Mr.Pajek Mr.Pajek komentáře u knih

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Další ze série Eriky a Patrika. Řekla bych, že neurazí, ale ani nijak zvlášť nepřekvapí. Knihy mi přijdou trochu na jedno brdo. Dám si zase voraz od této dvojce ;)

06.12.2016 4 z 5

Večeře Večeře Herman Koch

Pro mě trochu zklamání, vláčný děj, který mě tedy spíš znechutil než cokoliv jiného..

21.11.2016 3 z 5

Nováček Nováček Robert Muchamore

Mně se to moc líbilo, hezky se to čte. Myslím, že je to super jak pro děti, tak pro dospělé. Občas decánko přitažené za vlasy, ale fajn. Ještě se dostat k dalším dílům. Za mě pět hvězd!

07.10.2016 5 z 5

Strážce majáku Strážce majáku Camilla Läckberg

Jako zase dobrý, ale musím si dát chvilku pauzu, mám nějak Přeerikováno, Přepatrikováno a přešnekováno :)

07.09.2016 4 z 5

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Za mě celkem dobrý příběh, zápletka promyšlená, jen musím souhlasit, že Erika a Patrik trochu zabředávají ve svých rolích..Patrik stále unaveny, vyčerpaný, Erika zvědavá a věčně těhotná :D (vtípek).
A ten konec v tom autě? To mi přišlo trochu moc laciné "nalákání" na další díl, nicméně se do něj pustím ;)

21.07.2016 4 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Takový rychlovka :) Četlo se to hezky, příběh měl příjemný děj.

20.05.2016 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Musím říct, že mě to dostalo. Postavy dost brutální, žádnej extra klaďas..
UVĚDOMILA JSEM SI, JAKÉ JE STĚSTÍ, ŽE JSEM NORMÁÁÁLNÍÍ! :)

09.03.2016 4 z 5

Elsyino tajemství Elsyino tajemství Camilla Läckberg

I když jsem se na začátku trochu obávala válečného tématu, nakonec mě to pohltilo a kniha se super četla. Vyústění zajímavé.

05.01.2016

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Taky zatím nejslabší kniha, čekala jsem nějaký super zvrat, takové umělé natahování. O Anně se tam moc nemluvilo, což byla škoda. A připadá mi, že Patrik je až moc super kladný, vševědoucí hrdina. Občas nějaká jeho chyba by neuškodila..:) Charaktery postav jsou tam takové průhledné. Ale už jsem zakousnutá do Vlastní spravedlnosti, tak uvidíme.

09.11.2015 4 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Vzhledem k tomu, že se ke čtení dostanu pouze ve vlaku cestou z/do práce, tak jsem se trochu ztrácela v postavách. Jména jako Jonnas, Johannes apod.mě trochu mátla..ale to je asi jen čistě můj problém:) Jinak knížku hodnotím kladně a chystám se na Kameníka ;)

12.10.2015 4 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Jedu popořadě, takže první knížka od Camilly. Za mě dobrý, jen trochu moc postav a občas jsem se musela intenzivně zamyslet, o kom je právě řeč. Vraha jsem tušila :)

11.09.2015 4 z 5

Kamenný déšť Kamenný déšť Thomas Enger

Trošku divnej konec a maličko jsem se v tom ztrácela..za mě slabší.

25.08.2015 3 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Super, má to spád a především pro mě nečekaný konec :)

20.07.2015 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Divná celá rodinka, o tom žádná..:) Poslední kapitola naprosto famózní, i když zbytečně rychlá..Pro mě teda nečekaný konec, překvapující a nepředvídatelný, což považuji za vzácnost! Dávám plný počet hvězd.

03.07.2015 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Scéna v kadiboudě samozřejmě vtipná :) Ale závěr mi přišel zbytečně uspěchanej, chtělo to rozuzlení trochu dávkovat..

10.06.2015 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Trochu jsem se bála, že to bude slzavé údolí a knížka bude depresivní.. Naopak, téma bylo uchyceno s lehkostí a humorem. Někdy trochu sladký, ale sedmnáctiletí hrdinové mají prostě sladké názory :) Jinak hodnotím kladně a doporučuji..člověka to donutí se nad některými věcmi zamyslet..

28.05.2015 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Čekala jsem trošku víc, na mě to bylo až moc vykonstruované. A moc mi neseděl hlavní hrdina.

04.05.2015 3 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Na mě teda trošku přehnané, až moc štěstí najednou..jak v emerickým bijáku :) Děj by mohl být svižnější. Ale četby nelituji.

16.03.2015

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Místama trošku přitažené za vlasy, ale jinak Olsen opět nezklamal.

18.12.2014 5 z 5

Drahá Silvie Drahá Silvie Dawn French

Mega zklamání, téma knížky mě zaujalo, ale přiznám se, že jsem nedočetla, přeskakovala a fakt se nudila. Dalo se to uchopit jinak. Bohužel nedoporučuji..

06.11.2014 1 z 5