61 hodin

Silný mráz je nebezpečný nepřítel… Zima v Jižní Dakotě. Husté sněžení, zledovatělé silnice, unavený řidič. Autobus dostane smyk, sjede do příkopu a zůstane uvězněný v blížící se bouři. Třicet kilometrů daleko leží malé město, kde ve dne v noci střeží ohroženého svědka. O osm kilometrů dál stojí podivná kamenná budova, úplně o samotě v prérii. Z teplého Mexika všechno řídí nemilosrdný skřet. Jack Reacher přesvědčil řidiče, aby ho vzal na zadní sedadlo do autobusu. Život bez zavazadel má mnoho výhod. A spoustu obrovských nevýhod, když člověk uvízne bez kabátu v ledové zimě. Na zbytek svého úkolu je však vybavený. Nechce konat dobro. Nemá však rád lidi, kteří páchají zlo....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62842/big_61-hodin-KHi-62842.jpg 4.5316

Jack Reacher 14.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , BB art

61 Hours, 2010

Kniha 61 hodin

zbuy

Akční thriller v mrazivém prostředí. To můžu.

Merlin_CZ

Výborný díl plný napětí, a musím říct, že skončil tak jak jsem si představoval.
Super čtení na delší večery :)

pejty
24.10.2021

Jack Reacher ve skvělé formě. Další skvělá kniha z úžasné série.

careras.c
13.04.2021

čtete přátele... výborný

mysce
04.02.2021

Můj oblíbený neortodoxní hrdina Jack Reacher se po havárii autobusu dostane do městečka Bolton. Místní policisté jsou v nezáviděníhodné situaci v boji s gangem výrobců drog. Jacka se ujme zástupce velitele Peterson a zakrátko zjistíme, jak moc je situace vážná.
Příběh má pořádného záporáka, který na dálku rozehrává velkou partii. Čekání na to, co se stane po 61 hodinách, je sice dlouhé, zato jsem si při něm užila pořádnou dávku jihodakotské zimy, napětí a tipovala, kdo je zrádce. Reacher se jako obvykle neustále řítil z jedné akce do další.
Child rád prohlašuje, že lidé chtějí číst o tom, jak lumpové dostávají výprask od někoho ještě většího a brutálnějšího než oni sami. To sedí… Za mě paráda. Doporučuji!

surikata246
02.01.2021

Moje první setkání s autorem dopadlo dobře a už se těším na další knihy. Bylo to strhující a napínavé. Doufám, že příští knihu už přečtu ve větším klidu a soustředění, ale zatím to není možné. Situace u nás na klinice je velmi náročná, protože pacientů je stále více, dochází nám síly i personál.
Prosím Vás dodržujte hygienická pravidla opravdu to není žádná legrace. Nechci zde moralizovat, ale opravdu někteří lidé jsou ohrožení na životě nejen senioři a bohužel umírají i zdraví mladší pacienti. Opatrujte se i své blízké.

HelenBarbora
14.10.2020

Vymakaný děj, ale chvilkama mě to moc nebavilo. Nakonec to dostalo spád, ale závěr mohl být víc rozvedený. Např. Co se stalo s dcerou Hollanda? Proč Reacher nezavolal Susan?

Kira283
05.10.2020

Nedočetla jsem... Milovníci podobných thrillerů a tématiky budou jistě nadšení, ale mě téma nezaujalo natolik, abych knihu dočetla do konce.

Příběhy Reachera neznám. 61 Hours se mi dostalo do ruky náhodou a v originále. Zkusila jsem se do toho začíst. Bylo to čtivé, ale rozplétání zápletky ne tak pro mě zajímavé, abych si počkala do konce.

Lehce předvídatelné, laciné a vševědoucí Reacher. Nic proti ničemu, někoho to 100% baví. Možná by bavilo i mě, jen jsem netrefila náladu, proto dávám průměr :)