Mathiola8 Mathiola8 komentáře u knih

Birlibán Birlibán Eduard Petiška

Moc pěkná dětská kniha, vždy se mi jako malé holce líbila.

09.08.2023 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Tak tohle není můj šálek kávy. Hnusná kniha.

06.08.2023 1 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Ve 3. příběhu bylo erotických pasáží na mě už moc.

06.08.2023 4 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Trochu jsem čekala že bude pokračovat příběh první a ne že to bude úplně jiná kniha, ale také se mi líbila.

06.08.2023 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Až jsem byla překvapena, jak dobře se to četlo. A to takové knihy nevyhledávám. Moc hezky psané, až na některé erotické pasáže, kterých naštěstí nebylo moc.

06.08.2023 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Líbila se mi. To, že pěkně popisuje život i před válkou. Nikomu bych toto nepřála. Je moc fajn, že pak byla šťastná.

23.07.2023 5 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Jako vždy kniha od této spisovatelky nemá chybu. Opět mi rozšířila obzory o historii jiné země. Kniha je čtivá, na konci už jsem se od ní nemohla odtrhnout.

18.06.2023 5 z 5

Harryho miluju. Toto nahlédnutí do zákulisí bylo moc fajn.
Je to dojemná kniha. Doufám, že se ti Tome už bude jen dařit.

29.05.2023 5 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Elisabeth Haich

Zajímavá kniha

25.05.2023 5 z 5

Jediná věc - Překvapivě prosté tajemství výjimečných výkonů Jediná věc - Překvapivě prosté tajemství výjimečných výkonů Gary Keller

Opravdové zaměření se na jedinou věc vždy přináší výsledky

20.05.2023 4 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Odpočinková detektivka, vážně jsem netušila jak to dopadne tak že za to velké plus.

15.05.2023 5 z 5

Kompletní průvodce půstem Kompletní průvodce půstem Jimmy Moore

Jelikož jsem zrovna teď držela půsty přerušované a spoustu věcí jsem si odzkoušela na sobě, tak mi tato kniha, kterou jsem měla ve formě audio, doplnila spoustu informací a moc se mi líbila. Už jsem ji poslouchala vícekrát.

15.05.2023 5 z 5

Ženské příběhy Ženské příběhy Lilia Khousnoutdinova

Některé příběhy mě povzbudily, některé naopak. Je to každopádně vhled do jiných životů a jiných prožívání podobných věci.

07.05.2023 4 z 5

Dobrých 100 Dobrých 100 Renáta Fučíková

Moc hezké ohlédnutí za našimi dějinami. Kniha mě fakt bavila.

06.05.2023 5 z 5

Aura, čakry a sebeléčení Aura, čakry a sebeléčení Hana Rakušanová

Až tak mě nezaujala. Příklady bez konce. Divné.

04.05.2023 3 z 5

Nespoutaná - Probuďte se a začněte žít Nespoutaná - Probuďte se a začněte žít Glennon Doyle

Nakonec jsem jí přečetla celou. Ze začátku mě však vůbec nenadchla. Asi bych jí dala jiný název. Některé myšlenky v ní jsou hezké. Ale už si novou knihu od paní spisovatelky nepřečtu.

04.03.2023 3 z 5

Město knih Město knih Akram El-Bahay

Dost zamotané. Místy zajímavé, místy méně. Nevím jestli si přečtu druhy díl, pokud vyjde.

19.02.2023 3 z 5

Dva měsíce v Lisabonu Dva měsíce v Lisabonu Adam Gebrian

Nakonec jsem se začetla a našla v knize mnoho zajímavého. Hlavně ty odlišné pohledy, ty mě fakt bavily.

12.02.2023 4 z 5

Láska a zkáza Láska a zkáza Paula McLain

Zajímavý pohled do zákulisí reportérů a spisovatelů, protkaný láskou.

30.01.2023 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Je to čtivé, drsné, napínavé.

15.01.2023 5 z 5