Michaela91 Michaela91 komentáře u knih

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Hodně čtivé a závěr mě překvapil. Knížka se mi líbila více než Manželé odvedle.

20.02.2018 4 z 5

Ani slovo Ani slovo Brad Parks

Kdyby měla kniha o sto stránek méně bylo by to super. Konc trošku moc akční ale jinak se četla docela dobře. Jen ty právnické věci mě moc nebavily.

30.12.2017 3 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Milá romantická oddechovka. Hltala jsem dějovou linku z minulosti. Ta přítomnost mě zase tak nenadchla. Přišla mi tam zbytečná a já ji chtěla přeskočit abych věděla jak to bude dál se Stelou a Danem. Prostě se mi ta část knihy líbila vic.

15.12.2017 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Velice silný příběh nad kterým musíte ještě dlouho po dočtení přemýšlet. líbilo se mi rozdělení knihy. Určitě bych doporučila všem aby si ji přečetli.

04.10.2017 4 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

No já teda nevím, co si o této knížce mám myslet. Přečtená byla strašně rychle ale já jsem ji asi nepochopila, hlavně teda ten konec, ten jsem nechápala vůbec. Děj mi přišel strašně rychlý takový nepropracovaný jako by autorka chtěla rychle napsat nějakou povídku a vydat. Za mě teda nic moc a to jsem se na ni strašně těšila.

22.09.2017 2 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Kniha se četla dobře to přiznávám. Ale já jsem nebrečela. Přišla mi strašně přeslazená. Stále se opakovali ty samé věty o polibcích. Ale nejvíc mi vadilo chování Runeho k rodičům (hlavně tátovi) a celkové si Poppy strašně přivlastňoval. Vím. že mnozí se mnou nebudou souhlasit ale mě to tak prostě připadlo.

11.09.2017 3 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Kniha se mi líbila, možná mohla být o kousek kratší ale i tak to bylo dobré čtení. Konec jsem rozhodně nečekala a ten mě překvapil.

14.08.2017 4 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Námět nebyl špatný a knížka byla i čtivá. Jen jsem měla pocit, že jsem na tuto knihu stará. Myslím, že náctiletým by určitě radost udělala víc než mě.

19.04.2017 3 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Knížka mě bavila až na kapitoly, které se týkali pastora a Lucase. Konec mohl být trošku více rozepsaný ale i tak velmi dobré čtení.

21.02.2017 4 z 5

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

Tohle byla moje druhá kniha od autorky. A musím říct, že se mi opravdu líbila. Měla takový správný spád, líbí se mi vyprávění více postav. Také mě velmi potěšilo, že v knize byly úryvky ze starého případu, bylo mi jasné, že to bude spolu nějak souviset tak mě to nutilo číst. Erika a Patrik jsou strašně příjemné postavy a velmi sympatické, i když čtu sérii od konce chystám se určitě i na další díly.

08.08.2016 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Pěkný příběh, musím uznat že Jojo se čte náramně dobře.

18.07.2016 4 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Námět dobrý ale pro mě zatím nejslabší od autorky. Nějak mi tam chybělo více děje a akce, vzrušení. Typická kniha pro ženy.

18.07.2016 4 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Mě kniha bavila a dobře se četla. Zklamaná rozhodně nejsem.

09.04.2016 5 z 5

Brusinky Brusinky Barbara Nesvadbová

Těžko se mi tato kniha četla. Čekala jsem nějaký vtipný děj. Ale tohle mě moc nebavilo.

16.12.2015 2 z 5

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Jo! Konečně dočteno. V zásadě dočítám knihy do konce, ale u této jsem chtěla ihned po prvních stranách přestat. Nicméně jsem dočetla. Mě teda kniha nic nedala, nevím nejsem na toto stavěná a nevěřím takovým věcem. Jiným lidem určitě dá víc...

26.06.2014 1 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Děj to byl opravdu dobrý ž sem se nestačila divit, napínavý i když jsem se občas ztrácela.

22.11.2013 5 z 5

Zlý úmysl Zlý úmysl Lisa Jackson

Ten Rick je nejlepší postava, tyto knihy s ním čtu jedním dechem, velmi napínavé a posledních padesát stránek jsem nebyla schopná pomalu ani dýchat. Moc dobré čtení.

06.09.2013 5 z 5

Faraonka - Ze života královny Hatšepsut Faraonka - Ze života královny Hatšepsut Philipp Vandenberg

Knížka neby špatná, takový lepší průměr podle mě. Z Egypta a o faraonech čtu knihy ráda, ale tato mě tak moc nezaujala.

12.07.2013 3 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Děsivá realita. Je to smutné co jsou lidé schopni udělat ve válce. Jinak skvěle napsaná.

07.05.2013 4 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Tuto knihu by si měl každý přečíst. Moc pěkně napsané čte se to samo. Moc se mi líbí.

07.05.2013 4 z 5