nicole1990 nicole1990 komentáře u knih

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Dobre čtení bylo to trosku zamotané a možná i zbytecne moc stran , ale i tak líbilo se .

23.07.2023 5 z 5

Jelení vršek Jelení vršek Hana Marie Körnerová (p)

Knížku jsem četla kvůli čtenářské vyzve a byla jsem mile překvapena .

11.07.2023 5 z 5

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Opět skvěle početní knížku jsem zařadila do výzvy

21.05.2023 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

mě se knížka moc líbila byla čtivá a napínavá. Určitě se těším na pokračování. Uvítala jsem krátké kapitoly .

03.07.2021 5 z 5

Na špatném místě Na špatném místě Joy Fielding

Musím říct, že konec mě teda hodně zklamal čekala jsem víc ne svým způsobem takhle otevřený konec. Jinak knížka skvělá opravdu žasnu jak můžou být ženy tak hloupé a jít do bytu k někomu koho neznají. Vždyť je to šílené riziko.

17.03.2021 4 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Přečteno jedním dechem přesně typ knížek, co mám ráda napínavé od začátku do konce. Fakt za mě super. A konec ten teda hodně překvapil.

01.01.2021 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

(SPOILER) Naprosto dokonalý díl za jeden den přečteny. Od začátku jsem si říkala, že to určitě bude nějak souviset s rodiči děti. A taky, že to tak bylo. Nejvíc mě teda dostala Dowsnova smrt to jsem obrecela. Bude to divné bez něj bude v týmu chybět. Angela opět nezklamala každý díl je super.

29.09.2020 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Wau tak to byla opravdu jízda od začátku skvělé . Opičák teda nestačí překvapovat. Jen jsem čekala,že tam bude víc o matce .

15.10.2019

Super čtení zajímavý příběh akorát jsem čekala, že se dozvím, kdo je teda zavraždil což jsem se nedozvěděla je tam spíš spousta teorii a asi na čtenáři aby si vybral tu správnou. Smrt Djatlovovy expedice bude navždy záhadou.

18.07.2019 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Opět síla přečteno během chvilky nejde prostě odložit. Musela jsem vědět jak to dopadne. Vrah mě teda překvapil a to hodně. Musím říct, že jsem kolikrát měla sto chutí knížku odložit jelikož vraždy byli hodně morbidní a vrah byl vždy krok před policii. Nejvíc mě stejně dostalo čím si prošel ten malý kluk to pro mě bylo nejhorší u toho jsem brečela. Když je v tom malé dítě to je pro mě hrozne.

13.06.2019 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Naprosto perfektní detektivka plná zvratů. Určitě si chci přečíst víc knížek od autorky

18.10.2018 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

strašně krásný příběh první díl byl sice lepší,ale tady se mi líbil především příběh s Lilly a vyvíjející se vztah ze Samem..... Jsem ráda,že první díl má pokračovaní škoda,že to není i zfilmované

16.05.2018 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Moc hezky příběh těším se na pokračování .

03.02.2024 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Napínavé čtení mám rada severské thrillery

18.08.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Opět skvěle

30.06.2023 5 z 5

Poslední knihkupectví Poslední knihkupectví Madeline Martin

Tohle byl opravdu nádherný příběh jak knihy dokážou i v těžkých časech spojit . Grace byla úžasná moc sympatická. Nemám nic,co bych vytknula určitě stojí za přečtení.

05.02.2022 5 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

První jsem přečetla knížku teď se chystám ještě na film tak jsem zvědavá. Byl to krásný příběh Katie utekla od manžela,co jí týral a pozná vdovce s 2 dětma a zamilují se do sebe . Naprosto dokonale krásný příběh.

11.09.2021 5 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Mě se knížka schovej mě v dešti líbila moc. Příběh 3 generaci žen. Sabine sice byla místama na tečku jak se chovala ke svoji máme, ale i tak to byla milá holka. Babička Joy měla své mouchy, ale v jádru to byla hodná ženská. Líbilo se mi moc vrácení se do minulosti. Za mě nádherna knížka. Ostatně jako každá od Jojo Moyes, co jsem četla.

07.04.2021 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Z celé série se mi tenhle díl líbil nejvíc.

20.03.2021 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Opět Carter nezklamal napínavé od začátku až do konce. Zatím jsem nenašla nikoho, kdo by se Carterovi vyrovnal on píše opravdu nejlepší detektivky, co jsem kdy četla.

18.02.2021 5 z 5