Nikolka001 Nikolka001 komentáře u knih

Zpívající město Zpívající město Christoph Marzi

Očekávala jsem od knihy něco více. Příběh byl čtivý, překlad také. Pouze mi zde chyběla trocha více akce a zvratů, které by příběh velice zpestřily.

04.06.2014 3 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Na povinnou četbu moc skvělé čtení. :) Doporučuji. :)

30.05.2014 4 z 5

Kdo miluje jinak Kdo miluje jinak Karin Fossum

Čtivá detektivka se zápletkami, které jsou jak předvídatelné, tak nepředvídatelné. Je to čtení na dva večery. :)

29.05.2014 3 z 5

Čtvrtky v parku Čtvrtky v parku Hilary Boyd

Čtivý příběh, od kterého nemůžete čekat přiliš.

27.05.2014 3 z 5

V moci démonů V moci démonů Michaela Burdová

Skvělé zakončení série. Čtivý, napínavý a krvelačný příběh, který Vás pobaví a zaujme. :)

21.05.2014 4 z 5

Povídky malostranské Povídky malostranské Jan Neruda

Důvod k tomu abych začala číst tuto knihu spočíval v tom, že ji máme v povinné četbě, a budeme na ni psát písemnou práci. Jinak bych to rozhodně nedočetla. Některé povídky byly nudné, a modlila jsem se, abych je dočetla.

17.05.2014 3 z 5

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

Věk Eleny byl směšný. Musela jsem si na něj zvyknout, a představovat si, že je starší. Její chování se vůbec nepodobalo dítěti, ale spíše dospělému životu.
Děj byl čtivý, místy bez akce, a někdy dechberoucí.
Konec mě mile překvapil, a rozhodně se těším na další díl. :)

14.05.2014 4 z 5

Vlčí krev Vlčí krev Michaela Burdová

Nečekala jsem, že mě kniha zaujme tak, jak to dokázala. Napínavý, čtivý příběh, který rozhodně stojí za přečtení. Super dílo od české autorky. :) Doporučuji.

10.05.2014 4 z 5

Zamilované duše Zamilované duše Stacey Kade

Na začátku knihy jsem měla strach, že bude tento díl slabší, než ten předešlý. Od 60 strany, ale nabral plné obrátky a vtáhl mě do děje, který mě bavil. Rozhodně byl tento díl lepší, nežli ten předchozí. Byl oddechový, ale plný akce, očekávání a rozuzlení, které byste nečekali. :)

05.05.2014 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Skvělá kniha. Vtipná, zajímavá, zamilovaná. Mírně erotická, ale to se dá překousnout, protože příběh mě vážně dostal, nadchl a opravdu pobavil. :) Doporučuji! :)

30.04.2014 5 z 5

Nezapomenutelná Nezapomenutelná J. R. Ward (p)

Jsem mírně zklamaná. Čekala jsem knihu, která mě nadchne. Bohužel se tak stalo, ale pouze jen občas. Je to romantický příběh, který není nabitý ničím napínavým, ale pouze láskou a osobností. :)

23.04.2014 3 z 5

Setkání s duchem Setkání s duchem Stacey Kade

Velice čtivý příběh, který se Vám začne líbit již od prvních stran. Postavy si velice oblíbíte a budete se těšit na další díly, protože se Vám tato skvělá kniha dostane pod kůži. Doporučuji! :)

18.04.2014 4 z 5

Poslední Dračí oko Poslední Dračí oko Alison Goodman

Na tuto knihu jsem se doslova těšila. Bohužel jsem se jí prokousávala měsíc a nutila jsem se, abych se k ní vrátila. Moc mě mrzí, že Eona nesplnila má očekávání a já ji musím hodnotit pouze třemi hvězdičkami. :( :)

13.04.2014 3 z 5

Už se nikdy nevrátí Už se nikdy nevrátí Hans Koppel

Velice čtivý příběh, ze kterého Vám bude mrazit v zádech. :) Místy nezáživný, ale přeci jen vždy vše autor napravil a vše přišlo opět do správných kolejí. Skvělá kniha, která se čte rychle, pohodlně, je čtivá a rozhodně se Vám bude líbit. :)

11.04.2014 4 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Velice čtivý příběh plný lásky a přátelství. :)

07.04.2014 4 z 5

L. N. Tolstoj - Anna Karenina L. N. Tolstoj - Anna Karenina Václav Dušek

Příběh, který Vás uchvátí. :)

31.03.2014 4 z 5

Temné hory Temné hory Patrick Carman

Skvělá kniha, která je vhodná jak pro mladší, tak pro starší čtenáře. :) Čte se jedním dechem a zavede vás do světa mluvících zvířat plného dobrodružství. :)

14.03.2014 4 z 5

Laura a Robin za sedmero pračkami Laura a Robin za sedmero pračkami Barbora Robošová

Velmi příjemná oddechová kniha, která nenadchne, ale ani neurazí. :) Doporučuji mladším čtenářkám. :)

10.03.2014 3 z 5

Druhý hrob nalevo Druhý hrob nalevo Darynda Jones

Velice čtivá kniha, která příliš nenadchne, ale ani neurazí. :) Příběh mohl obsahovat více akce a detektivní případ mohl být lépe propracovaný. :)
Ale i přes tyto vlastnosti si hlavní hrdinku oblíbíte a budete se těšit na další stránku knihy. :)
Konec je strhující a překvapivý. :)

05.03.2014 3 z 5

Kulička (3 povídky) Kulička (3 povídky) Guy de Maupassant

I když je tato kniha z povinné četby a protože, jak říkajíc je povinná, tak si ji čtenáři nečtou s chutí, tak jsem ráda, že jsem si ji přečetla. :) Bylo to příjemné čtení, které jsem zhltla za 45 minut.
Kniha ukazuje, jak jsou lidé chamtiví a myslí jen sami na sebe.

03.03.2014 2 z 5