Natyyy4444 Natyyy4444 komentáře u knih

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Zajímavá, napínavá knížka, která mě opravdu překvapila, jak svým dějem, tak i s koncem. Mohu jen doporučit!

31.08.2017 5 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Páni! Páni! Páni! Konec jsem opravdu nečekala. Čekala jsem všechno možný, ale tohle? Vůbec. Úplně skvělý, jak to spisovatelka nakonec udělala. Těším se na další díly!

05.05.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Moc se mi do ní nechtělo, protože jsem se už ponaučila, že ne všechny slavné knihy jsou dobré. Mám na mysli například knihy od Johna Greena. Chválí si je celý svět, ale mě vůbec nezaujaly.
Ale Dívka ve vlaku!to je něco jiného. Opravdu dobrá knížka, kterou mohu jen doporučit. Čte se hladce a vůbec nevíte, kdo je ten vinný. Když už máte nějaké to podezření, tak se nakonec ukáže úplně něco jiného. Nemůžu dát nic jiného, než 5 hvězdiček.

25.02.2017 5 z 5

Svět poté Svět poté Susan Ee

Jedním slovem skvělý! I když mi tam docela vadilo, že se skoro celou knížku se nesetkali. Jinak opět se mi to četlo hladce, atmosféra super. Příběh, který vás nutí číst stále dál. Musím říct, že je to moje jedna z nejoblíbenějších sériích. Susan Ee prostě umí psát.

16.02.2017 5 z 5

Pád andělů Pád andělů Susan Ee

Vůbec jsem si nemyslela, že mě ta knížka takhle chytne. Tato kniha má všechno, co správná kniha potřebuje. Je napínavá, dobře se čte a je tam taky trochu té romantiky, i když ne moc. Spíše tam převládá ten boj o život. Atmosféra je tam skvělá. Taková záhadná a trochu ponurá. Ale musím prostě říct, že ta kniha je prostě skvělá. Vřele všem doporučuji.!

16.02.2017 5 z 5

Smrtná zima Smrtná zima Kate A. Boorman

Na knihu jsem narazila náhodou a také mě zaujala obálka. Chtěla jsem si přečíst něco méně romantického, kde bude více té akce. Smrtná zima mi to všechno uskutečnila. Je to skvělá knížka, která vás nenechá spát. Potřebovala jsem číst a číst, abych věděla, jak to dopadne. V knížce panovala úžasná atmosféra, taková tajemná, ale přesto se špetkou romantiky. Prostě jedním slovem vážně skvělá kniha. Doporučuji všem!

23.11.2016 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Na to, že nemám moc ráda takový detektivky, tak tahle knížka mě opravdu zaujala. Bylo to čtivé, napínavé a vůbec jste netušili kdo to udělal. A když už máte nějakou podezřelou osobu, tak se ukáže, že ta to opravdu nebyla. Určitě si přečtu další knížky od Flynn.

Zamilovaní andělé Zamilovaní andělé Lauren Kate

Takový malý dodatek. Nebyl moc záživný, ale přečetla jsem ho do konce.

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Konec by mohl být rozhodně lepší. Daniel a Lucy by si zasloužili něco víc, než krátký posmrtný život. Ale celá série byla vážně úžasná. Teda až na druhý díl. Nevím proč, ale když se nad tím zamyslím, tak u všech serií je druhý díl strašný. (Zavržený, Andělé, Selekce, Čas čarodějnic a mnoho dalších seriích)

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Knížka byla super, ale hlavní hrdinka mi někdy lezla na nervy tím svým "ok". A konec mě docela překvapil. Knížka mě místy nudila a nevím, jestli budu pokračovat.

14.06.2016 4 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Lisa Jane Smith

Jedním slovem nudná. A to mohu říct i o dalších dílech. Až u čtvrtého dílu se to nějak rozjíždí. Knihy mě nebavily, měly nudný děj a hlavní hrdinka mi přišla hrozně ukňouraná. Jinak nápad je to hezký, ale musela by být lepší spisovatelka.

14.06.2016 3 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Knížky Jojo jsem objevila náhodou. Měla jsem zrovna peníze a nevěděla jsem jakou knížku si mám koupit. První knížku jsem četla Poslední dopis od tvé lásky..a ta mě přesvědčila, že musím mít všechny knížky od ní přečtené. Jojo je úžasná spisovatelka, která vypráví příběhy, které se mohou stát. Osobně mám raději ty fantasy a vůbec jsem nečekala, že mě takové knížky budou bavit. Všem doporučuji všechny knihy Jojo Moyesové! Její knihy vás vtáhnou do děje a jste v něm ještě dlouho poté, co jí dočtete.

14.06.2016 5 z 5

Marina Marina Carlos Ruiz Zafón

Ze začátku se mi to vůbec nechtělo číst. Přišlo mi to takový nudný, ale když jsem se začetla! Knížka je vážná úžasná! Ale ten konec mě trochu mrzí.

10.02.2016 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Páni,jedním slovem dokonalá! Jako první jsem se koukla na film, což byla chyba. Nevím, proč je ve filmu tolik věcí jinak. Ale knížka je dokonalá!!

04.02.2016 5 z 5

Království Království Amanda Stevens

Strašidelnější něž ne první díl! A to o hodně. Málem jsem se bála usnout, vážně bomba! A jednu chvíli jsem ani nevěděla koho si má Amelie vybrat, jestli Devlina nebo Thanea. Ale nakonec přece jen zvítězil Devlin :3

03.02.2016 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Knížku jsem začala číst hlavně kvůli obálce.Obálka je nádherná! A to mohu říct i o příběhu.Myslela jsem,že to bude více romantický,více o Devlinu a Amelii.Ale to mi vynahradilo napjetí příběhu.Nemohla jsem se odtrhnout.Vážně skvělá knížka

29.01.2016 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Ach bože.Jojo je vážně úžasná spisovatelka.Jak dokáže vtáhnout do děje a cítit to, co cítí i hlavní hrdinové.To je pro mne umění.Určitě se ke knížce vrátím! Nejlepší knížka od Jojo,jelikož jsem četla všechny od ní,tak ano.Tahle je nejlepší.Jojo píše knížky,který vás nenechají spát a musíte o nich pořád přemýšlet.Někdy si říkám "Co by teď udělala Sophie nebo Liv?"

Asylum Asylum Madeleine Roux

Koupila jsem si jí kvůli obálce a abych se trochu bála.Ale knížka mě zklamala.Myslela jsem,že bude více strašidelná.:\

17.01.2016 3 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Co říct? Koupila jsem si jí,protože jí měli všichni.Tak jsem se začetla a..páni! Krásný,ale smutný děj.Mii je mi líto.Autorka nemusela dát,že jí umřela celá rodina.Ale knížka skončila tak otevřeně.Děj vážně krásný a zajímavý nápad.

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Další skvělá knížka od Hoover! Spisovatelka umí dát do té knížky všechno,co by měla obsahovat.Knížky od Hoover jsou úžasné!