Elsyino tajemství

Příběh začíná nálezem mrtvoly učitele dějepisu a historika - odborníka na 2. svět. válku. Je to člověk kterému Erika nedávno přinesla nacistický železný kříž nalezený v pozůslalosti své matky. Ve věcech po matce také najde deníky a zjistí, že tento historik patřil v dětství do stejné party a byl kamárádem Eričiny matky Elsy. Zanedlouho je zavražděna další z bývalých Elsyiných přítelkyň. Příběh se rozvíjí v několik neuvěřitelných náhod a překvapení......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129173/elsyino-tajemstvi-qqj-129173.jpg 4.5475

Erika Falcková & Patrik Hedström 5.

Vydáno, Motto

Tyskungen, 2007

Kniha Elsyino tajemství

RADIN

Lúto mi bolo Elsy,že sa nikdy nedozvedela pravdu.Príbeh bol skvelý.

LuLuLu

Jedna z nejlepších a nejzajímavějších knih této série. Opět je v knize prolínání příběhu z minulosti, tentokrát z období 2. sv. války a současného vyšetřování případu. Do vyšetřování se zapojila i Erika, která se snaží odhalit rodinné tajemství a zjistí, že nic není černobílé a není to takové, jaké se na první pohled zdá.
Knihu doporučuju a dávám 5*

MatoPalkes

Zatiaľ asi najlepší diel. Dejová linka z druhej svetovej super, skutočne bavilo.

perpe2a

Bezva série.

lencin
29.09.2020

Pátý díl série o Erice a Patrikovi. Hezká detektivka.
(2015)

likaf
28.09.2020

Skvělá kniha. Každým dílem se mi tato série líbí víc a víc. Rozhodně každému doporučuji k přečtení. A jdu na díl č. 6 !

Didi15
12.09.2020

Za mě tedy zatím nejlepší a nejzajímavější díl. Opravdu jsem si to užila. Parádní dějová linka z druhé světové války. Jsem zvědavá, co se bude odehrávat v dalším díle, plus také doufám, že i Bertil nalezne konečně své štěstí :)

JIVaJaH
10.07.2020

Autorka zase nezklamala, kniha se mi líbila. V krátkém období mého čtení druhá kniha, kde se prolíná děj z druhé světové války a současnost. V obou knihách silně minulost ovlivňuje nejen samotné účastníky 2.sv.války, ale i jejich potomky..