nicole1990 nicole1990 komentáře u knih

Moje první knížka od autorky a musím říct, že úžasná knížka. Příběh Alžběty a Niny byl hodně zajímavý. Mám hodně ráda historické knížky hlavně z období 2 světové války. Přiznám se, že u deníku Věrky mi tekly slzy proudem. Nikdy nepochopím jak se takovéhle hrůzy mohli vůbec stát.

16.05.2021 5 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Mě se knížka líbila moc, krátké kapitoly a příběh hodně dobrý až do poslední chvíle jsem nevěděla jak to teda je. Od autora to byla moje první knížka a určitě ne poslední. Určitě doporučuji.

11.04.2021 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

(SPOILER) Naprosto nádherná knížka o 2 světové válce toho mám hodně přečteneho. Zuzanin dech mi připomínal trošku knížku Hana. Zuzana si prošla v životě peklem napřed Osvětim a pak, když zázrakem přežila tak si vezme Hanuše kamaráda z dětství, který ji otřesne tyra. Bije ji i jako těhotnou proto se nedivím, že to skončilo tak jak to skončilo.

21.02.2021 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Nádherná kniha přečtena jedním dechem
Cilka byla hodně silna žena.

30.05.2020 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Opět super hodně dobře se knížka četla ????. Prostě Kim je super vyšetřovatelka.

23.01.2019 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Opět luxusní od začátku až do konce napínave. Nešlo odložit z ruky. A vrah mě teda hodně překvapil

10.01.2019 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Napinavy pribeh nemohla jsem se odtrhnout... Pribeh plny zvratu. Vubec bych takove rozuzleni necekala. I kdyz jsem tak nejak tusila kdo za tim stoji.

11.07.2018 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Opět dokonale napsané je až hrozné,co dokáže šikana a jakého netvora z nás může udělat... Akorát mě trošku štvalo,že se tam prolínali dva druhy vražd takže místama jsem v tom měla zmatek.. Vrah by mě ani v nejmenším nenapadnul tipovala jsem někoho uplně jiného.

03.06.2018 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

od autora moje druhá přečtená knížka a opět skvělé..Hodně jsem se u knížky zasmala a pobavila i si pobrečela

30.05.2018 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

viděla jsem první film ten se mi líbil,ale kniha asi víc akorát mi přišlo,že v knížce i filmu některé věci byli jinak... Hezky napsaná knížka o nacistickém Německu a o tom,že i Němci to neměli jednoduché a museli se bát o svůj život.

27.05.2018 5 z 5

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Druhá knížka od Martina Moravce a opět super skvěle se četla .

27.04.2024 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Opět napínavé až mrazivé.

26.03.2022 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Příběh obyčejné hodné holky Ruby a bohatého floutka Jamese byl prostě nádherný . Už aby bylo pokračování.

04.10.2021 5 z 5

Sedm dopisů z lásky Sedm dopisů z lásky Sinéad Moriarty

Hrozně smutný příběh jedné rodiny nejhorší,co se může stát . U knížky jsem si hodně pobrečela. Tahle knížka ve mě dlouho zůstane. Važme si toho,co máme jelikož nikdy nevíme,co se může stát.

31.08.2021 5 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Opravdu nádherný příběh. Ani nedokážu říct ,který pár se mi líbil nejvíc. Strašně dobře se knížky čtou Mona Kasten píše skvěle .

19.07.2021 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Moc krásná knížka

05.05.2021 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Musím říct, že opět skvělé čtení. Dawn i Spencera jsem si oblíbila už v prvním díle. Dawn byla po těžkém rozchodu tak trvalo než vůbec dala Spencerovi šanci bála se, že ji ublíží což se nedivím po tom, co prožila. Nedokážu ani říct zda se mi líbil víc první nebo druhý díl oba byli skvělý. Už se těším na další díly.

14.03.2021 5 z 5

Máme na vybranou Máme na vybranou Edith Eva Eger

Z knihy jsem doslova unesena je tam i hodně věcí z psychologie což mě zajímá jak se vlastně lidi vyrovnávají s nějakým traumatem. Přečetla jsem knížku během víkendu absolutně nemožné se odtrhnout. Byla tam spíš víc o životě po válce, ale i tak za mě výborně napsané.

06.12.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Super hodně povedené ????i když doufám, že bude pokračování i s Erikou

04.12.2020 5 z 5

Zlaté časy Zlaté časy Anne Jacobs

Ze začátku jsem se musela nutit do čtení, ale pak jsem se konečně zacetla. Krásná oddychovka. Když mám srovnat s sagou pánský dům ta se mi líbila víc.

12.10.2020 5 z 5