Nika30 Nika30 komentáře u knih

☰ menu

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Předem už vím že mě tato spisovatelka nezklame. Opět velice pěkný příběh. Dost mě zasáhla dějová linka z minulosti. Dojemný a lehký příběh. Čte se to samo

09.08.2021 5 z 5


Van Van Melanie Moreland

Tak tohohle drsňáka miluju. Obecně musím říct že jsem ohromená jak moc mě tahle série dostala. Jak moc dokáže tahle spisovatelka vyjádřit emoce a jak moc se dokážu vžít do knihy. Co se Vana týče. Jeho velké srdce a smysl pro empatii jsou neskutečné. Liv a její dcerka jsou milé a zranitelné a proto je pro ně Van ten pravý. Rozhodně můžu doporučit celou sérii Vested interested. Stojí za to.

15.07.2021 5 z 5


Reid Reid Melanie Moreland

Reid. Zakřiknutý a trochu podivínský kluk který se nejlépe cítí ve svém malém světě plném počítačů. A na druhé straně Becca která dokáže rozzářit jeho život a probudit v něm chlapa. Ale co když jeho minulost zničí budoucnost kterou s Beccou plánuje?? Další kniha kde je vidět že je důležité věřit v lásku a v toho druhého. Miluju tuhle sérii.

15.07.2021 5 z 5


Maddox Maddox Melanie Moreland

Na Madoxe jsem se moc těšila. Musím říct že Dee mě dost rozčilovala svou umanutostí ohledně vztahu. Naštěstí měl Maddox dost trpělivosti. A vedlejší zápletka jeho minulosti mě překvapila. Kdo by to byl do něj řekl. Moc se mi líbí rozvinutí seznámení s Richardem. Alespoň dává smysl druhý díl kontraktu.

28.06.2021 5 z 5


Aiden Aiden Melanie Moreland

Na Aidena jsem se těšila nejvíc. Drsňák a zlý hoch. Takový ten sladký rádoby tvrďák. Jeho příběh je velmi emotivní. Společná linka s Cami byla postupná a lehce předvídatelná. A zápletka vedlejšího příběhu ohledně Cami vyloženě průhledná. I přesto se mi ale Aiden líbil více. Víc akce a temnější příběh. A na konci velký krok nad kterým s úsměvem jen kroutím hlavou. Tuhle partu prostě MILUJU.

24.06.2021 5 z 5


Bentley Bentley Melanie Moreland

Na tyto knihy jsem navázala po knihách kontrakt 1 a 2. Proto mě série o v té době vedlejších postavách zajímala. Musím říct že nejsem vůbec zklamaná. Bentley je upjatý kravatak který potřebuje do svého života živel a tím Emmy rozhodně je. Zápletka možná trochu slabšího rázu a nebo mám prostě na záporáky nos. Ale rozhodně mohu doporučit.

24.06.2021 5 z 5


Skóre Skóre Elle Kennedy

Tento příběh mi dal ze všech nejvíc zabrat. Allie mě upřímně nebavila už v předchozím díle takže jsem se musela do jejího příběhu nutit. Ale společně s devkarem Deanem mě příjemně překvapily. A rozhodně je potřeba si tento příběh přečíst a porozumět tak celé sérii.

19.06.2021 4 z 5


Návrh Návrh Elle Kennedy

(SPOILER) Z této série jsem nejdřív narazila na omyl takže jsem neměla sérii od začátku. Příběh Garretta a Hanny mě dostal. Už v druhém díle jsem si říkala co způsobilo soudržnost jejich vztahu. Garrett na první pohled působí jako nafoukaný frajer kterému vše projde. Ale je to velmi citlivý a empatický člověk se srdcem na pravém místě a pro své milované by položil život. Hanna je neuvěřitelně silná osobnost která dokáže snášet rány osudu a ještě se na svět usmívá. Tenhle příběh mě nadchnul.

