MirkaProk MirkaProk komentáře u knih

Udělám ti ze života peklo Udělám ti ze života peklo Ellen Berg

No taková oddychovka, kterou už nechci nikdy číst znovu. Ne, že by byla kniha úplně špatná, ale nějak nenadchla

30.01.2020 2 z 5

Jak ty mně, tak já tobě Jak ty mně, tak já tobě Ellen Berg

Skvělá oddychovka a velmi čtivá, přečteno za jeden večer. Nic pro náročného čtenáře. Já se u knihy velmi pobavila.

02.01.2020 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Kniha se mi moc líbila, jako ostatně všechny knihy od tohoto autora. Ze začátku jsem měla trochu zmatek v postavách, ale poměrně rychle jsem se zorientovala. Všechny postavy mi byly sympatické, ale asi nejvíc jsem sympatizovala s Bertem a strašně jsem mu fandila, aby to dobře dopadlo. Je to taková oddychovka ze života.

22.12.2019 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Jako vždy Carter nezklamal. Patří mezi mé úplně nejoblíbenější autory. Vždy jeho knihu zhltnu jako malinu:). Hunter a Garcia jsou velcí sympaťáci. Už se těším na další knihy od tohoto autora

27.11.2019 5 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Moc hezká kniha i přesto, že chvílemi moc smutná. Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla a ze začátku mi hokejové prostředí nesedlo, ale čím víc jsem četla, tím víc se mi kniha líbila a i přesto, že je z hokejového prostředí, tak vlastně o hokej nejde, ale jde o ukázku lidských charakterů, které v ideologii "správného chování" se chovají špatně a krutě. Doporučuji k přečtení.

17.11.2019 5 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Už nikdy více. Další díly, které budou teprve vycházet určitě číst nebudu a jsem ráda, že tuto sérii o třech dílech mám za sebou.

06.11.2019 1 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

No tak tento díl byl lepší, než ten první, ale opravdu tuto knihu nikdy znovu číst nebudu. Přečtu i další díly, ale ne proto, že by mě to bavilo, ale proto, že když už jste to začala číst, tak chci vědět o co jde.

02.11.2019 2 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Autor této série patří mezi mé oblíbené autory, ale tento díl se mi líbil o trochu méně, než ty předešlé. Bylo to takové asi nějaké zdlouhavé a občas unáhlené chování Rakera mi trochu lezlo na nervy. Ale jinak vcelku dobrá detektivka a určitě si přečtu i další díly.

27.10.2019 4 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Kniha velice čtivá, přečteno za 1 den. Trošku taková pohádka, jak vše hlavní postavě vycházelo a jak rychle přišla na to, koho se zbavit i přesto, že jejímu manželovi, který byl policajt se to nepovedlo. Závěr jsem tušila. Ale i přesto vše se mi kniha celkem líbila a určitě si přečtu další díl.

23.10.2019 4 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Tak tato kniha byla fakt skvělá a autorku zařazuji mezi mé oblíbené. Toto byla moje první kniha od této autorky a rozhodně nebyla poslední. Napsáno velmi čtivě a hlavně sympatičtí vyšetřovatelé. Nechybí napětí a překvapivé rozuzlení na konci. Určitě doporučuji k přečtení.

22.10.2019 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Další skvělá kniha od tohoto autora. Napínavý děj, který člověka pohltí a nepustí. Na konci opět překvapivé rozuzlení. Doporučuji k přečtení

18.10.2019 5 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Fajn kniha, kdy do poslední chvíle člověk netuší, kdo to byl a co se přesně stalo. Každou chvíli jsem podezírala někoho jiného. Ale ten konec se moc nepovedl.

16.10.2019 4 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

No co k této knize říct. Asi jen to, že je pro rozhodně pro mladší lidi než jsem já. A tato kniha mě nebavila a přečetla jsem ji jen proto, že jsem si ji půjčila v knihovně jako oddechovku, ale asi ani to tato kniha nesplnila. Už bych ji nikdy v životě nečetla.

14.10.2019 1 z 5

Lovec očí Lovec očí Sebastian Fitzek

Kniha se mi celkem líbila. Ale možná to bylo už moc překombinované. Závěr knihy šokující, až tak, že zjistíte, že to co jste si mysleli, že víte z prvního dílu, tak je vlastně vše úplně jinak. Před čtením této knihy si určitě nejdříve přečtěte první díl, jinak by čtení této knihy postrádalo smysl a nedočkali byste se toho šoku na konci knihy.

09.10.2019 3 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Tato kniha mě velice bavila. Je mi úplně jedno, jestli je příběh pravdivý, nebo ne, i tak se mi četl velmi dobře a musím přiznat, že u některých pasáží jsem měla husinu po těle. Rozhodně bych se do Třebiče nikdy nevydala v rozpětí prosince až března a to proto, že část mého já věří, že se tento příběh stal tak, jak je vyprávěn.

01.10.2019 5 z 5

Stalkeři Stalkeři Paul Finch

Tuhle knihu jsem si půjčila v knihovně, aniž bych si přečetla o čem je a co od ní mám očekávat. A byla jsem mile překvapena, jakou dobrou knihu jsem si půjčila. Velmi slušná detektivka, která člověka vtáhne do děje a nepustí. Má to svižní spád, tak že přečteno za dva dny. Určitě si přečtu další knihy od tohoto autora.

29.09.2019 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Opět skvěle napsaná detektivka, kdy až do úplného konce jsem netušila, kdo je pachatel. A pro mě velice sympatická Kim i přesto, že je velmi komplikovaná a není zrovna lehké s ní vycházet a i přesto, že všem dává najevo, že je skoro bezcitná, tak pod tou drsnou slupkou je přeci jen člověk s city, který je poznamenán svým dětstvím.

27.09.2019 5 z 5

Musíme si promluvit o Kevinovi Musíme si promluvit o Kevinovi Lionel Shriver

První polovina knihy se mi četla velmi špatně a i chvílema jsem přemýšlela, že ji odložím a nedočtu, ale jelikož knihy neodkládám nedočtené, tak jsme i tuto dočetla a udělala jsem dobře. Druhá polovina knihy už se četla sama a ke konci už jsem ji doslova hltala. Závěr knihy pro mě šokující, ale vlastně se to mohlo očekávat. A u této knihy jsem si uvědomila, že když někdy nadávám na svého pubertálního syna, tak mám doma vlastně úplné zlatíčko. Nikdy bych nechtěla zažít to co Eva, Kevin ji zničil úplně celý život.

21.09.2019 3 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Toto byla moje první kniha od tohoto autora a žádné velké nadšení se nekoná. Tento autor je vychvalován, tak mu dám ještě jednu šanci a něco si od něj přečtu, ale jinak tato kniha mne nepřesvědčila, že bych ho měla zařadit mezi mé oblíbené autory. Kniha není úplně špatná, ale ani vynikající. Jak se říká, nenadchne a ani neurazí.

10.09.2019 3 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Kniha celkem dobrá, ale znovu už ji nikdy číst nebudu, zase tak moc mne neuchvátila. Smutný příběh. A nejsmutnější pro mne byli pasáže se slony, to mi ukápla i slza.

04.09.2019 3 z 5