MirkaProk MirkaProk komentáře u knih

Posel Posel Markus Zusak

Kniha velmi zvláštní a zajímavá a laskavá. Přečteno jak se říká, jedním dechem. Kniha o poslání, o tom, že je možno i drobnostmi měnit směr života, že i obyčejný člověk může dokázat velké věci. Kniha se mi fakt strašně moc líbila a dlouho na ni budu myslet. Rozhodně doporučuji k přečtení a sama si ji určitě někdy přečtu znovu.

30.08.2019 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Tohle je první kniha od tohoto autora co jsem četla a musím říct, že se mi moc líbila. Nechybí tam napětí a příběh je zahalený záhadnou, proč se to vše děje a kdo za tím vším stojí a to nutí člověka číst rychle dál a dál. Někteří tu psali, že během četby rychle odhalili, kdo za tím vším je, tak já tedy ne a na konci knihy jsem jen valila oči a byla fakt překvapená. Doporučuji k přečtení a rozhodně si přečtu další knihy od tohoto autora.

29.08.2019 5 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Kniha se mi moc líbila. Napínavá hned od začátku, až do úplného konce. Děj má svižný spád a tak nutí stále ke čtení. Chvílemi jsem dokonce měla vztek a byla na nervy z toho, jak nikdo mámě unesených dětí nevěřil:-) Rozhodně doporučuji k přečtení.

23.08.2019 5 z 5

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

Toto není moje první přečtená kniha od tohoto autora a musím zhodnotit, že tato se mi zatím od něj líbila nejvíce. Přečteno rychle, jelikož je čtivá a napínavá tak, že to člověka žene číst dál a dál. Na konci knihy celkem slušný wau efekt, i přesto, že tak v polovině knihy jsem chvíli myslela, že je pachatel, ten kdo jím byl, ale pak jsem od toho upustila a na konci jsem byla díky tomu překvapená. Takže celkový závěr, celkem slušná detektivka, která stojí za přečtení.

19.08.2019 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Fajn detektivka, která se dobře čte. Kim je mi sympatická i přesto, že je vlastně na všechny nepříjemná. Určitě si přečtu další díl z této série.

15.08.2019 4 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Tato kniha se mi moc líbila, dokonce víc, jak první díl. Čtivé a napínavé a částečné rozuzlení až na úplném konci knihy. A ten otevřený konec.... no už aby vyšel další díl:-)

12.08.2019 5 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Drsná kniha. Po přečtení této knihy jsem byla rozrušená, ale to jsem pokaždé, když si přečtu knihu z období druhé světové války.

02.08.2019 4 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

U této knihy jsem měla nejdříve problém se začíst a ne proto, že by mě nebavila, ale proto, že jsem se v knize trochu ztrácela a měla jsem zmatek v postavách, párkrát jsem se musela v knize i vrátit, abych si ujasnila o kom to vlastně čtu, ale postupně se zorientovala a kniha už se četla dobře, jelikož to vše mělo spád. Konečné hodnocení je, že je to napínavý thriller, který určitě stojí za přečtení.

02.08.2019 4 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Čtivá detektivka, která udrží v čtenáře v napětí. Konec překvapivý. Určitě si přečtu další knihy od tohoto autora.

28.07.2019 4 z 5

Cena za dokonalost Cena za dokonalost Céline Raphaël

Až děsivý příběh podle skutečnosti. Celine obdivuji, jak vše zvládla a co vše v životě dokázala. Tohle by děti neměly zažívat.

21.07.2019 3 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Kniha není žádná úplná pecka, ze které bych si sedla na zadek, ale i přesto mne velice uchvátila. Je velice čtivá a v podstatě jsem hltala každou stánku. Sympatičtí hlavní hrdinové a příběh poutavý. Přečteno za dva podvečery. Určitě stojí za přečtení.

16.07.2019 4 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Příjemná detektivka, která se dobře čte. Hmyzouna mi bylo líto.

02.07.2019 4 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Kniha se mi líbila. Napínavé čtení a nutí člověka stále ke čtení a hlavně z důvodu nalezeného deníku, jelikož jsem se chtěla dozvědět co V4O vedlo k tomu, že páchal vraždy.

09.06.2019 5 z 5

Vykoupení ohněm Vykoupení ohněm Virginia Cleo Andrews

Tento díl byl o trochu lepší než díl druhý, ale na první díl, který mne úplně uchvátil nemá. Bart je psychopat, kterého bych se bála a obdivuji všechny, kteří s nim měli trpělivost a neustále ho omlouvali a zastávali se ho a Amos to byl druhý blázen. Celou ságu nakonec někdy přečtu, protože mne zajímá, jak se to bude vyvíjet dál, ale jinak to nejsou knihy, které bych někdy chtěla číst znovu.

28.05.2019 2 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Vcelku dobrá kniha. Dobře a rychle se četla, jelikož dokáže čtenáře udržet v napětí, jak to asi dopadne. Hrozně jsem si přála, aby to s Clifftonem dopadlo jinak, ale bohužel se tak nestalo.

19.05.2019 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Dvojice Lars Kepler prostě umí. Velmi napínavá kniha, která vtáhne do děje a nepustí. V komentářích tu někteří psali, že je překombinovaná a možná i trochu byla, ale vůbec mi to u této knihy nevadilo, ba naopak mi to všechno k sobě pasovalo. Mám velmi ráda tento styl knih a už se těším na další knihu od těchto autorů. Doporučuji k přečtení.

14.05.2019 5 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Tak tahle kniha mne moc nebavila. Pro mne strašně zdlouhavé a vůbec mě nebavilo neustále povídání o letadlech a bombách. Posledních 40 stran pecka. Konec překvapivý.

05.05.2019 2 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Příjemná detektivka. Dobře se četla a děj hezky plynul. Určitě si přečtu další knihu od tohoto autora.

01.04.2019 4 z 5

Nebe je naše Nebe je naše Luke Allnutt

ufff co k této knize napsat. Bylo to emočně náročné, několikrát jsem ji musela na chvíli odložit, abych se sebrala a zastavila aspoň na chvílí ty proudy slz, abych viděla vůbec na písmenka. Kniha je napsána velmi čtivě, přečteno za jeden večer, kdy jsem po přečtení byla tak rozrušená, že jsem nemohla usnout. Velmi smutný příběh, který mne zasáhl a kniha se mi moc líbila.

17.03.2019 4 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Celkem to šlo, ale že bych si řekla, tak tahle kniha je bomba, tak to určitě ne, ale četla se celkem dobře a příběh taky ušel, ale znovu ji určitě číst nebudu

13.03.2019 3 z 5