09.06.2021 5 z 5


Neměli bychom Neměli bychom Vi Keeland

Líbily se mi ty malé války které spolu Bennett a Annalise vedli. Bylo to velmi osvěžující. Happyend byl jasný a očekávatelný. Řeklo by se že tyto knihy jsou všechny stejné ale s tím nemůžu souhlasit. Každý příběh má své osobní kouzlo a proto se tak krásně čtou

31.05.2021 5 z 5


Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Na tomhle příběhu se mi asi nejvíc líbil příběh v pozadí. V podstatě příběh Hollisovi minulosti, který se ve finále prolnul s přítomností. Pořád jsem totiž čekala co se stalo s jeho byvalou láskou, která při něm celá ta dlouhá léta stála a najednou změnila názor. Nějak mi nešlo do hlavy, že by ho zničehonic opustila. Právě v tomhle byl příběh nejkrásnější. Pro lásku člověk obětuje vše. Nebo tomu aspoň my nenapravitelné romantičky chceme věřit.

31.05.2021 4 z 5


Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

(SPOILER) Happyend se dal samozřejmě očekávat. Osobní příběh Jacka b zamotaný a upřímně jsem si byla skoro jistá že Abie je jeho žena i když možná bývalá. Takže mě rozuzlení opravdu překvapilo. A musím říct že mi Abie byla dost sympatická. Co se týče Camille tam mě ani moc nepřekvapilo nic. Vše bylo lehce předvídatelné. Rozhodně však stojí za to přežít určité nudné části knihy a dočíst ji.

17.05.2021 4 z 5


Omega Omega Jasinda Wilder

Tenhle díl mě asi bavil nejvíce. Celkové jednání vedlejších postav které se staly hlavními. Jejich konverzace a výbušné povahy mě vážně baví. A to jak nakonec vyřešily celkový problém s mafiánským bosem mě až nečekaně potěšilo. Za mě můžu celou sérii jen doporučit.

11.05.2021 5 z 5


Beta Beta Jasinda Wilder

Za mě až dost brutální. Dopodrobna popsané mučení a únosy mě dost šokovaly ale zase na druhou stranu jsem se nemohla dočkat až tu s.... někdo dostane. A jsem ráda že na to došlo.

11.05.2021 4 z 5


Alfa Alfa Jasinda Wilder

Tak tohle je čistokrevné porno. Rozhodně nečekejte červenou knihovnu. Sice kniha vcelku dobře dopadne ale vzhledem k očekávanému pokračování nemůže vlastně skončit jinak. Ale kam se popisem sexuálních scén hrabe fifty shades. Rozhodně to není čtení pro slabé nebo prudérní povahy.

08.05.2021 5 z 5


Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Tahle dvojice mě bavila od začátků. Svými rozdíly i způsobem konverzace. A nebýt tě z****** bývalky Bylany ta kniha dokonalá.i když těžko říct. Bez negativních postav nemůžou vyniknout ty pozitivní.

08.05.2021 5 z 5


Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Protivný, namyšlený a arogantní debil neboli šéf. Ale v tomhle případě se mi moc líbily skryté věci které pro ni dělal a na které přišla až později. Pěkné čtení

04.05.2021 4 z 5


Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Už několikrát jsem se setkala s názorem že spojení těchto dvou spisovatelek není šťastné. Zatím nemůžu souhlasit. Vše co jsem od nich prozatím četla mě chytlo. Co se týče bastarda nemůžu se nabazit způsobu konverzace mezi hlavními hrdiny. Je drzý, vulgární a přesto velmi vtipný. A přímo k popukani je jejich společná starost o kozu. Vřele doporučuji

04.05.2021 5 z 5


Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

(SPOILER) Hlavní myšlenka mě uchvátila. Citát:" V životě nejde o to, získat velkou výhru. Jde o to, komu zavoláte jako prvnímu, když vyhrajete." Se mi moc líbil. Celkové mě dost uchvátil příběh a síla hlavní hrdinky.

04.05.2021 4 z 5


Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

(SPOILER) Zajímavé čtení. I když původní závislost hlavní hrdinky mě dost nudila. Na druhou stranu mě velice bavili její strýčci a celkově příběh.

04.05.2021 3 z 5


Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Neurazí, nenadchne. Docela jsem se musela nutit to dočíst

04.05.2021 2 z 5