Nečekaně vévodkyní

Nečekaně vévodkyní https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326124/bmid_necekane-vevodkyni-xkH-326124.jpg 4 193 46

Tajné nevěsty série

Hravé nevěsty série

1. díl

Lady Lucy Uptonová má ostrý jazyk, kuráž a ochranitelské sklony. Když její cudná přítelkyně Cassandra potřebuje odradit nežádoucího ctitele, kdo jiný by jí pomohl než ona? Skvělý plán, zahrnující úkryt ve křoví, se neukáže tak docela bez chyb, a Lucy musí ctiteli čelit sama. Chápe, proč Cassandra vévodu z Claringdonu nechce – vždyť je tak nafoukaný! I když zároveň opravdu velmi pohledný… Lucy je natolik odhodlána ubránit kamarádčino srdce, že v zápalu boje nakonec ztratí své vlastní.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Unexpected Duchess , 2014

LilianaFalcon
09.06.2017 4 z 5

Čekala jsem to horší :-D Takže jsem nakonec mile překvapená. Byla to taková klasika, i když hlavní hrdinka asi špatně napsaná, protože mi nepřišlo, že by měla až tak oslnivě prořízlou pusu...

Karciina
05.06.2017

Velmi předvídatelná kniha. Vše se dalo od začátku více méně očekávat. Dobré pro oddychové čtení.

dudunka
07.05.2017 5 z 5

Kniha se četla jedním dechem! velmi vtipná vřele doporučuji! :-)

alnahu
03.05.2017 3 z 5

Docela příjemná romantická kniha. Lady Lucy kterou si pozve přítelkyně ,aby ji zbavila nežádoucího nápadníka, to se jí podaří ,ale sama se do Dereka zamiluje .Kniha má velmi pěknou obálku.

beatrisi
17.04.2017 4 z 5

Kniha je celkem pěkná, ale jak píše modranka hlavní hrdinka je fakt nesympatická osoba, nepříjemná a hašteřivá, až v druhé polovině knihy se to trochu zlepší. Jinak se knížka četla celkem hezky a pokud v Čechách vyjdou i další díly série, tak do nich ráda půjdu.

modranka
04.03.2016 3 z 5

Prvé stránky novely sú humorné, v jednej či dvoch scénach, ale vždy ma mrzí, ak americká autorka začne písať historickú romancu s anglickými historickými reáliami. Už len fakt, že obyčajný vojak získal za svoje "hrdinstvo" titul vojvodu, je poriadna hlúposť. Vojvodom môže byť len člen kráľovskej rodiny a to Derek nebol! Za to som hneď stiahla jednu hviezdičku.
Lucy má myslenie a hlavne správanie pubertiačky z 21. storočia. Je drzá, tvrdohlavá a to z nej v mojich očiach urobilo nesympatickú postavu. Autorovi by nemalo stačiť povedať o hrdinke, že je múdra, keď sa tak nespráva. Za nerozpracovanosť charakteristiky postáv sťahujem druhú hviezdičku.
Obálka je volená vhodne, no cez tlač vyšla taká tmavá, až sú niektoré detaily nerozoznateľné.

Anglie láska 19. století romance historické romance vévodkyně

2017  82%Nečekaně vévodkyní