Maus Maus komentáře u knih

Eragon Eragon Christopher Paolini

Moc pěkná knížka! :)

28.07.2015 5 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Tuhle knížku jsem četla už hrozně dávno a musím si ji někdy přečíst znovu! Poprvé jsem ji četla asi v 12-14 letech, když jsem byla s tetou na horách. Měla ji tam sebou a já se nudila, tak jsem tu knížku otevřela a už mě od ní nemohl nikdo odtrhnout. Pořád jsem jenom četla a četla. A za ten týden jsem ji stihla přečíst úplně celou. Pěkná knížka s pěkným dějem a napínavá, ale jeho pozdější knížky se mi líbili mnohem víc.

27.07.2015

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Knížka opět nezklamala. Nejlepší co Coelho napsal!! Četla se mi sama a měla jsem ji přečtenou hned. V budoucnu mám v plánu si ji přečíst ještě jednou, abych ji lépe pochopila.

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Byla to moje první knížka, kterou jsem od Coelha četla. Děj se mi líbil a donutil mě se nad sebou trochu zamyslet. Líbí se mi, že má knížky docela tenké a dají se rychle přečíst. Jedna z nejlepších knih co napsal, ale na prvním místě mám Alchymistu.

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Zatím jsem přečetla jen první díl a musím říct, že se mi knížka moc líbila. Nějaké pasáže se mi četli docela těžce, ale jinak jsem knížku zhltla celkem rychle. Mám v plánu přečíst i zbytek knížek, ale vzhledem k tomu, že nejsou nejlevnější, budu muset chvilku počkat až se uvolní finance. :) Ráda bych si to přečetla v knížní podobě :)

Christina Christina Stephen King

úžasná knížka s napínavým dějem, ze začátku se mi to četlo pomaleji, ale pak jsem to přečetla jedním dechem. Trochu mě mrzí ten konec, ale jinak se tahle knížka Kingovi moc povedla! :)

25.07.2015 5 z 5

Pavučina snů Pavučina snů Stephen King

Nemám ráda moc věci o mimozemšťanech. Ať se jedná o seriál, film nebo knížku. Ale King mě opět náramně překvapil a tato knížka se mi hrozně líbila. Zatím jsem přečetla asi jen pět knížek od Kinga a čtu další, ale rozhodně chci přečíšt všechny.

To To Stephen King

Moje první knížka od Kinga! Četla jsem ji na střední a každý kdo kolem mě chodil se mě ptal jak můžu číst tak velký knížky. Vážně úžasná knížka, tak jako každá od Kinga! Doufám, že jednou budu mít doma všechny knížky od Kinga, protože on je úžasnej.

24.07.2015 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

HP je moje dětství. Všechny díly jsou úžasné, ale jen mě trochu mrzí, že tam umřelo tolik postav.... Ale tak už to hold bývá... :)