Mishka_a7 Mishka_a7 komentáře u knih

Neodpovídej Neodpovídej Lucie Bechynková

(SPOILER) Četlo se to dobře, přeskakování v ději a osobách mi nevadilo, ale některé cestičky k autorce (jedna z hrdinek měla rozhovor s úspěšnou autorkou podcastu, tipy na jiné zločiny, atd.) mi přišly zbytečné.
Závěr mě zklamal, vrah byl vlastně někdo, kdo neměl s hlavním námětem seznamky a dopisování, vůbec nic společného. Přišlo mi to, jakoby Lucie spojila dva příběhy dohromady a vzniklo z toho tohle. Čekala jsem od toho fakt víc, člověk si řekne, že když zná tolik příběhů, vymyslí bombu a opak je pravdou.

25.10.2023 3 z 5

Ze začátku se mi kniha opravdu líbila, ale postupně při čtení mě přestaly bavit kapitoly z minulosti. Nerada odkládám nedočtené knihy a tak jsem asi do půlky četla jen kapitoly ze současnosti, abych věděla, jak to dopadne. A bohužel nemůžu říct, že to stálo za to. Celkově mě kniha opravdu zklamala.

22.07.2014 2 z 5

Lehce nabyl - lehce pozbyl Lehce nabyl - lehce pozbyl James Hadley Chase (p)

Knížka se mi moc líbila a dokázala mě dokonale vtáhnout do děje, takže byla přečtená jedním dechem. :) Hvězdička dolů za to, že situace v celém příběhu byly hoodně předvídatelné.

15.06.2014 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tuhle knížku by si měl povinně přečíst opravdu každý už na Základní škole.
Stejně tak jako dokument Katka od Heleny Třeštíkové je tohle ukázka toho, jaké jsou drogy svinstvo, jak ovlivňují a ničí lidi i jejich okolí. A taky jak snad se do nich dá spadnout a nelze z nich jen tak ven.

29.04.2014 5 z 5

Můj život bez mříží Můj život bez mříží Jiří Kajínek

Kniha, která je v podstatě neupravená výpověď autora o kterém to celé je, se velmi špatně hodnotí nějakými hvězdami.
Jsem ráda, že jsem se dozvěděla o Jiřím Kajínkovi víc, o jeho Životě bez mříží! Těším se i na další knihu, kterou v závěru slíbil.
Jsem ráda, že se do takového projektu pustil a jen mě utvrdil v mém názoru na něj!

10.04.2014 4 z 5

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Knížka je hodně obsáhlá a řekla bych, že až moc. Chvíli mi trvalo než mě chytla, bylo tam až moc postav ve kterých jsem se postupně ztrácela. Bohužel mě zklamal i závěr, který byl na mě moc krátký a poražení pana Gaunta bylo příliš snadné.
Kinga mám ráda, ale tahle knížka, přestože její námět je dokonalý, mě trošku zklamala.

28.03.2014 3 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Skvělá knížka, Amy teda umí naplánovat věci!

04.02.2014 5 z 5

Díky této knize, která je opravdu skvěle a vtipně napsaná, lze spoustu věcí pochopit. Věřím, že se v ní vidí naprosto každý pár. :D

18.11.2013 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

"Láska dodrží slib! " ... Nádherná knížka, kterou nelze přečíst jinak, než jedním dechem. A druhá v životě u které jsem přes slzy neviděla na písmenka.

10.11.2013 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Podle mě pefektní završení příběhu Any a Christiana!

30.09.2013 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Moc krásná kniha, něco v člověku zanechá.

23.08.2013 5 z 5

Oběť. Nový pohled na smrt Marilyn Monroe Oběť. Nový pohled na smrt Marilyn Monroe Matthew Smith

Kdo nevěří, že smrt Marilyn Monroe byla sebevražda, ale vražda, rozhodně by si měl přečíst tuto knihu. Vražda Marilyn a její okolnosti jsou zde celkem jasně popsány.

30.06.2013 5 z 5

Steve & já Steve & já Terri Irwin

Jsem hrozně ráda, že v sobě Terry našla sílu a tuto knihu napsala. Spousta lidí znala Steva jen z televize a měla ho moc ráda. Po přečtení této knihy jej budou milovat. Obdivuju jejich lásku k přírodě a zvířatům a samozřejmě i k sobě navzájem. Víc takových lidí! Ikdyž myslím, že oni jsou opravdová vyjímka, klobouk dolů před nimi!

22.06.2013 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Moc krásný příběh! *Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit.*

22.06.2013 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Perfektní oddychovka, přečtena prakticky jedním dechem. Víc takových. :)

21.06.2013 5 z 5

Nikon D5100 - Od momentek k nádherným snímkům Nikon D5100 - Od momentek k nádherným snímkům Rob Sylvan

Doporučuji všem novým majitelům úžasné zrcadlovky Nikon D5100! :)

27.05.2013 5 z 5

Nezvaný host Nezvaný host Lee Child

Úžasná kniha, přečtena prakticky jedním dechem. Jen mě naštvalo, že Reacher Julii omylem zabil. :/

26.05.2013 5 z 5

V kůži supermodelky V kůži supermodelky Meg Cabot

Pro mě naprostá hrůza! Dočetla jsem ji jen proto, že jsem neměla nic jiného po ruce a nuda byla velká. Nepovažuji tuto knihu určitě za román pro ženy ani oddychovku. Pokud by to byla knížka pro slečny 12-14 let, beru. Věty jsou psány otřesně a to, co každý tuší po přečtení pár stránek, autorka protahuje snad až do půlky knihy. Jednu hvězdu dávám za nápad (který, ale taky není nic závratného), víc si tato kniha podle mě nezaslouží.

26.05.2013 1 z 5

Můj horizontální život - Muži na jednu noc Můj horizontální život - Muži na jednu noc Chelsea Handler

Perfektní a vtipně napsaná oddechovka. Určitě doporučuju pro klidný večer. :)

02.05.2013 4 z 5

Mrtvá v knihovně Mrtvá v knihovně Agatha Christie