Mišutamyš Mišutamyš komentáře u knih

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Skvělé početní a překvapivý závěr, autorka opět nezklamala. Plný počet hvězdiček, užila jsem si každou řádku.

15.07.2017 5 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Po superlativech, které jsem o této knize slyšela, jsem se s nedočkavostí dala do čtení.... A čekala a čekala. A ono TO nepřišlo. Ten pocit, že nemohu knihu odložit dokud.... Dokud nedočtu stranu, kapitolu, knihu... Ten se zkrátka nedostavil. Knížka mne nebavila, do čtení jsem se téměř přemlouvala. Pro mne zklamání, čekala jsem mnohem, mnohem více!

06.07.2017 2 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Atmosféra knížky je úžasná. Napínavý, místy až tajemný příběh. Od autora moje první kniha, která mne velmi nadchla. Plný počet hvězdiček a hned jdu shánět další díly.

25.06.2017 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Knížku právě čtu a horko těžko se prokousávám. Severskou krimi mám ráda, ale tahle mě (stejně jako V lese visí anděl) prostě nebaví... To, jak vyšetřování vázne, Mia se plácá ve svých zavislostech a následně je pak mimo a neustále ztrácí nit, působí rušivě. Zajímavá zápletka úplně zanikla, knížku dočtu jen proto, že nemám ve zvyku odkládat rozečtené knížky. Na další díl už to ale nevidím, ani napodruhé jsem se u tohoto autora nezačetla...

02.01.2017 2 z 5

Druhá oběť Druhá oběť Karin Slaughter

Přečteno jedním dechem! Série s Willem Trentem je mojí srdeční záležitostí a Druhá oběť je jedním z nejlepších dílů. Užila jsem si doslova každou řádku, knížka zkrátka nešla odložit. Už aby vyšlo další pokračován série...

31.12.2016 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Ze série zatím nejslabší, trochu mě zklamala.

25.02.2016 3 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Jsem trochu na rozpacích. Kniha nebyla špatná, ale také nebyla tak dobrá, jak se okolo ní nadělá... Chvílemi mi děj přišel takový umělý, naroubovaný, aby to vypadalo... Zkrátka si knížka hraje na něco víc, než je. Autor měl snahu konkurovat profláknutým thrillerům až moc násilně a příběhu to spíš uškodilo. Místy je lepší příliš neřešit a jen zakroutit hlavou.

25.02.2016 1 z 5

Krásný holky Krásný holky Karin Slaughter

Výborná. Skvěle napsaná, zkrátka jsem se nemohla odtrhnout, dokud jsem nedočetla. Jedna z autorčiných nejlepších knih a že musím říct, že výborné jsou její všechny...

15.01.2016 5 z 5

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Pro mně jedna z nejlepších autorových knih. Čte se jedním dechem, děj vám nedovolí se od knihy odtrhnout. Je zkrátka tak výborně napsaná, že jste napnutí jako špagát a nevíte, o koho se bát dřív... Výjimečná knížka!

14.02.2015 5 z 5

Loutka Loutka Taylor Stevens

Zatím nejlepší kniha od této autorky. Bavila mě. A přestože to zpočátku nevypadalo, ode mě plný počet hvězdiček.

03.02.2015 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Pro ty čtenáře, kteří potřebují "vraždit, pitvat, vyšetřovat" naprosto dokonalá kniha. Skoro bych se po přečtení bála být sama doma.

01.01.2015 5 z 5

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Atmosféra této knížky je naprosto výjimečná. Kniha mě moc bavila, byla napínavá, až přímo strašidelná. I předchozí dílo této autorky bylo výjimečné a už teď se těším na další.

01.01.2015 5 z 5

Trojice Trojice Sarah Lotz

Pro mě dost zklamání, čekala jsem víc... Styl, kterým byla knížka psaná - formou rozhovorů, novinových čánků a internetových diskusí - mi příliš nesedl. Do poloviny jsem se víceméně nudila, druhá půlka byla o něco zajímavější, ale úplně mně tato knížka nechytla, bohužel. Spíše bych ji hodnotila jako zajímavou, ale podruhé ji asi číst nebudu.

25.09.2014 3 z 5

Třetí hlas Třetí hlas Rolf Börjlind

Naprosto strhující! Dějově předcházející Skočný příliv si mě zcela získal a nejinak tomu bylo u Třetího hlasu. Skvěle vykreslené postavy, zajímavá zápletka, velmi napínavý vývoj ... Pro mně naprosto úžasný čtenářský zážitek! Už teď se těším na pokračování.

25.09.2014 5 z 5

Tři vteřiny Tři vteřiny Anders Roslund

Perfektní! Čte se jedním dechem! Takhle napínavou knížku jsem hodně dlouho nečetla. Páni! Přiznám se, že zásadně se nedívám na konec, abych si dojem z knihy předem nekazila a neošidila se o možnost přemýšlet co, kdo a jak. U téhle knížy bylo všechno jinak a podívat jsem se zkrátka musela... A to v části, kdy to vypadalo, že je s hlavním hrdinou opravdu amen. Úžasný zážitek, k téhle knížce se budu moc ráda vracet.

02.09.2014 5 z 5

Sněhurka musí zemřít Sněhurka musí zemřít Nele Neuhaus

Čtivá, napínavá, má spád. Zkrátka perfektní čtení, které vám nedovolí knihu odložit.

31.08.2014 5 z 5