netopýrek1985 netopýrek1985 komentáře u knih

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Opět hezky napsané. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Kim se mi začíná jako vyšetřovatelka líbit

15.03.2021 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Opět mě nezklamala. Bylo to rychle přečtené a autorka se hodně zaměřuje na děti a to jak jsou snadno zranitelné

17.02.2021 5 z 5

Krásné tajemství Krásné tajemství Louise Penny

Opravdu zase zajímavý příběh. Doufám, že Gamache a Beavoir budou zase spolu vycházet. Úplně mě tato série pohltila a každý díl se úžasný.

25.01.2024 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

No a to jsem si myslela, že je Jurek mrtvý. Pro mě další povedený díl. Neuvěřitelné příběhy hlavních postav ale bylo mi moc líto Ságy a doufám, že je v pořádku. Kepler mě překvapuje je super

15.09.2023 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Páni paní. To byla jízda není co dodat.

06.09.2023 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Tak a další spisovatel, který mi přirostl k srdci a budu si muset přečíst všechny knihy. Tohle byla jízda

04.04.2023 4 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

No to byla zase jízda. Není možný aby hlavní postava Lottie měla takovou smůlu. To není možný, ale fandím ji. Doufám, že jí to s Boydem třeba vyjde. Těším se na další příběh

10.03.2023 5 z 5

Bretaňské poměry Bretaňské poměry Jean-Luc Bannalec (p)

Ty jo jsem si říkala, že nevím co to bude a ono ejhle. Moc příjemně se četla a i rychle. Uvidíme jaký bude další díl.

28.02.2023 4 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Ty jo další povedený příběh a tentokrét že severského prostředí. Ty jo paráda.

19.11.2022 5 z 5

Pro hrst dukátů Pro hrst dukátů Juraj Červenák

Ach jo skončila má moc srdcová sága. Naštěstí vše mezi Jarošem, Stainem i Barbaričem dopadlo dobře a doufám, že pa Červenák napíše aspoň ještě další díl. K této sérii se určitě vrátím.

14.11.2022 5 z 5

Les přízraků Les přízraků Juraj Červenák

Opět spokojenost. Sice tentokrát zase jenom Stein a Jaroš. Parádní jízda jako každý díl.

03.10.2022 5 z 5

Bílá tma Bílá tma Danielle Girard

No asi další úspěšná série. Četla se úplně sama za mě spokojenost

17.10.2021 5 z 5

Čas lovu Čas lovu Jeffery Deaver

Opět nezklamal. Já prostě tohoto autora miluju. To byla zase taková jízda. Prostě super. Nečekala jsem takový konec. Super no

04.11.2023 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

No mazec nad mazec. Neuvěřitelný jak autor popsal ty způsoby vražd až se mi úplně tajil dech. Já až někdy úplně přestala dýchat prostě super a už se těším na další díl

18.08.2023 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Není co dodat. Moc krásný příběh a ten konec. Paní jak se nenáviděli tak ten konec mě dostal

11.06.2023 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Moc krásný a celkem smutný konec. Příběh se četl úplně sám, ale takový konec jsem teda nečekala

12.04.2023 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Tento autor opravdu nezklame. Parádní jízda.

22.03.2023 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Ty jo další povedený příběh

07.11.2022 5 z 5

Vlk a dýka Vlk a dýka Juraj Červenák

No trochu mě překvapilo, že tento díl je jen a Barbaričem. Jenže mé srdce zaplesalo, když se tam na chvilku objevil Jaroš, který povýšil. Zase povedený příběh

08.09.2022 4 z 5

Ďábel v zrcadle Ďábel v zrcadle Juraj Červenák

Opět jsem nemohla od knihy utéct. Další skvělý příběh, který mě pohltil.

07.09.2022 5 z 5