4 blondýnky

Rádi byste nahlédli do světa bohatých a slavných, do světa úspěšných mužů a krásných žen? Nakoukli jim rovnou do ložnic a přesvědčili se, jestli jsou opravdu tak dokonale šťastni, jak si často představujeme? Dejte se k nim tedy pozvat prostřednictvím téhle humorné, vzrušující, zábavné a erotické knížky.

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/3269/4-blondynky.jpg 2.857

4 Blondes (2006)

Vydáno:, BB art

Klára90
27.04.2016

Kniha mě bavila. Pohodové čtení ze světa americké smetánky:)

LucyNej
24.01.2015

První kniha, kterou jsem od této spisovatelky četla, a rozhodně mě nezklamala :)

Rendolet
10.09.2014

Neurazí, ale ani nenadchne.

hana.hanigerova
10.07.2014

Tuto knížku jsem začala čìst s tím, že si u ní odpočinu. První a poslední příběh účel splnily, ale prostřední dva ve mně docela vyvolávaly stres :-/

Vlastula.P
11.02.2014

Musím uznat, že ze začátku jsem knihu každou chvíli odkládala. Chtělo to opravdu se začíst a dostat se do děje, pak jsem napínavě vydržela číst jak jen mi to čas dovolil. Nakonec dávám všechny hvězdy. Ze Sexem ve městě se opravdu ostatní knížky autorky srovnávat nedají. Určitě další odpočinková u které zapomenete na svoje starosti a aspoň chvíli vypnete. Na řadě je Dům na páté avenue! :)

Patw
28.08.2013

Kolísavá kniha. Místy je to čtivé pak se to táhne. Taková oddechová kniha pro nenáročného čtenáře. Pouze dodám, že jsem četl z důvodu, že mám Candace v oblíbených.

vendulkaa2
03.07.2013

Na jednu stranu oddechovka, na druhou ne vzdy zazivna.. Nektere casti bavily, jine ne.. Prumer..

ylena.k
03.02.2013

Tato kniha mě velmi silně zklamala pro mě to byla nejhorší knížka od "Bušnelky" ://

Mishka_a7
14.12.2012

Mé čtenářské svědomí mi nedovolí dát více než dvě hvězdičky, přestože se kniha četla dobře a je to oddechovka, tak určitě nebudu mít nikdy důvod se k ní vracet a myslím, že na ni i brzo zapomenu.

WEIL
02.07.2011

Kniha odsýpá, je to lehké čtení, i vzniklé problémy se odbývají snadno, neb bohatým a slavným jde vše "snadno". Aspoň tak to vidí podobné autorky.