Michaeles Michaeles komentáře u knih

Popravčí Popravčí Chris Carter

Úžasná kniha, čtenář se celou dobu soustřední na jesno dějovou linku a na konci knihy se připomene i druhá. Perfektně napsáno, krátké kapitoly jsou super.

27.08.2021 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Jedním slovem pecka! Rozhodně nejlepší díl serie. Krátké kapitoly, nahrávají svižnému tempu knihy a i když má kniha přes 500 stran člověk se nenudí ani chvíli.

17.03.2021 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Nesmrtelný vševěd profesor Bilogie - informatiky se vydává na pátrání po sériovém vrahovi, kterého před ním nedopadli ani policajti. Proč vrah vraždil asi podle spisovatele nebylo podstatné a podařený konec také ne.

05.08.2019 2 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Poslední dobou čtu jednu skvělou knihu za druhou. Za mě tato kniha od Nesba rozhodně nejlepší z celé serie a asi nejlepší detektivka co jsem kdy četl! Děj velice rychle plynul, skvěle postavená kniha s úžasným rozuzlením. Této knize nemám opravdu co vytknout.

18.08.2017 5 z 5

Planeta idiotů Planeta idiotů Roman Bureš

Absolutně skvělá kniha u které jsem se nenudil ani chvilku. Jen škoda toho závěru (epilogu) ten už tam byl navíc. Mohlo to zůstat otevřené a každý si mohl domyslet konec jaký by chtěl. Nicméně od poloviny jsem knihu přečetl na jeden den.

29.12.2023 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Jestli tato kniha dostala ocenění top kniha, tak to nevim kdo hodnotil. Určitě nejslabší kniha v serii. Hodíme zpet Hirtmanna a vše zamotáme dokupy přidáme trochu Gustava a omáčka je na světě. Toto nebyla snad ani detektivka ani thriller, ale pohádka se šťastným koncem.

02.09.2019 2 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha má velice plynulý děj, ale i díky malému počtu postav, se v knize nic moc neděje a konec ubral další hvězdu, nebudu spoilerovat, ale každý kdo přečte, pochopí co myslím. Aneb další bestseller, který je podprůměrné kvality.

08.01.2019 2 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Další skvělá a velice dobře propracovaná detektivka od tohoto autora.

06.06.2017 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Výborná detektivka! Lehce navazovala na předchozí díly. Člověk se nemůže odpoutat a čte pořád dál a dál aby vyřešil vraždy. Konec mě velice potěšil. Asi nejlepší detektivka kterou jsem od této dvojice četl.

28.01.2017 5 z 5

Skvělá kniha s úžasnou zápletkou. Mnohokrát jsem se u knihy vážně zasmál, spousta trapných situací, do jakých jsem se dokázal vcítit a celkově mi kniha přišla velice dobře napsaná, jen trochu víc nereálná, ale o to v této knize rozhodně nejde. :)

10.09.2016 5 z 5

Skála Skála Peter May

Perfektně napsaná kniha. Prolínání dvou časových linek se mi moc líbila. Už se těším na pokračování.

27.07.2021 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Dobře napsaná kniha, napínavá. Trochu mě vadilo jen natahování druhé části knihy a trochu moc dlouhý závěr.

10.05.2021 4 z 5

Frost Frost Oskar Fuchs (p)

Akce, akce, akce ale to je tak všechno co se v knize děje. Je to taková splácanina co se ani moc dobře nečte a děj je úplně o ničem.

09.04.2021 2 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Další skvělá kniha od Kotlety. Plná násilí a sexu. Prvotní rozvinutí série v krátkých povídkách, což jsem z počátku myslel, že bude na škodu, ale velmi jsem se mýlil. Krátké příběhy knize nakonec dodaly ten správný říz a kniha se četla prostě skvěle.

16.10.2020 5 z 5

Magie pro každého Magie pro každého Jiří Pavlovský

Kniha je naprostá pecka. Skvěle se čte, člověk se u ni pobaví a zasměje, děj je plynulý, bez zbytečných průtahů. Dokonalost sama. Už se těším na další díly.

29.06.2020 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Zatím nejlepší díl serie. Nevim jestli to bylo čistě kvůli tomu, že vyšetřovatelé byli v pozadí a o Hirtmanovi tam padli jen 2 věty, ale děj plynul, byl záživný, plný zvratů.

25.06.2019 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Skvělá oddechovka na pár hodin, sice se humor po 3 přečtených knihách začíná opakovat a prakticky je to na jedno brdo, ale jako "mezikniha" je to super.

04.01.2019 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Kniha byla čtivá, ale určitě bych ji nezařadil jako nejlepší od této dvojice. Trochu moc nerealistické a překombinované.

25.12.2018 4 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Velmi čtivá kniha, která byla až nesmyslně překombinována akcí a neuvěřitelných skutečností.

18.11.2018 3 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Skvělá sci-fi, která chytne od začátku až do konce. Už se těším, až se vrhnu na pokračování.

20.01.2018 5 z 5