Maus Maus komentáře u knih

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Jedním slovem Wow! Četla jsem hodně knížek, ale žádná mě nebavila jako tahle. Jedna z nejlepších fantasy knih, které jsem četla za poslední dobu. Celaenu, Doriana a Chaola jsem si hrozně oblíbila!

17.03.2017 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

První díl se mi líbil víc. Tento díl se mi četl hůře, ale jinak moc povedené pokračovaní. Už se těším na 3 díl. :)

08.03.2017 4 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Tato kniha je prostě úžasná. Nechybí v ní romantika a čtivost. Nedokázala jsem se od knihy odtrhnout. Jen mě mrzí, že ji nemám doma, četla jsem ji jen z čtečky. Ale určitě až na to přijde čas pořídím si ji i domů, ale teď je moc velký seznam toho co chci koupit. Už teď mám objednané 4 knížky.

05.02.2017 5 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Jedním slovem Wow! Moc povedený příběh a kniha se četla úplně sama. Zatím vždy, když jsem šáhla po tenčí Kingovce, tak to bylo krásné odpočinkové čtení. Příběh se mu vážně povedl, ale abych řekla pravdu, doufala jsem, že se toho bude dít v domě hrůzy víc. Ale jinak jsem úplně spokojená, ještě teď vstřebávám celou knihu. Mám z ní úžasné pocity.

31.01.2017 5 z 5

Byla jsem tu Byla jsem tu Gayle Forman

Kniha se mi hrozně líbila. Od samého začátku jsem se od ní nemohla odtrhnout. Mám ráda takové knihy, které se čtou samy a jste zvědaví co se bude dít dál. Jediné co mě trochu zklamalo je konec. Čekala jsem něco jiného, ale to je jen můj pocit. Jinak tato kniha nemá žádnou chybu!

21.01.2017 5 z 5

Tommyknockeři Tommyknockeři Stephen King

Začátek knihy mi přišel hrozně nudný. Později už to začínalo být i napínavé. Toto je první kniha od Kinga, která se mi tak blbě četla a ani jsem ji skoro nedočetla. Asi to bude tím, že knihy o ufo a podobných věcech mě moc neberou.

16.01.2017 3 z 5

Kniha se mi moc líbila. Ze začátku jsem byla trochu záporných pocitů, ale to se hned po pár stránek ztratilo a proměnilo se to v nadšení. Kniha a fotky jsou úžasné a kniha je moc pěkně vymyšlená. K vánocům dostanu další díly, tak už se těším až se na to vrhnu. Člověk by řekl, že je tolik knih, že autoři už nemají moc co vymýšlet, aby byly originální, ale je vidět, že autoři mají velkou fantazii vymýšlet!

16.12.2016 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Mám detektivky ráda, ale raději mam fantasy, drama, horor a tak. Pokud začnu číst detektivku musí mě zaujmout. Volání kukačky sem popravdě chtěla číst jen proto, že to napsala JKR. A musím říct, že se mi kniha moc líbila. Sice jsem od začátku měla podezření, které se mi potvrdilo, ale bylo skvělé, že se vše odhalilo, až na konci knihy a detailně popsali, co se jak odehrálo. Postavu Cormorana jsem si oblíbila, ale víc jsem si zamilovala Robin. Jsem zvědavá až si přečtu další díl.

16.12.2016 5 z 5

Dvojí tvář Dvojí tvář Kathrin Lange

Opět moc pěkná kniha. Pro mě takové odpočinkové čtení. :)

16.07.2016 5 z 5

Misery Misery Stephen King

Nádherná a napínavá kniha. Četla jsem ji, když jsme byli na chatě a hltala jsem a každou stránku. Tahle kniha se Kingovi vážně moc povedla. :)

09.07.2016 5 z 5

Černý dům Černý dům Stephen King

Kniha se mi líbila mnohem více jak kniha Talisman. Kniha byla napínavá, pěkná a dalo se to krásně číst. Ale King rozhodně píše lepší horory než fantasy.

09.07.2016 3 z 5

Zrádný anděl Zrádný anděl Ulrike Bliefert

Když jsem knihu začala číst, tak jsem hltala každou stránku. Knihu jsem měla přečtenou za jeden den a musím říct, že se mi vážně moc líbila. Jediná věc, která mě na této knize mrzí je ta, že jsem od samého začátku tušila jak to celé je a dopadne. Ale za mě výborná kniha!

09.07.2016 5 z 5

Talisman Talisman Stephen King

Začátek se mi hrozně líbil i scénky s vlkem, ale část, kdy byl Jack zavřený s vlkem se mi moc nelíbila a přišla mi docela nudná. Jinak se mi celá kniha moc líbila a jsem zvědavá na Černý dům na který se teď chystám.

27.05.2016 3 z 5

Cujo Cujo Stephen King

Mě se kniha líbila. Krásná, napínavá a těšila jsem se na další stránky.

01.05.2016 5 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Úžasná knížka! Líbila se mi mnohem více jak kniha Osvícení. Krásně napsané, postavy úplně úžasné. Jen mě trochu mrzí, že tam nedostal větší prostor Azzir.

08.04.2016 5 z 5

Moc krásná knížka! Od začátku mě bavila a měla jsem ji přečtenou skoro hned.

25.03.2016 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Miluji Kinga a jeho knihy, bohužel kniha Osvícení mě zaujala zatím ze všech přečtených knih nejméně. Knížka je pěkně napsaná, příběh je taky pěkně vymyšlený, ale sama nevím proč, už bych si ji znovu přečíst nechtěla...

11.02.2016 3 z 5

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Nádherná knížka. Nejlepší knížka, kterou jsem o upírech četla. Ani minutu jsem se u ní nenudila! :)

17.08.2015

Místo pro tajnosti Místo pro tajnosti Tana French

je to první knížka, kterou jsem od této autorky četla. Knížka mi přišla pěkná a zajímavá. Trochu mě zklamal ten konec. Mám ráda překvapení a něco co člověk nečeká. Tady od samého začátku bylo patrné kdo to udělal sice ne úplně, ale už od začátku měli skoro jasny která parta to byla... ale jinak moc pěkny a povedený příběh hodlám si přečíst ještě další knížky od této autorky.

10.08.2015 5 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Moc pěkná knížka, která se čte sama od sebe! :)

28.07.2015 4 z 5