Tajuplná zahrada

Spisovatelka a profesionální společnice Evangeline Amesová si pronajme dům na předměstí městečka Little Dixby, daleko od Londýna, kde byla před nedávnem napadena. Fascinována paranormální energií vycházející z nedalekých Křišťálových zahrad potají přeleze zeď, aby pozemky prozkoumala. A když se znovu ocitne v nebezpečí, instinktivně zamíří právě do těchto zahrad. Lucas Sebastian je gentleman, který by nikdy neodmítl pomocnou ruku dámě v nouzi, i když mu neoprávněně vstoupí na jeho pozemek. Rychle se zbaví útočníka a trvá na tom, aby vše uchovali v tajnosti. Už tak o něm koluje spousta řečí, povídá se, že je na jeho zahradě ukrytý poklad a že jeho strýc – který zemřel za záhadných okolností – pořádal v domě okultní botanické experimenty. Lucas a Evangeline k sobě okamžitě pocítí silnou přitažlivost, avšak musejí se vypořádat s nejedním problémem. Ať už se ji snažil zabít kdokoliv, zkusí to znovu. Ale kdo to může být? Brzy odhalí, že mají společného nepřítele. A jelikož energie vyzařující z Křišťálových zahrad narůstá, začíná jim být jasné, že pokud chtějí přežít, musí najít to, co bylo před dávnými dobami pohřbeno. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/144923/tajuplna-zahrada-144923.jpg 4.163

Dámy v přestrojení 1.

Vydáno, Baronet

Crystal Gardens, 2012

Kniha Tajuplná zahrada

Jelka

Je to má první kniha od této autorky. Nějak mě nechytla, ale jelikož mám doma půjčený druhý díl a musím říct, že ta je o dost lepší a to jsem v půlce. Řekla bych, že tento díl mě příjemně navnadil a uvedl do paranormálna a druhý to krásně doplní:-).

angelbooks
29.11.2018

Další skvělé dílo, které nás přenese do okouzlující minulosti.
Opravdu doporučuju :)

Majdule
17.03.2017

Mám romance této autorky opravdu ráda, zejména když se vrací do viktoriánské Anglie. Lucas a Evangeline jsou sympatické a přitažlivé postavy, které nám umožní ten správný únik od reality.

lucie2371
05.12.2016

Kniha se mi líbila ale ne zase tolik abych si jí musela přečíst znovu.

Laf
29.06.2014

Kniha se mi moc líbila. Chytla mě už od začátku a musela jsem ji rychle dočíst, abych zjistila, jak to všechno dopadne. Nechybí ani pořádná dávka paranormálna. :)

zoja
31.01.2014

Myslím si, že starší tituly od Amandy byli mnohem lepší. Posledních pár let je v příbězích až moc paranormálna :-O

Nikolka001
30.09.2013

Tajuplná zahrada se mi moc líbila.Děj knihy se odehrává v dřívější době. Musím se přiznat, že takové knihy často nečtu.
Kniha s prvkem erotiky a paranormálna. Velmi příjemné čtení. :)

Monicay
03.06.2013

Hezká kniha. Přečetla jsem ji za jedno deštivé sobotní dopoledne. V knihách Amandy Quick nejde ani tak o složité zápletky (hrdiny a padouchy lze rozeznat velice rychle) jako spíš o příjemný romantický příběh, který pohladí po duši. Tajuplná zahrada byla moc zajímavá, hned bych šla na exkurzi.