Mishka_a7 Mishka_a7 komentáře u knih

Jennifer Jennifer Sean Smith

Kniha byla fajn, jen jsem čekala, že tam bude víc Jennifer. Popisy životních příběhů (byť zkrácených) ostatních herců a jejích známých mě moc nezajímal. Našlo se pár vyjímek, ale víceméně jsem tyto pasáže přeskakovala.

07.04.2013 3 z 5

61 hodin 61 hodin Lee Child

Tak a mám svého nového oblíbeného autora, od kterého potřebuju přečíst všechny knihy! Jen škoda, že jsem začala tou nejnovější. :)

07.03.2013 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Naprostá pecka, stejně jako jednička! Jen o něco temnější. :) Těším se na třetí část a klidně bych brala i další! :)

30.01.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Mně se knížka moc líbila a přečetla jsem ji za dva dny. Která 600 stránková kniha tohle dokáže u tolika lidí? Je to něco jiného než je obvyklé a hezky jsem si u ní odpočinula, na další díly se těším.
Nedávám takové hodnocení kvůli tomu, že by tohle bylo nějaké veledílo, protože to všichni víme, že není. Ale po dlouhé době to byla knížka, která mě doslova nepustila. :)

08.01.2013 5 z 5

Jsme zvyklí číst knihy a sledovat filmy, kde se ztratí dítě, spíš z pohledu nešťastných rodičů, ale nikdy ne z pohledu ztraceného dítěte. King takovou knihu napsal a mně se moc líbila!

02.01.2013 4 z 5

Vidím to, co vrah Vidím to, co vrah Jill Hathaway

Ze začátku mě kniha moc neoslovila díky stylu psaní, který mi opravdu připadal jako pro děti a mládež. Když jsem se, ale začetla nedokázala jsem přestat. Trochu mě zklamal závěr, čekala jsem něco malinko víc, každopádně zajímavý nápad!

17.12.2012 3 z 5

4 blondýnky 4 blondýnky Candace Bushnell

Mé čtenářské svědomí mi nedovolí dát více než dvě hvězdičky, přestože se kniha četla dobře a je to oddechovka, tak určitě nebudu mít nikdy důvod se k ní vracet a myslím, že na ni i brzo zapomenu.

14.12.2012 2 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Tuto knihu jsem přečetla až napodruhé. Poprvé mě po pár stránkách prostě nebavila. Když jsem ji vzala do ruky znovu, přečetla jsem ji jedním dechem a nechápala, kde se stala předtím chyba. Kniha je naprosto úžasná! Kdo četl ví, kdo nečetl určitě by si ji měl přečíst a nikdy na ni nezapomene!

07.11.2012

Osvícení Osvícení Stephen King

Další srdcovka, tato kniha je jedna z nejlepších jaké kdy Stephen King napsal. Film z roku 1980, skvělý!

07.11.2012 5 z 5

Misery Misery Stephen King

Pro mě naprostá srdcovka! Tuto knihu miluju, četla jsem ji několikrát a nikdy mě neomrzí. Film je taky úžasný, herecký výkon Kathy Bates přesně vystihl to o co Kingovi šlo v knize, prostě paráda!

07.11.2012 5 z 5

13. komnata milenek 13. komnata milenek Tomáš Kristl

Knihu jsem přečetla jedním dechem, je zajímavá. Líbily se mi různé pohledy na vzniklou situaci a upřímnost ze všech stran. Jen mně pořád nejde do hlavy, jak někdo může vydělávat na tom, že ublížil spoustě lidem. Vím, takové věci se stávají, člověk se zamiluje do nesprávné osoby a vznikne příběh jako z této knihy, ale takových příběhů už bylo a lidé se tím neměli potřebu nijak věřejně chlubit. Pocity z této knihy mám proto velmi rozporuplné.

07.11.2012 3 z 5

Určitě velmi zajímavá kniha, která ukazuje život prostitutky z trochu jiného úhlu než jaký všichni známe.

07.11.2012 4 z 5

Tato kniha se četla sama! Je neobvyklá a tento skvělý příběh s fotografiemi doplňující jeho atmosféru mě naprosto uchvátil! Možná právě proto, že je to něco jiného než co jsem doposud četla.

07.11.2012 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Tato kniha je naprosto geniální!

06.11.2012 5 z 5

Zapomeňte, že jste měli dceru Zapomeňte, že jste měli dceru Sandra Gregory

Skvělá kniha, která se mi moc líbila! Z této knihy se snad musí poučit každý, jak je důležité promyslet všechny své kroky, jak se ve vteřině může změnit celý život, jak všechno může být najednou pryč jen kvůli špatnému rozhodnutí. Doporučuji přečíst každému!

06.11.2012 5 z 5

Povídky malostranské Povídky malostranské Jan Neruda

Tuto knihu jsem měla v seznamu povinné četby a vybrala jsem si ji sama k přečtení a nelituju. Některé povídky se mi líbily moc, jiné méně. Každopádně si myslím, že za přečtení určitě stojí!

06.11.2012 3 z 5

Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Isabelle Caro

Výborná kniha, jejíž obsah vezme silně za srdce. Nikdy nepochopím, jak mohla matka takovým hrozným způsobem zničit vlastní dítě.

23.10.2012 5 z 5

Gabra a Málinka: Povedené dcerky Gabra a Málinka: Povedené dcerky Amálie Kutinová

Kniha mého dětství, kterou jsem přečetla několikrát.

22.09.2012 5 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem a opravdu se mi líbila. S detaily jakými je psána mi fantazie a představivost pracovala na maximum. Film mě zklamal.

17.09.2012 5 z 5

Lisey a její příběh Lisey a její příběh Stephen King

Trvalo mi dlouho než jsem ji přečetla, ale je to vyjímečná kniha. Už dlouho se mi nestalo, že bych z knihy cítila vyzařovat tolik silnou lásku, jakou byla láska mezi Lisey a Scottem. Cítila jsem ji doslova na vlastní kůži. Celkově mě příběh velmi oslovil. Kingova fantazie nezná mezí!

15.09.2012 4 z 5