Náhodně hraběnkou

Lady Cassandra čekala dlouhých sedm let, až se muž jejích snů vrátí z války. Stačilo jí, že žije, i když byl zasnoubený s její sestřenicí Penelope. A teď je Julian zpátky – a ani ji nepoznal! Cassandra se nejdřív náhodou, a pak čím dál ochotněji vydává za krásnou Patience, kterou si nezdárná Penelope vymyslela, aby utekla společenským povinnostem. Cass tedy s Julianem je, a zároveň není, a on se dvoří jí, ale přitom zároveň někomu jinému… Jak tahle zamotaná hra dopadne?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342426/big_nahodne-hrabenkou-IWb-342426.jpg 3.9131

Hravé nevěsty 2.

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Accidental Countess, 2014

Kniha Náhodně hraběnkou

petulkapeta

Cass sepjala ruce a položila si je na stůl. ,,Od teď se hodlám postarat, aby bylo všechno jinak. Už nebudu figurkou, která se nechá ovládat rozmary druhých. Dohlédnu na to, abych prožila zbytek života v klidu a míru. Uchýlím se ně kam, kde na názorech vysoké společnosti a všech hloupých titulech nezáleží, na místo, kde mě rodiče nebudou moci provdat za muže s nejurozenějším titulem, jako bych byla drahokam na prodej."

Občas jsem kvuli nim měla na krajicku...Julian byl no chvilemi úplně roztomilý a to jak myslel na Cass,kterou nevidel roky..

ariel platto

Tak tady mě to tahalo hodně za vlasy. Zkrátila bych to lhaní a víc využila vztahu mezi hlavními hrdiny.

Majka1979

Pokračovanie série, 2.časť, v ktorej sa opäť stretávame s partiou dievčat a nesmú chýbať ani muži ich srdca.
Lucy, ktorej bola venovaná hlavne predošlá časť, tak ani v tejto nie je veľmi pozadu. Rozhodne sa malým klamstvom dohodiť svojej priateľke Cass muža, ktorého miluje. Avšak nie každá lož vyjde podľa predstáv. A hlavne vtedy nie, ak sa tým oklamaným stáva ten, kto je milovaný.
Ako sa to všetko zapletie a rozpletie, to už je presne to, čo táto úžasná kniha ponúka ;)

munka
31.08.2021

Oproti prvému dielu o niečo slabšie...

Jara.v
04.03.2021

Další díl mě nezklamal. První byl sice lepší, ale i tak jsem se pobavila. Autorka píše opravdu dobře.

Maruš.D
25.02.2021

Souhlasím, že první díl byl o chloupek lepší, nicméně i tady jsem se nesmírně bavila. Celé to divadlo bylo jako pravé představení. V této době by se nic takového stát nemohlo, se vší tou moderní technikou, ale je zábavné o tom takto číst. Jedinou výtku bych měla na konec příběhu, který mi přišel uspěchaný. Julian byl zlatíčko a Cass se k němu vážně hodila. Nicméně tu dobře vidíme, že komunikace je základ. Příjemné čtení, ale osobně se nejvíce těším na příběh Jane a Gerretta! :-)

Ála1968
17.02.2021

Jako v prvním díle všude Lucy kam přišla,udělala zmatek.Bylo to vtipné a moc jsem se bavila.Sice u prvního dílu více,ale i tento měl své kouzlo.Těším se na další díly

NicaCola
23.09.2020

Jednu hvězdičku ubírám za šíleně uplakanou, vystrasenou hlavní hrdinku. Její chování mi lezlo krkem. Druhou hvězdu musím dát pryč za předvídatelný, nudný příběh. V prvním díle jsem se občas zasmála, ale tady vůbec nic. Ale na příběh Jane se moc těším...tam to bude určitě super;)