Nikolka001 Nikolka001 komentáře u knih

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Naprosto skvělý, čtivý a úchvatný příběh, který vás vtáhne do děje a nepustí. :) Jsem opravdu překvapena. Tato kniha mi toho dala do života spoustu. Doporučuji! :)

24.02.2014 5 z 5

Letopisy Vukogvazdské družiny – svazek druhý Letopisy Vukogvazdské družiny – svazek druhý Jan Kravčík

Tento díl byl pro mě menším zklamáním. Čekala jsem stejné napětí, skvělou zápletku, jak u prvního dílu, ale bohužel jsem se ji nedočkala. Místy byla kniha nudná a zdlouhavá.
Napsaná byla ale skvěle a propracovaná taky. :)

13.02.2014 3 z 5

Letopisy Vukogvazdské družiny – svazek prvý Letopisy Vukogvazdské družiny – svazek prvý Jan Kravčík

Letopisy Vukogvazdské družiny je skvěle napsaná kniha, která vás zahrne do děje, který je výjimečný. Kniha je psána nářečím, přímá řeč je označována pomlčkami a děj je propracovaný, čtivý, napínavý a občas i strašidelný. Tuto jedinečnou knihu všem doporučuji. :)

03.02.2014 4 z 5

Před záhrobím Před záhrobím Jeaniene Frost

Čekala jsem, že se mi to bude líbit. Bohužel to nebylo zase tak skvělé, jak jsem si myslela. :/

31.01.2014 3 z 5

Vášeň Vášeň Lisa Jane Smith

Čekala jsem, že bude třetí díl lepší než druhý, a nemýlila jsem se. Byl rozhodně lepší, napínavější a čtivější. Bohužel prvnímu dílu této série se nevyrovná. :)

25.01.2014 3 z 5

Posedlost Posedlost Lisa Jane Smith

Jsem mírně zklamaná. Čekala jsem, že bude druhý díl napínavější a lepší. Ale bohužel. Něco tomu chybělo. Akce a více napětí. :/ :)

21.01.2014 3 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

O tétou autorce se říká, že tato série je napsána lépe než Upíří deníky. Což nemůžu posoudit. Ale můžu posoudit tuto suprovní knihu. Opravdu se mi líbila. Četla se rychle a byla velice zajímavá. Skvělý námět, skvěle napsáno. Musím pochválit. :)

18.01.2014 4 z 5

Okouzlená nocí Okouzlená nocí Amy Plum

Opravdu mile napsaná kniha. Po celou dobu čtení jsem se nenudila a byla zabrána do skvělého děje. Autorka knihu napsala čtivým a oddychovým způsobem. Moc se těším na další díly. :)

14.01.2014 4 z 5

Měsíc Gomrathu Měsíc Gomrathu Alan Garner

Musím uznat, že po přečtení prvního dílu jsem nedoufala, že by druhý mohl být lepší. Jde vidět, že se autor zlepšuje. Kniha byla napsána lépe a byla napínavější. Líbila se mi. :)

07.01.2014 3 z 5

Stmívání: grafický román. Díl 1 Stmívání: grafický román. Díl 1 Stephenie Meyer

Skvělý grafický román! :) Obrázky jsou super! :)

06.01.2014 5 z 5

Čarovný kámen Brisingamenu Čarovný kámen Brisingamenu Alan Garner

Dlouho jsem přemýšlela, jak tuto knihu ohodnotím. Bohužel jsem byla opravdu velice zklamaná. Netušila jsem, že můžu najít knihu, která ve mně absolutně nic neponechá, nebaví mě a ještě abych se modlila, abych se dočkala poslední stránky, tak to už je opravdu příliš.
Knížka byla napsána nudných způsobem, který mě od začátku deprimoval. Opravdu horší knihu jsem nečetla. :/

05.01.2014 2 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Nečekala jsem, že budu z knihy tak nadšená. Jsem opravdu překvapena. :)

01.01.2014 4 z 5

Dar vlka Dar vlka Anne Rice (p)

Velice čtivá kniha. :)

02.12.2013 4 z 5

Brány pekel Brány pekel Frank Tallis

Kniha je určena spíše pro dospělejší čtenáře, kteří mají rádi náročné čtení. Já jsem se u knihy téměř pořád nudila.

14.11.2013

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Bylo to příjemné čtení. Ale na horor to bylo docela slabé. Bála jsem se jen občas. :) Ale námět knihy se mi opravdu líbil. Ještě bych vytkla to, že je kniha příliš úzká.:/

08.11.2013 3 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Nemám slov. Tato kniha je plná emocí, lásky, zla a všeho možného. Člověka vtáhne do děje a nutí prožívat ty nejhoznější chvíle za doby Hitlera a Stalina. Knihu doporučuji všem čtenářům.

05.11.2013 5 z 5

Říkej mi Princezno Říkej mi Princezno Sara Blædel

Od knihy jsem čekala něco více. Detektivka, která mě moc neuhrnula. Občas hodně nudila a někdy zase bavila. Určitě se do této knihy nemám v plánu znovu pouštět. Jednou stačilo. Jsem celkem zklamaná. Čekala jsem větší zápletku a akci. :/ :)

03.11.2013 3 z 5

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Bylo to opravdu super čtení. Autorka knihy mě vtáhla do děje a já knihu hltala a hltala. Určitě doporučuji. Vůbec nejde poznat, že se jedná o českou knihu. :)

31.10.2013 4 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Skvělé! :) Knihu jsem přelouskala za 4 hodiny. :) Určitě byla lepší než první díl.

17.10.2013 4 z 5

Zlodej blesku Zlodej blesku Rick Riordan

Od Percyho Jacksona jsem čekala hodně. :) Tato série je hodně známá a oblíbená. Mně chvíli trvalo než jsem de do děje pořádně prokousala. Jinak je to velmi napínavá a super kniha. :)

16.10.2013 4 z 5