martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Ženy Ženy Charles Bukowski

Výrazy v knize byly dost hrozné. Je to styl spisovatele,ale pro mě až moc vulgární.

24.08.2014 odpad!

Ďábel a slečna Chantal Ďábel a slečna Chantal Paulo Coelho

Příběh mě nějak nezaujal. Nic napínavého a nebylo tam ani nic co by mě mělo nějak bavit. Jednu hvězdu za to, že jsem k tomu neměla odpor jako mám ke knihám, u kterých dávám odpad.

24.08.2014 1 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Je tam spousta překlepů, míchá se tam přítomnost a minulost, občas ani nevím kde jsem. Pak přemýšlím o které z těch postav čtu. A některé části kde ani nevím jestli to slovo je už začátek věty i když je tam malé písmenko, jsou dost matoucí. Takže mě tato knížka vůbec nesedí. A co se týče obsahu knihy, je to táhnoucí se a kde nic tu nic. A vyšetřování ve stylu "vaření z vody" mě nebavilo.

14.08.2014 1 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Viděla jsem film a myslela jsem, že knížka už mě nebude tolik bavit. Překvapila, super, o hodně moc lepší jak film. Vůbec jsem to nečekala.

07.08.2014 5 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Velice pěkně napsané, nutí to k zamyšlení nad svým životem a svou osobou. Jen mě mrzí poslední stránka, nemyslím si, že by to tak malé dítě pochopilo, ale kdo ví.

01.08.2014 4 z 5

Velice poutavá knížka, kterou čtete čtete a najednou zjistíte, že je konec. Opravdu dobře napsané a vtipné.

30.07.2014 5 z 5

Tajná kniha Tajná kniha Irena Obermannová

Ta kniha byla hrozná, autorka podle mě patří do blázince podle toho co píše.

26.07.2014 odpad!

Poselství od protinožců Poselství od protinožců Marlo Morgan

Krásná kniha, kdybych to uměla převést do reality,tak se tím řídím. Jedině ten návrat, vlastně poslední kapitola, se mě moc nelíbila, spíš mě zklamala.

18.07.2014 4 z 5

Křižovatky Křižovatky Wm. Paul Young (p)

Prvních asi tak 30 stran bylo hodně těžké přelouskat, nebavilo mě to, ale stálo to za to vydržet a pak to byla jízda. Super!

14.07.2014 4 z 5

Moc pěkná knížka a ty fotky u toho jsou super. Dovede to opravdu do dokonalosti. Rozhodně knihu doporučuji i mladším čtenářům kolem 10 let.

10.07.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tak knihu jsem zhltla, fakt super. Dlouho jsem čekala až narazím na knihu, která mě bude takhle bavit až budu chtít jen a jen číst a neodtrhnout se. Konečně po dlouhém hledání jsem ji našla.

05.07.2014 5 z 5

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

S knížkou jsem byla nespokojena. První příběh byl nejhorší a ten poslední zas nejlepší. Nezaujala mě.

29.06.2014 2 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Napsané je to dobře,ale příběh mě nějak moc nebavil až pak ta poslední třetina.

03.06.2014 3 z 5

Nevyšlapaná cesta nekončí: duchovní růst ve věku úzkosti Nevyšlapaná cesta nekončí: duchovní růst ve věku úzkosti M. Scott Peck

Kniha napsaná opravdu hodně špatným způsobem. Pořád dokola..."A tohle jsem napsal v této knize, a tamto zas jsem napsal v té další knize, a toto zas v té první knize...". Podle toho co píše,tak to je spíše souhrn jeho knih a spousta psaní o Bohu.

27.03.2014 odpad!

Postranní úmysly Postranní úmysly Penny Jordan (p)

Dva krásné romantické příběhy. Super knížka na dovolenou a odpočinek.

10.02.2014 4 z 5

Zimní nevěsta Zimní nevěsta Iris Johansen

Krásná pohádka.

10.02.2014 4 z 5

Tyler, miluji tě Tyler, miluji tě Theresa Gladden

Pěkný příběh,ale skoro celý plný absurdit a to mi vadilo v tom,abych dokázala vypnout.

10.02.2014 2 z 5

Letní lásky: Tanec v rytmu lásky / Muž pro Fancy / Osobní kouzlo Letní lásky: Tanec v rytmu lásky / Muž pro Fancy / Osobní kouzlo Ann Major

Taková dobrá oddychovka,při které je lepší vypnout a nemyslet.Opravdu kniha dobrá na dovolenou.

10.02.2014 3 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Pohádky nebyly pěkné.Takové nezajímavé a o ničem. Doufala jsem v lepší odpočinek.

18.01.2014 1 z 5

Buzz Buzz Anders de la Motte

Super, napínavé až do poslední chvíle. Ale stejně jako předchozímu dílu, musím dát o jednu hvězdičku méně za tu angličtinu. Je to občas rušivé a navíc ještě když už angličtina,tak napsat tak jak se píše a ne jak tam občas bylo,že to napíšou tak jak se to říká. Pak se to čte ještě hůř.

18.01.2014 4 z 5