Za cenu života

V pustině Nebrasky se vznáší smrtelné nebezpečí… a Childův hrdina Jack Reacher ho strhne přímo na sebe. V příběhu připomínajícím kouzlo kovbojky se jeho hrdina dostane do konfliktu s Duncanovými, místním klanem terorizujícím celé okolí. Na místě ho však zdrží nevyřešený případ osmileté dívky, která už před několika desetiletími beze stopy zmizela. Duncanovi samozřejmě chtějí, aby Reacher odešel – nebo zemřel. A nesnaží se skrýt pouze dávné tajemství. Očekávají také tajnou dodávku, která má zpoždění – a oni mají zákazníky, které není radno dráždit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93644/big_za-cenu-zivota-QRI-93644.jpg 4.5286

Jack Reacher 15.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , BB art

Worth Dying For, 2010

Kniha Za cenu života

jindra3953

Pak ujel dvanáct metrů...oheň se vrhl sto metrů nahoru...o méně než deset metrů...čekající šest set metrů západně ...vzdálenost přibližně sto čtyřicet metrů...ujelo posledních dvacet metrů...spatřil celé to procesí ze sta metrů...ujel čtyřicet metrů...auto dvě stě metrů před ním zpomalilo a potom sto metrů...
První a asi i poslední moje kniha s Reacherem. Ty věčné metry, příp. kilometry mě neskutečně štvaly.

Merlin_CZ

serii s Reacherem mám prostě rád, baví mě to, dobře se to čte, docela napínavé, občas mám problém se odtrhnout od čtení, občas jsou klidnější místa, prostě ideál.

demoniaco

Rozečtená a je to chytlavý vzhledem k tomu, že mám omezený možnosti klidu tak jsem se včera dostal s přehledem ke třetí kapitole ani nevím jak. Po třech měsících jsem knížku za cenu vlastního svýho života přečetl a byla to paráda! Pět z pěti

careras.c
20.04.2021

pěkné pěkné...čtěte přátelé...

Dandy1
09.04.2021

Reachra jsem vzala do ruky po dlouhé době, po vynechání několika dílů. Změnil se bohužel k horšímu. Byl tak napínavý, že jsem si klidně 20 stran před koncem dala přestávku.

mysce
02.03.2021

Na Jacka Reachera tentokrát narazíme při jeho toulkách po Státech v Nebrasce, kde vládne neúprosnou rukou klan Duncanových.
Reacherovy policejní instinkty jsou brzy v pozoru, jelikož vnímá, že Duncanové jedou ještě v něčem mnohem větším, než je vydírání farmářů. Jejich tajemná spedice má zpoždění, a oni se rozhodnou, že za důvod zpoždění prohlásí právě Reachera. Všechny zainteresované články zločineckého řetězce pak vyšlou do Nebrasky své lidi, aby dohlédli na „vyřešení problému“. Rozjíždí se masakrózní akce, místy dokonce až úsměvná, ovšem takovým tím hodně černým, brutálním způsobem.
Jack, jak ho máme všichni rádi, razí heslo na hrubou díru ještě hrubší záplata. Ukrutně napínavý thriller, ve kterém jsem téměř do konce netušila, co, kdo a proč. Pecka!

Reacher81
06.07.2020

A další Reacher za mnou. Dle mého názoru byl tentokrát tento díl opravdu fantastický a na zcela jiném levelu. Příběh byl velmi temný, zápletka hodně nemilosrdná, nechutná a krutá (narážím na holčičku, jenž před 25 lety zmizela). Moc se mi líbila ta temná atmosféra kolem Nebrasky, která příběhu dodávala trochu hororu. Rozhodně tento díl řadím do doposud můj nejoblíbenější z celé řady spolu s dílem Zítra bude po všem. Jsem pomalý čtenář. Většinou se snažím číst knihu pomalu, vychutnávat si ji a nedočíst moc rychle, ale v půlce příběhu jsem se od knihy prostě nemohl odtrhnout a musel jsem číst pořád dál.

hanzmb
03.05.2020

Jeden ze slabších dílů. Většinou se točí kolem Reacherova umění se porvat. Zcela nelogický mi připadá i způsob zásahů a chování jednotlivých gangů. Nemluvě o závěrečném zatažení opony bez jakýchkoliv zásahů policie. Akční, ale mozek můžete vysadit.