Nečekaně vévodkyní

Lady Lucy Uptonová má ostrý jazyk, kuráž a ochranitelské sklony. Když její cudná přítelkyně Cassandra potřebuje odradit nežádoucího ctitele, kdo jiný by jí pomohl než ona? Skvělý plán, zahrnující úkryt ve křoví, se neukáže tak docela bez chyb, a Lucy musí ctiteli čelit sama. Chápe, proč Cassandra vévodu z Claringdonu nechce – vždyť je tak nafoukaný! I když zároveň opravdu velmi pohledný… Lucy je natolik odhodlána ubránit kamarádčino srdce, že v zápalu boje nakonec ztratí své vlastní....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326124/necekane-vevodkyni-xkH-326124.jpg 4.2150

Hravé nevěsty 1.

Vydáno, Ikar (ČR)

The Unexpected Duchess, 2014

Kniha Nečekaně vévodkyní

Jara.v

Příjemné a odpočinkové čtení. Autorka překvapila čtivou formou a přečtu i další díly. Zajímají mě osudy kamarádek Lucy.

Maruš.D

Toto byla moje první kniha od této autorky a musím říct, že nasadil laťku velmi vysoko. Naprostá jízda! Postavy byly všechny sympatické a příběh čtivý. Derek neohrožený, válečný hrdina, který měl srdce na pravém místě. Lucy prostořeká kráska, která byla vše jen ne konvenční. Oba měli super humor a vášeň mezi nimi jsem cítila po celém těle. Příběh byl také zajímavý, jeden z těch více originálních a to oceňuji. Velmi se těším na příběhy ostatních! :-))

Ála1968

Skvělé,Lucy byla úžasná.Nic si nenechala líbit a vždy si stála za svým.Měla pěkně ostrý jazýček

liletka_a
14.08.2020

Kniha má opravdu pěkný příběh s humoristickým nádechem..;) Zápletka docela zajímavá, i když musím přiznat, že z Cassandry udělala autorka opravdu bezduchou husičku, která se bez své přítelkyně ani nenadechne... Místy to působilo až směšně. Lucy s Derekem skvělý náboj, Derek to opravdu s Lucy neměl lehké. “Zatančíte si se mnou?” “Tančit s Vámi? Ne děkuji”. Dvacet odpovědí na otázku smím prosit vyhrál na plné čáře..;) Lucy ho dohnala se svými deseti skoro až v závěru. :)

evik75
15.05.2020

Kniha se mi líbila a četla se opravdu dobře. Mám ráda romance s vtipnými dialogy a na tom autorka stavěla, žádná dlouhá myšlenková rozjímání. Co mi ale tak nějak chybělo, byly popisy šatů postav, které autorka uvedla jen v několika situacích. Pro mě osobně by pak vykreslené scény byly bezchybné.

janqa410
10.05.2020

Kniha na tři večery. Četla se velmi dobře, postavy příjemné, hlavní zápletka také. Nicméně dle mě, velmi předvídatelné, a to tak, že hodně. Již v první polovině knihy je jasné, jak dopadne ta druhá. Ale i přes to, mohu říci, že to nebylo marné a samozřejmě nechyběl pro tento žánr, typický happyend. Jsem zvědavá na další díl, nyní je na řadě Cassandra. Něco mě ale říká, že nejlepší bude třetí, věnován Jane a Garretovi, protože ti byli fajn už zde a je mi jasné, že spolu nakonec beztak skončí.

Etule
08.05.2020

Kniha se mi opravdu moc líbila a opět se mi potvrdilo, že historické romance jsou moje topky. Hlavní postavy se mi zamlouvaly, líbilo se mi jak se mezi sebou škorpily. :) Přiznávám, že tady mi nesedla jedna ze tří kamarádek a to konkrétně Cassandra, tak snad to v jejím díle bude o něco lepší.
Sice během čtení tak nějak odhadnete s kým ostatní dvě v následujících dílech skončí, ale nijak mi to nevadilo, jsem na to opravdu zvědavá. :)
Prostě ideální čtení na večer. :)

Kačka195
21.02.2020

Moc pěkný příběh. Některé dialogy mě opravdu pobavili, dokonce jsem se často smála i nahlas. Kniha se moc dobře četla.