munka munka komentáře u knih

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Dobrodružstvo mladej šestky pokračuje. Prvý diel bol super, ale ani tento za ním nezaostáva. Doporučujem.

08.05.2023 5 z 5

Vražda na golfovém hřišti Vražda na golfovém hřišti Agatha Christie

Skvelá Agatha Christie. Odhalenie vraha bolo pre mňa prekvapením.

08.05.2023 5 z 5

Bodyguardka Bodyguardka Vita Jamborová

Po knihe som siahla kvôli výzve a bola som milo prekvapená. Oddychovka s kriminálnou zápletkou ma nesklamala.

08.05.2023 4 z 5

Popel ve větru Popel ve větru Kathleen E. Woodiwiss

Moja obľúbená autorka a knihu som si prečítala opäť kvôli výzve. Je tu romantika, dobrodružstvo, napätie. Doporučujem.

02.05.2023 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Pekné čítanie, až som mala pocit, že to prežívam s hlavnými hrdinami. Opisy prírody, jedál tomu veľmi napomohli. Romantika ako ušitá.

02.05.2023 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Príjemné čítanie o Japonsku a jeho kultúre. Príbeh Fiony a Gabea bol trochu slabší, potom nastal zvrat a romantiky nebolo konca. Zabalené do celku sa mi kniha páčila. Teším sa na Švajčiarsko.

02.05.2023 4 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Chcela som zmenu, tak som ju dostala. Vlkodlaci, upíry, čarodejnice a Mercy Thompson. Zaujímavá zápletka, napätie a aj iskra preskočila. Určite si prečítam aj ďalšie diely.

23.03.2023 4 z 5

Mlčící fontány Mlčící fontány Ruta Sepetys

Priznám sa, že túto kapitolu dejín Španielska nepoznám, ale kniha ma milo prekvapila. Vybrala som si ju do čitateľskej výzvy a stála za prečítanie.

23.03.2023 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Oddychové čítanie, od ktorého som veľa neočakávala, ale kniha ma milo prekvapila. Romantické, vtipné čítanie okorenené erotikou a hokejom.

23.03.2023 4 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Pekné oddychové čítanie, ktoré zaostáva za predchádzajúcimi knihami, ale splnilo účel. Cestovala som po Chorvátsku a oživila spomienky na strávené dovolenky . Maddie som fandila a všetko dopadlo ako som očakávala. Teším sa na ďalšiu knihu.

23.03.2023 3 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Prišla som tejto sérii na chuť a tak každý diel je pre mňa zážitkom. Romantika spojená s opisom krás Islandu sa mi veľmi páčila. Teším sa na ďalšiu knihu.

Kopretiny pro zámeckou paní Kopretiny pro zámeckou paní Stanislav Rudolf

Pekný dievčenský román prečítaný do čitateľskej výzvy. Vtipné oddychové čítanie, ktoré potešilo.

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Fantazy veľmi nemusím, ale túto som si vychutnala. Skvelé napísaný príbeh, prepracovaná zápletka, paráda. Teším sa na Prohnilé město.

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Pekná romantická oddychovka, kde sa všetko točí okolo zákuskov . A bonus, prehliadky pamiatok a cukrárni Paríža.

25.02.2023 4 z 5

Opatství Northanger Opatství Northanger Jane Austen

Trochu zvláštny štýl písania mi nesadol. Nakoniec som to kvôli výzve nevzdala.

25.02.2023 3 z 5

Nezkrotná touha Nezkrotná touha Michelle Cordonner

Kniha ma neoslovila, ale ani nesklamala.

13.02.2023 3 z 5

Neandrtálka našla člověka Neandrtálka našla člověka Penny Reid

Prvý diel bol lepší, ale asi som čakala niečo viacej. Ako oddychové čítanie splnila kniha účel.

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Po dlhšej prestávke ďalšia skvelá Fosterova. Zaujímavý námet, zdĺhavé vyšetrovanie a rýchly koniec.

Provinilé slasti Provinilé slasti Laurell K. Hamilton

Chcela som vyskúšať niečo iné a neľutujem. Kniha sa mi páčila a určite si prečítam aj ďalší diel.

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Ďalší skvelý Carter a jeho hrdinovia Hunter a Garcia. Napínavé čítanie od začiatku až do konca.

24.01.2023 4 z 5