu, ale tento se mi docela líbil. Knihu jsem chtěla ohodnotit 3 hvězdičkami, ale ten konec mě donutil ji dát 4 hvězdičky. :)

14.09.2013 4 z 5

Vidím to, co vrah Vidím to, co vrah Jill Hathaway

Od knihy jsem očekávala více. To bude asi tím. Jinak je to opravdu pěkný čtivý příběh. Bohužel mu ale chybí akce a napětí. A to já u knih preferuji. Uvidíme, co nám přinese druhý díl. :)

11.09.2013 4 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Od posledního dílu jsem moc nečekala. Spoustu lidí mě upozorňovalo, že je ze všech tří nejslabší. Určitě je to pravda, ale nic se nemění na kvalitě děje. Byl strhující jako oba předchozí díly. Občas jsem byla bez dechu,občas jsem plakala.Konec mě absolutně dostal. Kdo triologii nečetl, tak ať to napraví. :)

08.09.2013 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Musím říct, že takový konec jsem vůbec nečekala. Doslova mě rozsekal.Knížka byla ze začátku slabší než první díl, ale po 100 straně jsem tajila dech. Každou stránku jsem četla s očekáváním. Jsem opravdu překvapena. Kdo knihu nečetl, tak ať to co nejdříve napraví. Nevíte a co přicházíte. :)

02.09.2013 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Nemám slov. Čtivý příběh, který nutí člověka číst dál a dál. Ze začátku jsem nevěděla, co mám od knihy čekat. Kniha mi ale dala to nejlepší, co mohla. Jsem opravdu nadšená.Katniss jsem si již od začátku velmi oblíbila. Každý okamžik jsem s ní prožívala. Knihu můžu jedině doporučit.

28.08.2013 5 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Námět skvělý, ale bohužel mi vadilo, že se v knize všechno moc rozebíralo. Ono by ani nevadilo kdyby byla kniha o krapet kratší. Musím říct, že jsem se chvílemi nudila. Ale také nastaly chvíle, kdy jsem lapala po dechu. Konec mě doslova rozsekal. Vůbec jsem ho takový nečekala. Uvidíme, jaká bude druhá kniha od této autorky. Určitě bych si ji ráda přečetla. :)

24.08.2013 3 z 5

Jméno hvězdy Jméno hvězdy Maureen Johnson

Velmi příjemná kniha,která čtenáře donutí neodtrhnout se od příběhu. Od knihy jsem opravdu čekala méně. Jsem mile překvapena,že se mi kniha líbila natolik,že mi po zádech běhal mráz. :) Knížku moc doporučuji! Už se těším na další díl! .. :)))

12.08.2013 5 z 5

Nesmrtelná láska Nesmrtelná láska Jen Holling

Moc pěkné pokračování prvního dílu. Pořád,ale nechápu proč Levné knihy nejdříve vydaly 5 a poté až 4 díl. :) Kniha byla zajímavá a četla se jednoduše. Příběh o upírech,lovcích upírů a mnoho dalšího.

05.08.2013 4 z 5

Můj nesmrtelný ochránce Můj nesmrtelný ochránce Jen Holling

Z knihy jsem opravdu překvapená. Velmi pěkný příběh. Četl se jednoduše a dokonce mě i docela bavil.Příběh o čarodějnicích,zvířatech,čarodějnicích pijících krev a mnoho dalších.V knize se objevuje i krapet erotiky. Tu já moc ráda nemám.Takže jsem se chvílemi nudila. Jinak pěkný odpočinkový příběh. :)

28.07.2013 4 z 5

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Je pravda,že tento díl byl o něco slabší než Anna krví oděná,ale to nemění mé hodnocení. Kniha mě bavila od začátku až do konce. Vůbec jsem se nenudila. Je sice pravda,že jsem se skoro vůbec nebála. U prvního dílu mě celou knihu doprovázel mráz po zádech. Tady se to říct nedá. U konce jsem byla opravdu překvapená. Nečekala jsem tak skvělý konec. Určitě doporučuji!!! :)))))

15.07.2013 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Wow! Ještě teď mi běhá mráz po zádech. Opravdu moc pěkná kniha. Četla se jedním dechem. :) Už se těším na to,až si přečtu druhý díl! Vřele doporučuji! :))

09.07.2013 5 z 5