Náhodně hraběnkou

Lady Cassandra čekala dlouhých sedm let, až se muž jejích snů vrátí z války. Stačilo jí, že žije, i když byl zasnoubený s její sestřenicí Penelope. A teď je Julian zpátky – a ani ji nepoznal! Cassandra se nejdřív náhodou, a pak čím dál ochotněji vydává za krásnou Patience, kterou si nezdárná Penelope vymyslela, aby utekla společenským povinnostem. Cass tedy s Julianem je, a zároveň není, a on se dvoří jí, ale přitom zároveň někomu jinému… Jak tahle zamotaná hra dopadne?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342426/nahodne-hrabenkou-IWb-342426.jpg 4110

Hravé nevěsty 2.

Vydáno, Ikar (ČR)

The Accidental Countess, 2014

Kniha Náhodně hraběnkou

Jara.v

Další díl mě nezklamal. První byl sice lepší, ale i tak jsem se pobavila. Autorka píše opravdu dobře.

Maruš.D

Souhlasím, že první díl byl o chloupek lepší, nicméně i tady jsem se nesmírně bavila. Celé to divadlo bylo jako pravé představení. V této době by se nic takového stát nemohlo, se vší tou moderní technikou, ale je zábavné o tom takto číst. Jedinou výtku bych měla na konec příběhu, který mi přišel uspěchaný. Julian byl zlatíčko a Cass se k němu vážně hodila. Nicméně tu dobře vidíme, že komunikace je základ. Příjemné čtení, ale osobně se nejvíce těším na příběh Jane a Gerretta! :-)

Ála1968

Jako v prvním díle všude Lucy kam přišla,udělala zmatek.Bylo to vtipné a moc jsem se bavila.Sice u prvního dílu více,ale i tento měl své kouzlo.Těším se na další díly

NicaCola
23.09.2020

Jednu hvězdičku ubírám za šíleně uplakanou, vystrasenou hlavní hrdinku. Její chování mi lezlo krkem. Druhou hvězdu musím dát pryč za předvídatelný, nudný příběh. V prvním díle jsem se občas zasmála, ale tady vůbec nic. Ale na příběh Jane se moc těším...tam to bude určitě super;)

evik75
11.07.2020

Z tohoto příběhu jsem byla celkem zklamaná. Zpracování záměny identit a průběh oné domácí sešlosti mě moc nebavil a celé mi to přišlo takové hloupé. Nechápala jsem, že postava Cassandry se nechala tak lehce do této nesmyslné šarády vtáhnout a radši nejednala podle vlastního uvážení. Rozhodně se mi více líbil první díl.

janqa410
14.05.2020

Start vyprávění byl váhavý, ale naštěstí jen chvíli, než se Lucy chopila taktovky a všichni začali skákat, jak pískala. Bylo mi sympatické její pletichaření i přesto, že by měla být už vlastně vyklidněná vdaná paní. Ocenila jsem odvahu uťáplé Cassie a jak se to postupně vyvíjelo. V případě citů Juliana i Cass, bylo chvilkami složité porozumět jejich nechapavosti, nicméně kdo má obavy, zdráhá se i uvěřit. Velmi sympatický příběh, líbilo se mi, jak více méně celou knihu gradoval až do samotného vrcholu. A to tak, že vlastně doslovně. Už se těším na knihomolku Jane, která mě byla její posedlostí tahat s sebou neustále nějakou četbu, velmi blízká. A také mám radost, že se zase dozvím i něco o těch dvou potřeštěných, ale nepochybně velmi šťastných damách nedámách.

Etule
09.05.2020

Tak já bohužel moc nesdílím nadšení z této knihy. Nemám příliš ráda přetvářku, takže jsem měla problém s tím knihu zpracovat. A bohužel to nedokázal zachránit ani úžasný Julian. Ale kniha se četla poměrně rychle, a nakonec jsem i té Cass začala fandit, aby vše dobře dopadlo.
Nicméně i přesto jsem si čtení užila a těšila se na další knihu. :-)

Zelvicka03
06.02.2020

Moc se mi tato triologie líbí!!