Nezapomenutelná

Nezapomenutelná https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184147/bmid_nezapomenutelna-w0C-184147.jpg 4 276 44

Nezapomenutelná série

Krásná hraběnka Grace a její osobní strážce – mezi těmi dvěma to jiskří od první chvíle. Půvabná, v lásce zklamaná žena, jež úspěšně řídí vlastní nadaci a hospodaří se zděděnými miliony, však musí řešit mnohem více problémů, než jen přitažlivost k záhadnému, drsnému muži, jehož pravé jméno ani nezná; je tu probíhající rozvod, nesnáze s matkou, problémy ve firmě – ale v první řadě sériový vrah, který si vyhlédl Grace jako jednu ze svých budoucích obětí. V románu Jessiky Bird nechybí ani tentokrát vášeň, napětí a poutavá dějová linie; mezi bestsellery se tedy řadí plným právem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

An Unforgettable Lady , 2004

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

niknikita
08.07.2017 2 z 5

Občas člověk sáhne vedle a mně se to povedlo s touto knihou o ničem a nuda na prvních stránkách mne donutila ten příběh rychle prolistovat a neztrácet čas.

dominishka
28.04.2017 3 z 5

Děj byl zajímavý, nicméně autorčin styl psaní mi nesedl, proto jen 3 hvězdičky...

*Pájuše*
05.01.2017 3 z 5

Upřímně, nebyla to vhodná kniha na start nového roku. Nicméně je to Wardovka, takže čtivost tomu nechybí. Nicméně je to trošku klišoidní příběh. Ze začátku, resp. několik kapitol, jsem absolutně hlavním hrdinům jejich chování nevěřila, přišlo mi to, jako kdyby to byla autorčina prvotina. Postupně se to zlepšilo, děj byl ale vleklý a trochu jsem se nudila.
Jako oddychovka při které nemusíte přemýšlet je to na jedničku. Nicméně hledala jsem něco jiného než romantickou parodii na hraběnku a jejího rytíře na bílém koni v 21. století.

slunko
27.12.2016 3 z 5

Jako oddychovka to byl příjemný standard. Děj zcela šablonovitý a očekávatelný, ale jako záplata na únavný den je kniha použitelná víc než dobře.

Za mě ale docela zklamání. Padala jsem u toho nudou. Je to tuctová romantika bez špetky humoru nebo pokusu o jakékoukoli variaci na ohrané téma. Superprincezna a Superdrsoň zjišťují, že Princeznička si vlastně dokáže své střevíčky zavázat i sama a Drsňák není až zas takový badass, jak se nám autorka snažila na počátku vsugerovat. Od autorky Bratrstva temné dýky jsem čekala podstatně víc.

Mellisek
28.11.2016 3 z 5

Já nevím, po přečtení hodnocení jsem byla skeptická či knihu vůbec číst, ale jsem ráda že jsem jí otevřela. Knihy tohoto typu mě už moc nepřekvapují, a proto k nim nejsem moc pasivní co se týče hodnocení. Hlavní hrdinka objevuje samu sebe a hlavní hrdina jde po neprobádaném území. Kniha se číst dala, Ward píše dobře. Takže jsem knihu měla rychle přečtenou jako oddechovka a romance dobrá volba :)

sabca
06.11.2016 2 z 5

První kniha od této spisovatelky. Po přečtení jedné třetiny, kdy jsem se stále nemohla začíst jsem knihu odložila.

maca5449
04.11.2015 3 z 5

Očekávala jsem více. Chyběla tomu šťáva v podobě humoru, vážně bych ocenila ať už situační humor nebo vtipné dialogy, cokoli! Stačilo by pár vtipných vět a celá kniha by hned měla jiný nádech.

Teď ani nevím, čím je tato kniha pro mě zajímavá. Asi jen tím, že ji napsala J.R.Ward. Vždyť tohle téma už tu bylo snad tisíckrát! Tak v čem je tahle kniha jiná? Pro mě vůbec v ničem, a to mi vadí, protože J.R.Ward to umí i líp. Mnohem líp.

