Maus Maus komentáře u knih

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Krásný příběh!! Allie a Kadena jsem měla raději ale :))

10.10.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

krásná oddechová kniha! :)

03.10.2020 5 z 5

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Nádherná kniha... Nikdy jsem nečetla nic lepšího.

13.09.2020 5 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Krásná knížka. Zhltla jsem ji za jeden den.

24.07.2020 5 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Krásná knížka, jen mě trochu mrzí, že autor ma všechny knížky v podobném duchu. Jinak napínavé a moc čtivé.

24.07.2020 5 z 5

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Knížka se četla velice dobře, ale děj knihy nic moc.. Spíše taková oddechové knížka...

20.07.2020 2 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Wow! Jedná z nejlepších knih, kterou jsem za poslední dobu četla. Člověk během toho co čte tuto knihu přemýšlí jak to ve skutečnosti je a nakonec je to vše úplně jinak. Prostě pecka!

19.07.2020 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Krásná knížka, ale trochu zdlouhavá.... Scénky s Robin/Strike jsem měla nejraději.

04.07.2020 4 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Úžasná knížka.. Překvapila mě a takový konec jsem vážně nečekala... Doufám, že autor brzy napíše něco dalšího.

30.06.2020 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Knížka se mi líbila, ale čekala jsem od ní více...

21.06.2020 3 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Knížka se mi moc líbila, ale pokud nebude mít pokračování budu zklamaná nad koncem...

21.06.2020 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Me se kniha libila az na ten konec. To s tim uplnym zaverem bylo uplne zbytecne... ale jinak krasne napinave cteni.

07.04.2018 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Já nemám slov. Knížku jsem začala číst včera a dnes dočetla... Tak krásnou oddechovou knihu jsem dlouho nečetla. Hltala jsem každou stránku a ted sem smutná, že jsem ji dočetla. Chci víc!

05.04.2018 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Moc pěkná kniha. Browna mám moc ráda, tak jako každou jeho knihu. Nemůžu říct, že tato kniha si získala moje Top v jeho knihách, ale příběh byl napínavý a pěkný. Dokonce jsem pořád přemýšlela, jak to je a vážně mě to překvapilo. Vážně úžasné!!

26.02.2018 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Krásná oddechová kniha.

07.02.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Mě se kniha hrozně líbila. Ze začátku jsem si říkala, že vím jak to celé bude a bylo to úplně jinak. Doufám, že autor napíše něco dalšího.

11.01.2018 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Čekala jsem od ní mnohem více, ale nebyla špatná.

11.01.2018 4 z 5

Na pokraji temnoty Na pokraji temnoty Barbara Erskine

Erskinovou mám hrozně ráda, ale tato kniha se mi zatím líbí ze všech nejméně. Chybělo mi to napětí z ostatních knih.

28.12.2017 2 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Ve třinácti jsem milovala fantasy knihy, ale později mě přestali bavit. Jediné fantasy knihy, které mám teď ráda je série skleněný trůn, dvůr trnů a hněvu, Harry Potter a pán prstenů. Nyní můžu říct, že selekce se přidala do mého seznamu fantasy knih. Krásná kniha.

07.12.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Krásná detektivka. Už se těším na další.

05.12.2017 5 z 5