Nezapomenutelná

Krásná hraběnka Grace a její osobní strážce – mezi těmi dvěma to jiskří od první chvíle. Půvabná, v lásce zklamaná žena, jež úspěšně řídí vlastní nadaci a hospodaří se zděděnými miliony, však musí řešit mnohem více problémů, než jen přitažlivost k záhadnému, drsnému muži, jehož pravé jméno ani nezná; je tu probíhající rozvod, nesnáze s matkou, problémy ve firmě – ale v první řadě sériový vrah, který si vyhlédl Grace jako jednu ze svých budoucích obětí. V románu Jessiky Bird nechybí ani tentokrát vášeň, napětí a poutavá dějová linie; mezi bestsellery se tedy řadí plným právem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184147/nezapomenutelna-184147.jpg 4225

Nezapomenutelná 1.

Vydáno: , Baronet

An Unforgettable Lady, 2004

Kniha Nezapomenutelná

martina1797

První setkání a touto autorskou a asi nebude poslední. Opravdu pěkná kniha se špetkou napětí s velkou dávkou romantiky. Moc se mi líbila.

johana3160

Nebylo to nejhorsi. Normalne nectu detektivky, ale tohle mi pripomnelo knihy J.Garwood, ktera ma podobne tema ale jasne jiny styl.
Kdyz jsem si uvedomila, ze jsem si pujcila knihy od autorky BCD, mela jsem chut je vratit... styl autorky v serii BCD mi absolutne nesedi (viz.me komentare v serii), ale rekla jsem si ze tohle je jiny zanr, tak snad to bude jine. A nastesti je to jine. Autorka ma sice urcity styl ale tady se deli o pohled na dej jen “ona” a “on”... neni to pro me uplne nejctivejsi styl ale pribeh byl zajimavy a jako detektivni antitalen jsem na vraha prisla az skoro na konci, i kdyz to vlastne autorka “vyrvavala” minimalne pulku knihy, ale co.
Myslim, ze to nebylo nejhorsi, ale nemuzu dat lip jak 3*. Moje ocekavani na vic * jsou nekde daleko.

MonaLisa42
05.08.2020

(+ SPOILER) Velice povedená kniha, která se četla jedním dechem. Nechybělo mi tu napětí, láska, drama ani akce.
Grace mi byla velice sympatická a John je fešák, drsňák a hrdina (kdo by si mohl přát víc :-D). V ději autorka narazila na několik vážných problémů s kterými se potýká mnoho lidí (úzkosti, přepracování a neschopnost i v dospělosti odporovat rodičům a stát si za svým názorem). Příběh také donutil čtenáře přemýšlet: kdo je vrahem? S oběťmi jsme se v příběhu seznámili, a tak mi jejich smrti bylo fakt líto.
Jediné, co musím vytknout je několik nevyjasněných a nedořešených věcí (např. Jak došlo k záměně pachatelů?, To si reportéři nevšimly, že umírají tak významné ženy?, Co nakonec dělal John?...). Taktéž mi trochu vadil titul 'hraběnka', který se v dnešní době už moc nenosí.
Jinak je to skvělá kniha. Moc děkuji!!!

Myška43
27.05.2020

Ano, je pravda, že téma knihy není origínální, přesto se mi moc líbila, je to tím, jak to autorka umí poutavě napsat.Takže mě příběh moc zaujal a jdu na druhý díl.

FairyD.
07.05.2020

Kniha má romanticko-detektívnu zápletku, niekto by povedal s klišé – hlavná hrdinka sa zamiluje do svojho bodyguarda – ale mne sa to páčilo. Bolo to také osobité, neraz som sa zasmiala na vtipných hláškach alebo situáciách, nechýbala ani milostná kríza medzi postavami a nejaká ta akcia pri pátrani po vrahovi. Kniha bola pútava s pekne opísaním príbehom.

Kristy.Seb
28.04.2020

Milostná zápletka byla dost předvídatelná, ale bavila mě. Přečteno jedním dechem, abych zjistila, kdo je vrah.

Tesset
23.02.2020

Taková neurazí-nenadchne knížka. Celkem nic se tam nedělo, vrah byl jasný a ani to závěrečné vyvrcholení nebylo vůbec zajímavé a v podstatě se odehrálo na jedné stránce.

havrmoni
29.01.2020

Po prvním dílu padlých andělů ze kterého jsem nebyla moc nadšená, jsem odbočila sem. Mám ráda romance s dobrou detektivní zápletkou jako od Drake, Garwood nebo James. Tohle mě tedy, ale vůbec nenadchlo. Hlavní hrdinka mi lezla tak na nervy, že to byla hrůza. Říkala jsem si, no alespoň ten chlap jakžtakž jde. Musím říct, že autorka při psaní jeho myšlenek nešetřila papírem a nakonec i jeho jsem chtěla něčím přetáhnout. To jejich handrkování mě tak otrávilo, že když spolu hupsli konečně do postele, tak jsem to přeskočila. Bohužel jsem mezi nima necítila nic. Jindy je to hašteření to nejlepší, jiskření a tak. Tady nic. A to co ta hraběnka předvedla na konci, tak to jsem si říkala, že jí zabim sama a nebudu čekat na vraha. Bývám při hádání vraha celkem tupá, ale tady jsem ho uhodla snad hned. Bratrstvo i Odkaz i přes to, že měli slabší díly, tak se mi líbily tyhle série mnohem více.