Nesmrtelná láska

Hannah kdysi mívala jiné jméno a žila život obyčejné venkovanky. Její manžel byl hrubec a násilník a nemilosrdně jí bil. Jednou jí zmlátil tak, že téměř umírala. Tehdy dostala na vybranou - buď může zemřít, nebo bude proměněna v baobhan sith, krvelačnou čarodějnici. Vybrala si druhou možnost. Od té doby nestárla a dnes žije na opuštěném ostrově stranou všech lidí. Přesto se její osud už podruhé zkřížil s jedním pozoruhodným mužem. Drake McKay se poprvé s Hannah setkal, když bezúspěšně léčila jeho nemocnou ženu. Ač jí do určité míry kladl za vinu, že manželka zemřela, přece jen na obávanou léčitelku úplně nezanevřel. Rozhodně nemohl nečinně přihlížet, aby jí zahubili pověrčiví vesničané......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/108360/nesmrtelna-laska-108360.jpg 3.730

MacDonellovy nevěsty 5.

Romány, Pro ženy, Sci-fi
Vydáno, Levné knihy

My Immortal Promise, 2008

Kniha Nesmrtelná láska

Amitiel76
17.06.2018

Tak za mě tedy ne.....
Kniha mi přišla strašně vleklá, nudná a nezáživná. Měla jsem pocit, že na ten její konec snad nikdy nedolezu.
První díl byl perfektní, zamilovala jsem si hlavní dvojici Deidru i Stephena, ale postavy druhého díly mě vůbec neoslovily. Tato kniha už neměla takový spád, ani čtivost. Tady už nešlo o čarodějnictví a procesy.... tento díl se změnil na čistě upíří záležitost, která už neměla vůbec nic z předchozí části.
Byla jsem zklamaná :-(

lenka9778
12.12.2017

Druhý díl byl pro mě spíše prodlouženým epilogem k prvnímu dílu. Velice jsem si oblíbila hlavní dvojici z prvního dílu.

veronika6285
22.02.2017

mohu říct, že to bylo úžasné čtení. Trochu jsem se u toho nasmála, ale i trochu posmutněla, ale bylo to nádherné.
Pobavil a potěšil mě ten konec.

CHESS
11.06.2016

Naprostá bomba, četla jsem stokrát a nejspíš ještě stokrát číst budu :)

jirkapos
10.11.2015

Moje oblíbené téma - upíři, vlkodlaci a jejich lovci... co dodat, lehké oddychové čtení.

petrzel
27.03.2015

Taky se mi to líbilo,skvělá oddechovka.

renefer
29.12.2013

Trochu mě odrazoval název, ale knížka je perfektní, upírům se tady sice říká čarodějové, ale od čtení jsem se nemohla odtrhnout. Doporučuji!

PriMula
11.08.2013

Zvláštně napsaná knížka která se mi ohromně líbila! :) Doporučuji! :)

Jen Holling
americká