Jak ty mně, tak já tobě

Jak ty mně, tak já tobě https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163445/jak-ty-mne-tak-ja-tobe-163445.jpg 3 80 32

Pětadvacet let po maturitě se opět setkávají někdejší nerozlučné kamarádky tzv. Trio fatal. Eva, šťastná žena v domácnosti a zasloužilá matka, Beatrix, atraktivní marketingová manažerka, a Kateřina, nadějná politička. Takhle úspěšně se jeví na první pohled, ovšem brzy vyjde najevo smutná pravda. Jejich muži je podvádějí, využívají a opouštějí. A tak se ženy rozhodnou pro tvrdou pomstu. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Du mich auch

Nymfadora.T.
14.08.2022 4 z 5

Zatím asi nejlepší od EB. Sice přehnané, ale četlo se to jedním dechem, konec jak má být, za mne tedy dobré.

libuna60
03.07.2022 3 z 5

Nejsem z ní nadšená, dočetla jsem, ale do konce.

Kniholapka
21.03.2022 5 z 5

Humorná, chytrá a zábavná kniha, která má říz. Autorka píše jednoduše, člověk se u čtení nenudí a konec nepostrádá míru romantiky, jaká je žádoucí. Neztrácíme čas přehnanými zápletkami, ale zároveň nečteme jen samá klišé nebo příliš jednoduché až neuvěřitelné historky.
Řečeno zkráceně oddechové čtení pro vypnutí starostí, u kterého se člověk zasměje.

Tereyciiik
09.02.2022 4 z 5

(SPOILER) Vtipné, zábavné a nápadité. Připomíná to trochu film "Klub odpozenych žen", ale i tak jsem si to ráda přečetla a nemusela nad ničím moc dumat. Konec byl teda přeslazený, ale tak to Ellen má.

Marcik7
30.08.2021 4 z 5

Výborně se čte, oddechovka a vůbec ne hloupá.

Lka
28.06.2021 5 z 5

Další skvělá kniha od autorky. Nesmíte chtít od těchto knih nějakou hloubku. Je to opravdu pro pobavení. Je to nenáročné čtení, kdy se u těchto knih uvolním a odpočinu.
Skvěle se bavím.

Allla9
03.12.2020 5 z 5

Další knížka pro pobavení přečtená. Škoda. Tato paní spisovatelka si byla ve frontě (pro talent na psaní humorných knížek) nejméně dvakrát.

Lenka0805
25.11.2020 5 z 5

Další z vtipných příběhů od Ellen Berg. Opět jsem se pobavila.

Doubravka1975
27.05.2020 3 z 5

Četla jsem už dřív, taková ulítlá, nenáročná oddechovka

klaritkaa
04.02.2020 4 z 5

Správná kniha na vypnutí hlavy.

pet-pet
29.01.2020 2 z 5

Oddechovka, přišlo mi to tedy dost nereálné, ale nenudilo mě to. Každopádně je to slabší kniha, už jsem od této autorky četla lepší.

essene
07.01.2020 4 z 5

Pěkná,humorná

MirkaProk
02.01.2020 5 z 5

Skvělá oddychovka a velmi čtivá, přečteno za jeden večer. Nic pro náročného čtenáře. Já se u knihy velmi pobavila.

Madi
25.12.2019 2 z 5

Tak do půlky jsem si myslela, že to na tři hvězdičky bude, ale čím víc se blížil konec, tím víc přehnaný a nevtipný to bylo. Vím, že je to -jen- oddechovka, ale i ta má nějak vypadat.
A proč ta angličtina??

Kalima206
25.12.2018

Sem milovník oddechovek, ale do tohoto sem se absolutně nemohla začíst. Musím přiznat, že ani hlavní hrdinky mi nepřišly zajímavé a tak bohužel, odkládám nedočteno :(

SSTknihy
24.01.2018 2 z 5

První setkání s touhle autorkou byla kniha Já ti to opepřím, miláčku a musím říct, že jsem se u ní výborně bavila. Moje očekávání tedy bylo nastavené docela vysoko a bohužel tomu odpovídal i strmý pád zklamání. Příběh působí nevěrohodně, vlastně mě až tak moc nebavil a jen lehká zvědavost, jak to dopadne (samozřejmě super dobře a dle plánu) mě donutila knihu dočíst. Jde o autorčinu prvotinu, tak se zdá, že se v dalších knihách trochu víc vypsala. Ale na víc než čtení na léto k vodě bych to nehodnotila.

Sarlosn
16.01.2018 1 z 5

Kniha byla spíše taková oddechovka, určitě bych jí už znovu neotevřela. Vůbec se mi nelíbili ty anglický hlášky! Proč?!
Doma mám od této autorky ještě dvě knihy. Přemýšlím, že je ani neotevřu..

milan1315
18.04.2017 1 z 5

Nechápu komentář "Skvela knizka. Priznavam, ze je trochu slabsi, ale ..."
Vím, že nejsem cílová skupina, ale i takové knížky můžu číst, když jsou dobré. Tohle však ten případ není.

minimonisek
18.04.2017 2 z 5

Kniha neurazí ani nenadchne.

janiice
19.11.2016 5 z 5

Nic světoborného, ani náročného. Ale nic takového jsem nečekala a kniha mé očekávání splnila. Já ji brala jako odreagování a s vtipnými představami, co bychom občas každá některým z našich drahých, ať už současným či minulým, partnerům někdy rády provedly.

Ellen Berg
německá, 1969