Maus Maus komentáře u knih

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

WOW! Nemám slov. Pro mě úplně úžasná kniha. Krásně napsaná a i překlad se moc povedl. Nemohla jsem knihu odložit. Jen doufám, že brzo bude pokračování.

24.11.2017 5 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Krásná a napínavá kniha. První od této autorky.

17.11.2017 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Krásná knížka, ale čekala jsem od ní trochu víc.

04.10.2017 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Nádhera!

20.09.2017 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Krásné, napínavé a oddechové čtení :)

20.09.2017 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Krásný a napínavý příběh. Velice dobře se to četlo. Už se těším na další díl.

15.09.2017 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Moc krásné pokračování... :)

12.09.2017 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Nemám slov. Když jsem tuhle knihu otevřela, nevěděla jsem co od ni mám čekat. Ale každá stránka mě úplně uchvátila. Krásný příběh, který nám dává možnost náhlednout do života uvězněné ženy svým manželem.

02.09.2017 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Kniha se mi hrozně moc líbila. Lia byla sympatická a dokonce myslela víc na druhé než na sebe. Jsem zvědavá jaký bude druhý díl.

26.08.2017 5 z 5

Náhodně hraběnkou Náhodně hraběnkou Valerie Bowman

Krásná kniha! Kniha nečekaně vévodkyní se mi líbila od autorky mnohem více, ale potěšilo mě, že se tu dozvídáme něco dalšího o hlavní hrdince z minulé knihy a zároveň se dozvíme, jak to dopadlo s její kamarádkou.

23.08.2017 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Četla jsem ji už dávno a tehdy se mi kniha neskutečně líbila. Někdy si ji hodlám přečíst znovu.

18.07.2017 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Úžasná kniha. Nemám slov. Velice čtivá a napínavá kniha! :)

18.07.2017 5 z 5

Nečekaně vévodkyní Nečekaně vévodkyní Valerie Bowman

Kniha se mi hrozně moc líbila. Krásné oddychové čtení.

18.07.2017 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Wow, slyšela jsem na tuto knihu hodně záporných reakcí, ale kniha mě naprosto uchvátila a ohromila. Nemám prostě slov. Feyre a Tam jsou spolu tak sladcí. Kniha ve mě nechala hrozně moc dojmů a pocitů. Vůbec nevím, jakou knihu si teď vezmu. Druhý díl si nechám na později.

19.06.2017 5 z 5

Dcera někoho jiného Dcera někoho jiného Amy Gentry

Pěkná kniha a pěkný námět. Odpočinula jsem si u ní :)

14.06.2017 5 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Moc pěkná kniha. Jedna z nejlepších co jsem od ni zatím četla. Jen bych tam nemusela mít ten epilog, co bylo potom. Ale to už je jen detail. Kniha naprosto úžasná.

09.06.2017 5 z 5

Řeka osudu Řeka osudu Barbara Erskine

Kniha se mi moc líbila. Bohužel mě nenadchla tolik jako nejtemnější hodina. Ale i tak byla perfektní. Zajímavá a napínavá.

08.05.2017 5 z 5

Nejtemnější hodina Nejtemnější hodina Barbara Erskine

Nemám slov... Tahle kniha je úžasná!! Je to moje první kniha od této autorky a jsem plná emocí. Nejlepší kniha, kterou jsem za poslední dobu četla.

25.04.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha se mi líbila. Dobře se četla, ale nějak sem to celé předpokládala. Četla jsem už lepší knihy než je tato, ale špatná nebyla.

19.04.2017 4 z 5

Povídka časožrouti je úžasná. Když jsem byla menší koukala jsem na časožrouty v televizi a vůbec jsem tehdy neměla ponětí, že je to od Kinga. Kniha je úplně totožná s filmem. Takže moc pěkné! Druhá povídka už se mi líbila o něco méně, ale i tak se mi líbila.

15.04.2017 5 z 5