MirkaProk MirkaProk komentáře u knih

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Celkem to šlo, ale že bych si řekla, tak tahle kniha je bomba, tak to určitě ne, ale četla se celkem dobře a příběh taky ušel, ale znovu ji určitě číst nebudu

13.03.2019 3 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

chris carter fakt umí. Byla to jízda od úplného začátku, až do úplného konce. Miluji jeho knihy a styl psaní a jak dokáže udržet děj napínavý a čtivý po celou dobu. Už aby vyšla další kniha

02.03.2019 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

celkem dobrá detektivka se sympatickými vyšetřovateli, určitě si přečtu další knihu od tohoto autora

02.03.2019 4 z 5

Žádný sex, je úterý Žádný sex, je úterý Tracy Bloom

příjemná oddychovka, která i pobavila

02.02.2019 4 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Na základě zdejších komentářů jsem čekala, že kniha bude bomba. Ale mě bohužel nějak extra nenadchla. Námět nebyl špatný, ale z nějakého důvodu, ani nevím z jakého byla pro mne tato kniha průměrná. Rozhodně nemám potřebu ji někdy číst znovu.

25.01.2019 3 z 5

Forrest Gump Forrest Gump Winston Groom

Tak tahle kniha se fakt nepovedla. Film miluji, tak jsem se rozhodla, že si přečtu i knihu a neměla jsem se do ní pouštět. Ještě, že je tenká a měla jsem její přečtení rychle za sebou. Už nikdy více.

22.01.2019 odpad!

Panenky z ráje Panenky z ráje Barbara Wood

Kniha se mi velmi líbila. Velmi sugestivně vylíčeno, jak to chodilo (a nejspíš ještě u některých muslimů chodí). A zajímavá časová linie, jak v minulosti ženy pokorně přijímají křivdy a jak se postupně začínají "měnit" a některé mají odvahu vymanit se z muslimských zvyků a nastolit rovnoprávnost s muži. A po přečtení knihy jsem šťastná, že jsem se narodila v zemi, kde je rovnoprávnost

18.01.2019 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Tak tato kniha se mi velmi líbila. Líbila se mi víc než manželé od vedle. Přečteno za jeden den. Kniha má spád a nutila mě číst dál a dál, abych se dozvěděla, jak to dopadne a zhruba v polovině si člověk myslí, že už ví, jak to bylo a ono ouha vše je jinak. Mám velmi ráda takovéto knihy a vřele doporučuji k přečtení

30.12.2018 5 z 5

Ta druhá Ta druhá Joy Fielding

Kniha nebyla úplně špatná, ale i přesto mi dlouho trvalo, než jsem ji přelouskala a to je to přitom tenká kniha. Začátek byl pro mne nezáživný a vlastně celá kniha byla pro mne taková nějaká rozvleklá a pořád jsem nějak čekala co se stane a ono se vlastně skoro nic nestalo. Znovu už ji nikdy číst nebudu.

30.12.2018 3 z 5

V dobrém i zlém V dobrém i zlém Michelle Sacks

Kniha velice čtivá, velmi rychle přečteno, ale zároveň velmi smutná a šílená. Musím říct, že jsem byla z obsahu knihy trochu rozhozená a bylo straně líto Connora. Tři vypravěči naprosto šílení lidé ani nedokážu říct, kdo z nich byl větší magor. Ale i tak knihu doporučuji k přečtení.

14.12.2018 5 z 5

Z lásky k vám Z lásky k vám Amanda Prowse

Smutná kniha. Ještě smutnější byl postoj dětí k mámě, která strašně trpěla až to vyústilo v "zločin", který je pochopitelný pro mne, ale bohužel ne pro její děti. Kathy jsme strašně fandila a obdivuji ji, že to vše vydržela tak dlouho snášet a nejde jen o násilí, ale i to, jak ji manžel zesměšňoval a ponižoval před dětmi.

11.12.2018 5 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Tento díl byl pro mne slabší než první. Z prvního dílu jsem byla nadšená, tak jsem si samozřejmě musela přečíst i tento díl, ale z této knihy jsem už tak nadšená nebyla. Ale nebyla to ani špatná kniha, jen se mi první díl líbil více.

02.12.2018 3 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Bezva knížka. Dobře se četla. Zhruba tak v polovině knihy jsem byla trochu zmatená, ale po pár stránkách jsem vše již zase pochopila a konec překvapivý a to mám ráda.

20.11.2018 4 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Tuto knihu jsem přečetla na základně zdejších kladných hodnocení, ale já se k nim nemohu přidat. Nemůžu taky ani říct, že by kniha byla úplně špatná, ale nějak mě úplně nenadchla. Trvalo mi, než jsem se začetla a až tak závěrečná 1/3 knihy byla pro mne zajímavá, že jsem ji už četla nepřetržitě. A konec byl překvapivý.

13.11.2018 3 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

Trochu zklamání. Rozhodně méně zajímavá kniha oproti prvnímu dílu. Cathy mi neuvěřitelně lezla na nervy, ale i tak si přečtu další díly.

08.11.2018 3 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

V celku dobrá kniha. Četla se dobře. A i přesto, že je pachatel znám hned o začátku, tak to neubírá na napětí.

08.11.2018 4 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Tak Nesbo opět nezklamal. Sérii s Harrym Holem zbožňuji. Opět když už si člověk myslel, že případ vyřešen a vrah je znám, tak zjistí, že je vlastně zase všechno úplně jinak a to mám u knížek Nesba ráda. Samozřejmě doporučuji k přečtení a těším se na další knihy od tohoto autora

25.10.2018 5 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Naprosto dokonalá kniha. Miluji knihy od tohoto autora. Píše knihy, kterým říkám laskavé knihy. Na první pohled píše o lidech, kteří se mohou zdát protivní a divní, ale vždy se ukáže, že je tomu právě naopak. Britt Marie je skvělá ženská, které jsem přála, aby to dala dohromady se Svenem, ale nestalo se tak, ale nevadí i tak udělala správné rozhodnutí.

18.10.2018 5 z 5

Wonderland: Země divů Wonderland: Země divů Jennifer Hillier

Celkem dobrá kniha. Přečteno za dva dny. Jen zarážející kolik psychopatů se objevilo na jednom místě, ale asi je přitahoval park hrůzy.-), kde bych tedy rozhodně nechtěla pracovat

18.10.2018 3 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Tato kriminálka se mi fakt líbila. Lehce se četla, přečteno za jeden den. Zápletka fajn a od jisté chvíle je jasné, kdo je vrah, ale vůbec to nevadí. Doporučuji k přečtení

18.10.2018 5 z 5