Michaela91 Michaela91 komentáře u knih

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Opět taková jednohubka, která mi nedala spát a musela jsem vědět jak vše skončí. Konec mě dost překvapil, nečekala jsem takový. I když se mi pomocnice líbila malinko víc, tato kniha také nebyla špatná. Těším se na další od autorky.

27.03.2024 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Pro mě takový průměr, myslím, že za chvilku nebudu vědět o čem kniha byla, ale četla se lehce.

19.12.2023 3 z 5

Mama milovala Gabčíka Mama milovala Gabčíka Veronika Homolová Tóthová

Tahle knížka mě dostala. Musela jsem si koupit svoji, měla jsem jen půjčenou. Silný příběh a napsaný velmi čtivě.

19.12.2023 5 z 5

Rodina z podkroví Rodina z podkroví Lisa Jewell

Chvilku mi trvalo se začíst do děje ale pak jsem si čtení užívala. S knihou jsem byla spokojená.

18.12.2023 4 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Ach dlouho se mi nestalo, že bych u knihy brečela. Vlastně nikdy.

30.08.2023 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

King není nic pro mě. Tuhle jsem si vybrala do výzvy a těšila jsem se až ji budu mít za sebou, protože mám doma malé děti nedělal mi děj moc dobře. Dám si od něho zase delší pauzu a třeba se ještě někdy potkáme.

12.07.2023 4 z 5

Vrah je v každém z nás Vrah je v každém z nás Lucie Bechynková

Knížka má dobrý spád a skvěle se čte. Něco jsem už věděla z různých podcastu. Co mi trošku vadilo bylo, že jsem čekala více otázek. Bylo to spíše vyprávění a sem tam nějaká otázka. A taky fotografie na konci byli k úplně jiným případům než o kterých se v knize mluvilo.

06.04.2023 4 z 5

Jeho poslední slova Jeho poslední slova Laura Dave

Jednohubka. Docela jednoduché čtení na pár večerů. Ale pro mě to nebyla žádná bomba.

02.02.2023 3 z 5

Mě byla hlavní hrdinka docela nesympatické, chápu, že život se s ní nemazlil a v tom v čem žila bych být ani za nic nechtěla. Ale přijde mi, že málo bojovalo o to být s dětmi a pořád se jen litovala.

02.02.2023 3 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

První díl byl nejlepší ale i ostatní jsou skvělé a když mám čtecí krizi Aristokratka nikdy nezklame.

26.10.2020 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

I druhý díl byl fajn :) pobavila jsem se. Navíc kniha je krátká taky plus. Určitě se pustím do dalšího dílu.

23.02.2020 4 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Nejsem člověk co čte poezii a to se potvrdilo, kniha přečtená za hodinu ale vlastně nevím o čem to bylo. Za mě škoda stránek.

16.10.2019 2 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Konec trošku přitažený za vlasy ale celkově se kniha četla dobře. Víc jsem ani neočekávala a znovu asi čít nebudu.

16.10.2019 3 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Nevím jak hodnotit pro mě děj jako na houpačce, občas mě to bavilo a jindy jsem se nudila. Kdyby to bylo trošku jednodušší a ne tak překombinované bylo by to za mě lepší a čtivější. Jsem ráda, že jsem si ji jen půjčila v knihovně a nekupovala jak jsem měla v úmyslu. Už ji číst nebudu.

03.05.2019 3 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Velmi silná kniha, měla jsem ji i miminkem přečtenou velice rychle, nedalo se přestat. Pořád nechápu, že tyhle hrůzy se opravdu děly.

29.01.2019 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Oddechová kniha. Ale nijak záživný děj, Docela jsem se nudila nebyla tam žádná akce. Občas vtipné ale už se k ní nevrátím.

19.09.2018 2 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Kniha byla pro mě velmi čtivá. Překvapivý konec, který jsem nečekala mě taky zaujal. Byl to takový klidnější thriller bez krve a to se mi moc líbilo.

08.03.2018 4 z 5

Do tmy Do tmy Anna Bolavá (p)

Nemyslím si, že by to byla špatná kniha. Ale je to kniha která si zaslouží jiného čtenáře než jsem já. Já ji bohužel asi tak nedocením. Pro mě to bylo těžké čtení do kterého jsem se musela nutit. Knihu jsem dočetla a zatím jsem rozhodnutá tuto autorku vynechat. Třeba časem názor změním.

26.02.2018 3 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Dokonalost... I když opět nejsem cílová skupina. Od knihy jsem nic nečekala jen oddechové čtení a byla jsem mile překvapena. A ten konec... To si prostě musíte přečíst.

22.08.2017 5 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Knížka je opravdu velmi čtivá. Na to jak je objemná děj utíká strašně rychle.

08.08.2017 4 z 5