martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Sexuální inteligence Sexuální inteligence Marty Klein

Dobrá knížka pro začínající sexuology a nebo pro páry co mají nějaké problémy ve vztahu. Dávám tomu jen jednu hvězdičku, jelikož ani jedno z toho nejsem, "naštěstí".

28.04.2013 1 z 5

Klub zlomených srdcí Klub zlomených srdcí Cathy Kelly

Není to typický romanťák. Ty ženy tam stíhá jedna rána za druhou až se člověk nad tím musí zamyslet. Je tam teda i pár kladných věcí,to ano,ale konec jsem nečekala tak smutný.

22.04.2013 3 z 5

Umění žít Umění žít Katie Fforde

Odpočinková četba, u které jsem se musela pořád jen usmívat a nebo smát. Krásně napsaná. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. A když to skončilo, přála jsem si další pokračování, škoda, že není.

10.04.2013 5 z 5

Spirální stabilizace páteře Spirální stabilizace páteře Richard Smíšek

Super pomocník ke cvičení.Vše je tam vysvětleno perfektně a do detailu.

28.03.2013 5 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Moc utahaný příběh. Zajímavý z hlediska historie,ale jinak mně to čtení moc nebavilo.

21.03.2013 2 z 5

Jak rozchodit rozchod Jak rozchodit rozchod Chris Manby

Taková oddechovka.Dobře mě to pobavilo a lidi co jsou po rozchodu,tak určitě povzbudí a dá pár dobrých typů a rad.

19.03.2013 5 z 5

Oběšenec Oběšenec T. J. MacGregor

Napínavá knížka,velmi dobře se četla.A konec mě překvapil.

06.03.2013 4 z 5

Cashflow Kvadrant Cashflow Kvadrant Robert T. Kiyosaki

Pěkná kniha,ale už se četla hůř jak Bohatý táta,chudý táta.

13.01.2013 2 z 5

Temné shledání Temné shledání Lisa Jane Smith

Z těch 4 knih je poněkud slabší,ale i tak napínavá až do konce.A nečekaný závěr,teda aspoň pro mě.

13.01.2013 4 z 5

Zášť Zášť Lisa Jane Smith

další moc pěkný díl,jen začátek se mně tolik nelíbil.Ale stále jsem příznivec a vydržela jsem zas to zhltnout najednou.

09.01.2013 4 z 5

Souboj Souboj Lisa Jane Smith

I další díl výborný.Opravdu se těžko od toho odtrhávám.Napínavé od začátku až do úplného konce.

08.01.2013 5 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Mě tento první díl dostal.Napínavé, odpočinkové a zhltla jsem to během pár hodin.Pokud někdo potřebuje vypnout a jen se vžít do lehkého dění,tak doporučuju.Mně se to líbilo.

07.01.2013 5 z 5

Nula stupňů volnosti Nula stupňů volnosti Jeffery Deaver

Jedna ze slabších knížek pana Deavera.Nebylo tam zrovna moc napětí,které by mě drželo u knížky.Jsem ráda,že jsem ji dočetla.

06.01.2013 2 z 5

Zamilovaný ďábel Zamilovaný ďábel Jacques Cazotte

Pěkný příběh s ponaučením.

29.11.2012 5 z 5

Moc dobrá knížka,hodně motivující.Uvidíme zda se mne podaří se toho nějak držet.

14.11.2012 3 z 5

Na kole do Evropského parlamentu Na kole do Evropského parlamentu František Šesták

Je pěkné,že pan Kožušník dodržel své slovo,ale knížka jako taková je nezáživná.

12.10.2012 odpad!

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Krásně napsané a super popis pohledu na boha trošku jinak. Tuto knížku bych doporučila i lidem,kteří v něj nevěří.Je to opravdu poutavé čtení a docela mne toho dost dala.

02.10.2012 5 z 5

Pohádky před spaním Pohádky před spaním Zuzana Pospíšilová

Krásná knížka s pěknými originálními pohádkami a hezkými obrázky.

02.10.2012 5 z 5

To To Stephen King

Tak jsem se těšila jak se budu bát,ale teda nic moc.Stalo se mi,že jsem i několikrát usnula u toho.Opravdu jsem od toho čekala víc.Ale určitě zkusím i jiné knihy pana Kinga,uvidíme třeba mne překvapí.

16.09.2012 2 z 5

Plavba proti smrti: napříč Atlantikem po stopách Alaina Bombarda Plavba proti smrti: napříč Atlantikem po stopách Alaina Bombarda Luboš Y. Koláček

Suprově ilustrovaná, obsah mne přišel takový zmatený. Občas jsem se ztrácela v tom,jestli je řeč o plavbě Alaina Bombarda a nebo té skupiny.

13.09.2012 3 z 5