Terry11
15.09.2015 3 z 5

Tak nějak mi v této knize chyběl humor, který nikdy naopak nechybí u Milenců. Taková obyčejná tuctovka.

Ashlee7
29.07.2015 4 z 5

Hodnotím kladně hlavně styl, jakým je kniha napsána.. Velmi dobře se četla. : ) Ze začátku jsem byla nedůvěřivá, ale příjemně překvapila. :)

Helena Lacková
10.06.2015 5 z 5

Skvělá oddechovka z červené knihovny. NejvětŠím pokladem autočiny tvorby pro mě zůstává BČD

muchomurka
13.02.2015 3 z 5

Průměrná knižka, který však měla na to být mnohem lepší. První dvě třetiny knihy mi přišlo, že autorka kus napsala, pak zapomněla, že už jednou podobnou scénu psala a napsala ji znova. Takto se to opakovalo skoro do konce. Bylo to únavné a nikam to děj neposouvalo. Přitom mohla rozpesat to, co pouze nastínila, například něco z minulosti Johna, více rozepsat situaci s otcem, o které se dozvěděla, více o rozvodu atd.
Konec knížky byl lepší, příběh měl lepší spád, ale pořád se psalo o tom samém, bylo to překotné a spousta věcí nedořečena, nedovysvětlena, opomenuta. Škoda...

EvaSupovic
12.02.2015 5 z 5

Nic není jako Bratrstvo :-)))))) Tohle se celkem dobře četlo, ale nic nemá na BČD od autorky :-)

Lee7
24.09.2014 3 z 5

Další přečtená kniha od autorky.. Nemá takový nádech jako Bratrstvo nebo Jim Heron, ale i přesto se mi četla hezky a měla důvtip. Jen konec byl rychlý.

Samira
28.07.2014 3 z 5

Knížka to není špatná, Ward neumí psát špatně, ale má mnohem lepší knihy. Je to klasická romantika, na sex se čeká hodně dlouho a ještě je zmíněn jen okrajově. Postavy jsou pěkně propracované, příběh se mi líbil, ale hlavní zápletka s vrahem byla jasná skoro od začátku. Jako letní oddychovka je to však příjemná knížka, moje hodnocení 3,5.

Monicay
15.07.2014 3 z 5

Jednoduchý příběh s předvídatelným koncem. Jelikož originál knihy vyšel v roce 2004, musím říct, že se spisovatelka v průběhu času velice zlepšila v popisu a charakteristikách postav i propracovanosti děje. Bratrstvo černé dýky už je opravdu skvělé dílo. Nezapomenutelná byl milý příběh na příjemně strávené odpoledne.

Dandulka
05.06.2014 5 z 5

Musím říct, že první kniha romancí byla super, druhá mě nechytla, ale tahle, v pořadí třetí, ta je opravdu úžasná!!!!! Starý otřepaný námět bohaté hraběnky a jejího osobního strážce je zde podán nově a neotřele, alespoň pro mne. Do samého konce jsem netušila, kdo je vrahem bohatých žen, osobně jsem si myslela, že je to hraběnčin manžel, ale ten se v příběhu vyskytuje jen mlhavě. Prostě jak nemám ráda romantické příběhy, tenhle mne chytil a nepustil do samotného závěru.

lenča30
11.05.2014 5 z 5

Romantika...já doporučuju,navíc mám ráda autorku za Bratrstvo černé dýky,takže nemúžu jinak... :-)

vaili
28.04.2014 4 z 5

Napětí...dobré, romantika...dobrá (nepřeslazená), erotika...dobrá. Prostě dobrá kniha, když potřebujete odbourat stres neznám nic lepšího než přečíst právě třeba tento příběh :))

sisulisa
24.04.2014 3 z 5

Nebolo to presne to, čo by som od tejto autorky čakala. Ničím to síce neurazí, ale ani nenadchne. Pravdupovediac, na hlavných hrdinov si po prečítaní nejak moc nespomínam, rozhodne ma veľmi nezaujali... tá kniha pre mňa nie je nazapomenutelná.