V moci démonů

Vydejme se do Velwetie, tajemné země obývané Temnovlky – nesmrtelnými bytostmi, ze kterých jde strach a lidé jsou pro ně pouhou kořistí. Schyluje se k velké bitvě o moc a vlkodlak Neran a elfka Liadel se ocitají ve velkém nebezpečí. Liadel se chtějí zmocnit nejen démoni, aby získali zpět svou ztracenou sílu, ale také vůdkyně Temnovlků, aby ji využila pro svůj plán. Podaří se Neranovi uchránit milovanou elfku před temnými silami? Co budou muset obětovat pro to, aby mohli být spolu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166091/v-moci-demonu-166091.jpg 4.2226

Syn pekel 2.

Literatura česká, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Kniha V moci démonů

Amízek

Tenhle díl mi přišel trošku nudnější, ale byl stejně krásný. Opět jsem byla nadšená a taky zklamaná, že už je konec. V podstatě všechny postavy, jsem měla ráda. konec byl krásný. Nemám co dodat. Čte se sama a něco v knize čaruje tak, že se nemůžete odtrhnout.

Luigi1

Moc pěkné čtení jsem spokojen,že jsem sehnal i druhý díl.Doporučuji

Jiřina18

Kniha se mi líbila četla se dobře

rajcatko

Moc dobré ukončení série. S vývojem i koncem jsem spokojená. Doporučuji.

Eeve

Sympatické pokračovanie tejto príjemnej fantasy minisérie. Všetko, čo som pridala do komentu k prvej časti, platí aj tu - pekný fantasy svet, sympatické postavy, zaujímavé udalosti, žiadne nudné pasáže, dej odtéká ako voda. Krvi zas pre mňa tak akurát - neviem si predstaviť kvalitnú fantasy o vlkolakoch bez poriadnej dávky krvi, to by bolo skôr pre srandu :) Za koniec som vďačná, ak by to bolo inak, ani by sa mi to nepáčilo. Spokojnosť, oddychová fantasy ako trám.
PS.: Čo nesmiem opomenúť - je pre mňa česť čítať knihu v takomto kvalitnom vydaní - a to nevravím len o sympatických fantasy obálkach pri oboch častiach, ale hlavne viazanie a celková sadzba, papier...viem, že to veľmi nemá s autorkou a dejom čo robiť, ale zachovalo to vo mne vysoko príjemný pocit a nutkanie podeliť sa s ním :) Takto by mohla vyzerať každá kniha, každá si to zaslúži.

linda_pauer
11.12.2019

Řekla bych, že to bylo krvavější, než první díl, což mi vůbec nevadilo. Každopádně druhá kniha se mi líbila stejně jako první.

ilgir
25.01.2019

Někdo tomu říká oddechovka, já bych spíš použil slovo škvár. Drápy a tesáky, erotika... a dialogy jak mezi studenty na střední.

Jandýs
03.11.2018

Příběh se mi líbí, je to nenáročné, čtivé, skvělá oddechovka.

Smrt kouzelného džina
Smrt kouzelného džina