Michelleee Michelleee komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Velmi silný příběh, určitě doporučuji!!!
Kniha je skvěle napsaná a těším se na další knihy od autorky.

13.12.2021 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Potřebuji víc hvězdiček, protože tohle bylo dokonalý!! Pro mě nejlepší díl, neuvěřitelně čtivý, napínavý a s originální zápletkou. Konečně máme možnost nahlédnout do minulosti hlavní hrdinky a dozvědět se, co všechno prožila. Kniha byla od začátku velmi čtivá a poutavě byly napsány obě časové roviny. Josie a její toxická matka, tak takové dětství nechce mít někdo a stejně se veškerá pravda ukazuje až po mnoha letech. Určitě doporučuji!!!

19.04.2022 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Hodně jsem si oblíbila hlavní hrdinku Josie Quinnovou. Jsem ve finále ráda jak to dopadlo s jejím vztahem a těším se na pokračování. Doufám, že se brzy dozvíme něco z její minulosti. Opět skvělý díl, který doporučuji přečíst. Rovnou jdu pokračovat v sérii.

14.04.2022 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Velmi čtivá kniha a příjemná oddechovka z prostředí Dánska a tématu hygge. Líbí se mi krásná obálka a jak je celá série krásně zpracována. No a nejlepší scéna je, kdy Ben přejíždí sklenkou od šampaňského po zádech Kate. Už se těším, až si přečtu Pekárnu v Brooklynu a doufám, že bude stejně čtivá jako Kavárna Varme.

05.04.2022 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Sněhulák je 7 díl a já ho četla jako první. Určitě to nevadilo, ale chystám se číst všechny díly. Tenhle se mi líbil. Ukazuje jak málo stačí, aby se z člověka stal vrah, který (svým způsobem) má k tomu, co dělá svůj důvod. Motiv vraha byl vážně zajímavý...

18.02.2022 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Tohle se povedlo! Skvěle napsané příběhy hrdinů. Dokonce se mi o tom už i zdálo. Je tu spoustu emocí, lásky a bolesti. Miluju fénixe a v tomhle případě se nakonec vyplatilo hrát si s ohněm..

14.03.2023 5 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Miluju ten příběh. V knize i ve filmu.

02.04.2022 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Když dokonalá, tak dokonalá. Tahle série je drsná a tyhle vraždy byly opravdu originální a velmi drsné. Krátké, čtivé a napínavé kapitoly. Vztah mezi vyšetřovatelem Lucem a inspektorkou Avou se mi líbí. První kniha byla pouze z pohledu vraha a Luca. Tentokrát je kniha rozdělena na dvě části. Ta první je vždy za přítomnosti Luca, druhá část se střídá snad všemi postavami. Určitě doporučuji, jdu na další !!

18.09.2023 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Už nějakou dobu jsem po sérii koukala a konečně na ni přišla řada. Kniha mě velmi nadchla a určitě přečtu všechny díly. Inspektor Luc Callanach je mi sympatický a Ava Turnerová také. Krátké čtivé kapitoly, zápletka byla výborná a chemie mezi hlavními hrdiny se mi také líbila. Vrah byl vyšinutý cvok a chvílemi to bylo i celkem drsné. Napínavé, propracované, jsem opravud spokojená a doporučuji!

12.09.2023 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Brenna a Jake Connelly a jejich zakázaná láska. Dvě různé školy, dva různé hokejové týmy a Brenna je dokonce dcera trenéra Briaru. Moc se mi to líbilo. Slečna s rudou pusou mi je opravdu sympatická, mnohem lepší než díl první.

28.01.2023 5 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Nedokážu říct, který díl byl lepší. Možná o trochu víc Romantik, ale nadšená jsem pořád stejně. Tentokrát je děj o sestře Eden. Konečně se dostalo s láskou i na Ashu. Na začátku jsem byla určitě překvapená u odhalení Profesora, ale pak už mi bylo vše jasné, jak dopadne. Což mi vůbec nevadilo a klidně si někdy přečtu knihu znovu. Skvělá oddechovka.

22.04.2022 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

První kniha, kterou jsem od této autorky četla a musím říct, že se mi hodně líbila. Hlavní hrdinka Josie Quinnová mi připomínala Eriku Fosterovou ze série Roberta Bryndzy. Josie, policistka je dočasně suspendována, ale taky jediná komu se dá věřit. Perfektně zpracován příběh, který byl moc dobře promyšlený. Autorka psala krátké kapitoly, ve kterých pokaždé odhalíte novou informaci k případu, což vás nutí číst dál a dál. V podstatě od prvního okamžiku se nenudíte. Povedená detektivka, určitě doporučuji!!

13.04.2022 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Moc pěkná a čtivá knížka. Začalo to zcela jako romantické klišé a skončilo to se zajímavou zápletkou. Líbil se mi vtipný začátek a prolínání minulosti s přítomností. Obálka se mi moc nelíbí.

11.04.2022 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Knihu jsem četla už dávno, ale moc dobře si pamatuju jak byla skvěle napsaná. Určitě přečtu v budoucnu znovu.

24.02.2022 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Tohle bylo opravdu krásné čtění, plné emocí. Sympatické postavy, bylo to vtipné i smutné. Mělo to opravdu vše, doporučuji.

25.07.2023 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

První kniha od autorky a její jediný thriller ? Škoda, protože to teda bylo něco!!! Verity je úspěšná autorka bestsellerové série a Lowen tuto sérii má dokončit. Nastěhuje se do sídla Crawfordových za účelem poznání tvorby autorky. Mezi poznámkami objeví autobiografii. Vždy jsem se těšila na další kapitolu od Verity a nemohla jsem přestat číst. Přečteno vlastně za jeden večer. Líbil se mi konec, že se čtenář sám musí rozhodnout čemu věřit. Určitě bych ponechala původní název - Verity. Doporučuji

27.03.2023 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Tohle mě fakt bavilo a krásně se četlo. Charlyn "zrzka" je neskutečně pracovitá a cílevědomá a taky drzá. Maxx je bručoun, který potřebuje pomoc a tak zadá inzerát na internet. Práce bude v jeho autodílně a domu. Smála jsem se od začátku až do konce. Určitě doporučuji.

07.10.2022 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Vandrák z trávníku a Elly May byli super. Moc se mi to líbilo a i jsem se u toho dost nasmála. 5 hvězdiček si nechávám pro další díly a okamžitě jdu číst ten druhý.

30.03.2022 4 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Během čtení jsem přečetla další tři jiné knihy. Dělalo mi problém se do děje začíst. Začátek byl pro mě velmi zdlouhavý, ale nakonec byl příběh velmi zajímavý a krásně napsaný. Znovu číst nejspíš nebudu.

29.03.2022 4 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Četla jsem dříve k maturitě a byla to jedna z nejlepších knih ze seznamu. Fakt moc hezké.

01.03.2022 5 z 5